Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pręgierz  (Read 2709 times)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« on: September 14, 2008, 01:59:48 AM »

Zakładam ten temat pod wpływem dosyć nieprzyjemnej sytuacji,która mnie dziś spotkała ze strony jednego z graczy.

Będąc w Dol Dinen na mojej głównej postaci,zwiedzałem sobie teren nie robiąc niczego szczególnego,szukałem ewnetualnie jakiejś grupy,która by potrzebowała pomocy.Była tam grupka więc zacząłem się przyglądać jak sobie radzą,oczywiście bez interwencji żeby im nie psuć zabawy.Po chwili dostałem taki oto tell:
[00:01] Midnights: padniesz z konia
[00:02] Midnights: co się gapisz
[00:02] Utumo: .....milutko,powodzenia.....
[00:02] Midnights: głuchu jestes GNOJKU
[00:03] Utumo: za to powinienem wyslac ticket to GM
[00:03] Utumo: co ty sobie myslisz
[00:04] Utumo: czemu polacy musza dla siebie byc wlasnie tacy....

Na tym skończyła się wymiana zdań,ticket został wysłany,reakcja GM była dosyć szybka z informacją,że się zajmą tą sprawą.Na pewno nie ułatwi zadania fakt,że wymiana zdań była po Polsku, dlatego piszę o tym i tutaj by uważać na co niektórych graczy,którzy chamskie zachowania z podwórka przenieśli do gry.Szczerze zdenerwował mnie fakt,że nie spotkało mnie coś takiego ze strony nikogo poza Polakiem,na prawdę to przykre.Chamstawa nie można tolerować w żadnej postaci i sytuacji i należy je napiętnować,po to więc zakładam ten topik-ku przestrodze.Jeśli ktoś będzie miał taką wolę niech wystawia winowajców pod pręgierz.



Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #1 on: September 14, 2008, 02:32:04 AM »

coś mi mówi ten nick, czy my go znamy?

znamy! teraz sobie przypomniałem...
http://twierdza.org.pl/index.php?topic=1243.0
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: September 14, 2008, 09:54:40 AM »

Utumo, jesli masz screen shota, wklej go prosze.

Zeby nie bylo - uwazam zachowanie za wyjatkowo gówniarskie - niestety spotkało mnie cos takiego równiez ze strony innych nacji. Równiez o dziwo w DD - widac to miejsce zle nastraja ludzi.
Asmodeus
Gość
« Reply #3 on: September 14, 2008, 09:59:40 AM »

Ale to tak ni z gruchy ni z pietruchy ?  czy to fragment jakiejs rozmowy ?
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #4 on: September 14, 2008, 10:55:40 AM »

To cała wymiana zdań,do której między nami doszło.Niestety nie zrobiłem screena-nie przyszło mi to do głowy,następnym razem  zabezpieczę się w ten sposób.
Pages: [1]
  Print