Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Drinking cape  (Read 2960 times)
Asmodeus
Gość
« on: May 21, 2008, 08:05:30 PM »

mam na oddanie 1-2 kody na plaszcz ci co nie maja pm   kto 1 ten lepszy
Perrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 45



« Reply #1 on: May 21, 2008, 08:28:01 PM »

To ja tez sie dolacze, pierwsza osoba ktora zglosi sie do mnie na PM dostanie kod na Drinking Cape.
Asmodeus
Gość
« Reply #2 on: May 21, 2008, 09:16:30 PM »

75W36G3R85VMU5SW   ten kod wprowadzilem ,ale juz mialem z ce wiec moze dzialac(inne rozdane)
instrukcja:Once this has been done, use the command "/claim" inside the game to claim your in-game items. These items work for all the characters you create on your account. Note that all in-game items are only available on full accounts, and do not work on pre-order, buddy or (later) trial accounts.

Note that this item will not be made available again at later dates - so wear it with pride!
Athelwyn
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


« Reply #3 on: May 22, 2008, 12:49:25 AM »

Wygląda na to, że system claima jest zbugowany i myli się na korzyść graczy ;) Odebrałem w gram.pl mojego zwykłego preordera dziś (nie CE), dodałem kod do konta EA, wprowadziłem potem klucz z maila (tego za newsletter), którego dostałem dziś w ciągu dnia i... dostałem wszystkie możliwe bonusy po wpisaniu /claim :D
Wszystkie poza podwójnym mountem, czyli:

- torbę
- fajerwerki
- łuk
- pierścień do expa
- płaszcz
- nosorożca

Ktoś z mmorpg.pl napisał, że dziś rejestrując konto CE zupełnie nowe dostał oba mounty. Miałem też dodatkowy klucz z newslettera, który oddałem koledze z pracy, który postępował dokładnie tak jak ja przy dodawaniu kolejnych kluczy i też gra w EA i jemu najpierw wpadła tylko troba, potem po restarcie klienta i ponownym zalogowaniu wskoczyły kolejne rzeczy. Na chwilę obecną claim to prawdziwe jajko z niespodzianką ;)
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #4 on: May 22, 2008, 01:02:34 AM »

a co ci pisze w panelu konta? tylko drinking cape?

kurcze ja też chce te itemy, może buga nie naprawią do piątku :P

Athelwyn
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 99


« Reply #5 on: May 22, 2008, 01:08:59 AM »

W panelu konta miałem tylko rhino i pelerynę ;)
Asmodeus
Gość
« Reply #6 on: May 22, 2008, 02:08:36 AM »

klucz z maila nic mi nie daje   info ,ze nie moge bardziej upgrade a zrobic :(
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #7 on: May 22, 2008, 12:48:03 PM »

Asmo- też tak miałem - po prostu wyloguj się i zaloguj jeszcze raz :)
Pages: [1]
  Print