Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: WWW.LOTROONLINEPL.UBF.PL  (Read 4403 times)
Donir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« on: April 11, 2009, 08:24:21 AM »

Gdzieś muszę się rozreklamować, nie na darmo się tyle na pracowałem :P

Serdecznie zapraszam na nowo powstałą stronkę, poświęconą LOTRO. Na razie stronka oferuje nie za wiele, bo sam też niewiele wiem jeszcze o tej grze, ale znajdziecie tam już: forum, download, mapy świata LOTRO, filmy z gry itp :)
Jeśli ktoś by był chętny do pomocy w tworzeniu tej stronki, chciałby napisać jakiś artykuł, jest dobrym grafikiem, zna dobrze angielski ( tłumaczenie newsów oryginalnych od  Codmasters ). Proszę o kontakt na gg:3353634 lub mail: pantolrally@wp.pl

Sprawdź, zarejestruj się co ci szkodzi?? :)




Jeśli zamieściłem ten temat w złym miejscu to przepraszam ale po dłuższym zastanowieniu nie znalazłem lepszego miejsca :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #1 on: April 13, 2009, 03:21:39 PM »

Ciekawa ta twoja stronka; Niezły układ ale zastanawiam się czy trochę kolorystyka nie za mroczna (przewaga ciemnych barw); A może się mylę?? Niech się ktoś wypowie :)



pozdrawiam
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #2 on: April 13, 2009, 04:01:12 PM »

Jeśli sympatyzuje z Sauronem to czerń i pomarańcz są jak najbardziej na miejscu.  ;D

Ale za to baner w rozmiarach 1380px × 162px to zdecydowanie przegięcie.
Monitory panoramiczne nie są jeszcze aż tak popularne aby robić stronki pod nie, a taka szerokość to zdecydowanie za dużo na mimo wszystko najpopularniejsze jeszcze 1024x768 jak i nieco większe 1280x960 (1280x1024).

Merytoryki nie sprawdzałem ;)
Donir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #3 on: April 13, 2009, 05:21:23 PM »

No właśnie ja mam panoramiczny monitor i u mnie wygląda dobrze a co do kolorystyki, ja się na robieniu stronek nie znam za dobrze a ta jest robiona z szablonu jaki był dostępny, jedynie logo to moja praca. Dlatego trza mi ludzi na niej którzy by mówili co trza jeszcze poprawić :) wiec dziękuję za info w najbliższym czasie przerobie ja :P i zmienię kolorystykę na bardziej jasną :)
Kerroth
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #4 on: April 13, 2009, 08:24:09 PM »

Szerokość jeszcze dla wielu osób będzie nie do zaakceptowania przez długi czas, na obu moich komputerach nie mieści się :).

Treści nie oceniam, bo na MMORPG Tolkiena się nie znam.
Donir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #5 on: April 13, 2009, 09:54:56 PM »

Ok zmieniłem szatę graficzną stronki na inną co prawda motyw jest z innej gry ( fallout ) ale aż tak się nie rzuca w oczy. Powiedzcie mi czy teraz też trza przewijać?? i zapraszam do wypadania się na forum itp itd :P na mojej stronce a przede wszystkim do rejestracji :)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #6 on: April 13, 2009, 11:46:16 PM »

Szata graficzna to kwestia drugorzędna - najbardziej razi szerokość tego
http://img509.imageshack.us/img509/8203/banerrdlugigotowy.jpg

Ten baner nie jest długi - on jest baaaardzo długi.
I dopóki go nie zmniejszysz - trzeba będzie przewijać.

1000px szerokości to na początek powinno zmienić wizerunek, chociaż zalecałbym zjechać nawet do 960px a pod spód dać tabelkę z powtarzalnym tłem, skalującą się na 100% szerokości ekranu.
Donir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6



« Reply #7 on: April 13, 2009, 11:53:48 PM »

Powiem tak Baner ok żaden problem zaraz zmienię ale reszta to dla mnie czarna magia ja robiłem to z gotowych szablonów bo język HTML to czarna magia dla mnie :(  :P
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #8 on: April 15, 2009, 03:18:47 PM »

tutaj wrzucam, bo nie chcę mnożyć tematów:

po prostu beka jakich mało - na maksa nieprofesjonalna stronka:
http://www.lotro-forum.pl/

Autor "szalenie" się natrudził wrzucając teksty do translatora i raz, że wszystko brzmi z "deka" glupio, to jeszcze pojawiają się takie kwiatki, jak na ten przykład "Kopalnie Głupoty" (dla niezorientowanych - chodzi o Morię:-) )
Vallathorn
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #9 on: April 15, 2009, 03:29:40 PM »

tutaj wrzucam, bo nie chcę mnożyć tematów:

po prostu beka jakich mało - na maksa nieprofesjonalna stronka:
http://www.lotro-forum.pl/

Super po prostu: oto cytat z fragmentu o petach  :D:

Jeżeli kiedykolwiek zobaczyłeś jeden z tych słodka mała próżność pieści się biegnięcie dookoła twojego Lord of the Rings Online serwującego, następując blisko ich dzielnych mistrzów, ponieważ ich ekstremalna słodycz kontrastuje przeciw krwawym wrzaskom bitwy, mogłeś być ciekawy, gdy chodzi o to jak oni są uzyskani.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #10 on: April 15, 2009, 03:36:03 PM »

Przeczytalem to kobiecie i oboje sie usmialismy jak cholera. Jak takie cos mozna w ogole zrobic. Kopalnie glupoty powstaly pewnie na zasadzie, ze najlizszym Morii slowem bylo angielskie moron.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #11 on: April 15, 2009, 03:42:21 PM »

dla mnie jasne, przejrzyste wyjasnienie PvMP w Lotro:
"Ta unikalna cecha jest niepodobny do gry części zobaczona w innym MMORPG dokąd gracze od każdej części wchodzą przeciw sobie na zwykle równym oparciu; to jest, każda część wchodzą, by włączyć to może zrobić oni prawie identyczni, by gracza przeciwnej części. W MPvP walce, forma jest rozbita przez dawanie każdej części natychmiastowej faworyzuje i minusy".

Masakra normalnie:) Ale az się popłakałam ze śmiechu:-)
Pages: [1]
  Print