Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Przygotowania do Morii - kto odważny niech wystąpi przed szereg...  (Read 3080 times)
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« on: October 29, 2008, 12:19:39 PM »

Ponieważ już niedługo otworzą się bramy Morii dobrze byłoby przygotować się na wyprawę do podziemnych korytarzy. W tej chwili widzę trzy zadania które można w ramach normalnej codziennej zabawy zrealizować dla każdej 50ki:
 
1) Zrobić jak najwięcej questów na lvl 50 tak aby "oddać" je zaraz po starcie. Najlepiej questy na lvl 50 w fellowship (++XP).
2) Zrobić zaległe traity
3) Zebrać materiały na repa w Crafting Guilds http://twierdza.org.pl/index.php?topic=2076.0
 
Zadanie 3 jest jak najbardziej samodzielne, zadanie 2 trzeba będzie organizować w ramach konkretnych wypadów (osobne wątki założone przez zainteresowanych).
 
Pozostaje zadanie (1) które mam zamiar uskuteczniać od jutra poczynając wieczorami/nocami kiedy się będę pojawiał i nie będę na Rifcie. Wydaje się że na pierwszy ogień pójdzie Forochel jako że sporo 50tek/main ma tam tylko zrobione questy Epic, w drugiej kolejności nowe Q w Angmarze.
 
Podsumowując osoby które miałyby:
a) czas wieczorami w tygodniu (od 21 do 23+)
b) nie obrobiły całego Forochel i Angamru po "revampie"
c) chcą się dobrze bawić
 
Prośba o zostawienie namiarów w tym wątku, wtedy przygotuję listę Questów, zaznaczymy kto gdzie jest, ustalimy od kiedy i jak jedziemy.
Jeżeli będzie więcej osób niż 6 też damy radę :). Oczywiście do naszej wesołej kompanii zawsze mozemy przygarnąć chętnych 44+
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: October 29, 2008, 12:40:28 PM »

ja na Hith mam juz w sumie deedy w Foro pokonczone, w Angmarze zostaly tylko angmarimy w CD i ostatnie miejsce do odkrycia w URU.

W kazdym razie na lmie bardzo chetnie sluze pomoca w obu przypadkach, w kwestii questow - na Kuivie nie ruszylam nawet Forochel:)
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #2 on: October 29, 2008, 03:40:39 PM »

Hmm można by się jakoś w niedalekiej przyszłości zebrać na CD lub chociaż na Uru też tam mam trochę traitów do wykończenia/zrobienia
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #3 on: October 29, 2008, 06:37:43 PM »

qrcze... traity mam porobione.. questow raczej nie znajde do zrobienia na lvl 48+(juz zrobilem czesc i czekaja... :P )
Etheldar
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 457



« Reply #4 on: November 01, 2008, 09:54:23 AM »

Może byłby ktoś chętny powiedzmy dziś albo jutro pomóc mi w booku 14 chap 15?
...z pugami już nie próbję kolejnego wypadu  :-\
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #5 on: November 01, 2008, 10:24:55 AM »

jesli bede online to pomoge(dzis?) kolo 19-20bede w domu...
Pages: [1]
  Print