Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print  
Autor Topic: Lord of the Rings Online: Mines of Moria.  (Read 24041 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #75 on: November 19, 2008, 11:26:13 AM »

mój hubby też juz wczoraj znalazł taktykę, bo of course nie my jedni mielismy problemy:)

Fajnie, znowu wyzwania, znowu kombinowanie, szukanie rozwiazań, floating experience (znowu:) ), czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej:-D
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #76 on: November 19, 2008, 12:05:51 PM »

Ucz sie ucz ! Chociaz jeden madry bedzie jak znowu dzis zaliczymy kilkukrotny wipe na bosie w ch12 ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #77 on: November 19, 2008, 12:17:36 PM »

ja to mam pracę, a potem meeting gdzies dwie godzinki, wiec jak uda mi sie trafic do domku na 19, to bede wielce szczesliwa.
Hurgo dopiero ok 21 bedzie? To zawsze mozna porobic booka 1, jesli jeszcze komus "zalega" :)
Murkar
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 857


Maruda


« Reply #78 on: November 19, 2008, 02:28:54 PM »

Na v2b3 nikt może nie chce? :P

Tak poważniej, to bym chętnie się przyłączył do v1b15c12, ale potrzebuję konkretną godzinę, bo w takiej porze raczej na 20 minut mogę wpaść i wypaść.
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #79 on: November 23, 2008, 03:18:02 PM »

Po zbadaniu większości Eregionu i otworzeniu Veldirowi drogi do Morii mam jedno wrażenie, którym chcę się z Wami podzielić.

Twórcy gry nie podporządkowali się wizerunkom i obrazom wykreowanym przez film, a sięgnęli bezpośrednio do źródła. Scena jaką wykorzystano przy wprowadzeniu do Morii jest w ważnym szczególe inna niż wydawałoby się bliźniacza jej w wersji filmowej.  Brawo! Oby tak było dalej, a gracz szukający książkowych opisów będzie rad mogąc je wychwycić w grze.
Pages: 1 ... 4 5 [6]
  Print