Pages: [1] 2 3
  Print  
Autor Topic: Konkurs z nagrodami!  (Read 13553 times)
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« on: June 02, 2008, 02:20:45 PM »

Jako że mam kasy więcej niż potrzebuję, postanowiłem zorganizować taki mały konkurs na najlepszy komiks związany z LotR:O. W konkursie może wziąć udział każdy kto posiada ( lub posiadał) opłacone konto w najlepszej grze pod słońcem. :) Zasady są bardzo proste: po prostu używając screen'ów z gry złóż komiks. Może być to sprawozdanie z wieczoru w Ettenmoors, relacja z fajnego wypadu gildiowego lub solo, opis ładnych miejsc bądź zwierzaków z Middle Earth (fajnie by było zobaczyć coś w rodzaju starych programów Steve'ego Irwin'a ale w realiach Middle Earth)...właściwie jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (no i te 50zl na pre-paida ;P).

A teraz najlepsze czyli: !!!NAGRODY!!!

Ze sprzedaży itemów których nikt nie potrzebował z tego tematu udało mi sie uzbierać trochę ponad 4.5G i dokładając sie odrobinę kupiłem co nieco i podzieliłem trochę z tej kasy na nagrody i tak oto się one prezentują:

Miejsce 1.    2.5G
Miejsce 2.    2   G
Miejsce 3.    1.5G
Miejsca 4-6. ''zestaw małego rajdowicza'' ^^



W ''zestaw małego rajdowicza'' wchodzą następujące itemy:



10 Pure Milkthistle Draughts
10 Pure Healing Draughts
10 Pure Flasks of Conhuith
10 Pure Flasks of Lhinestad

2 Brilliant Edhelharn Tokens
1 Glorious Edhelharn Token


5 Pure Essences of Athelas
5 Pure Celebrant Salves

4 Superior Lembas



Komiksy przesyłajcie proszę na toopola@gmail.com. Gdy uzbiera sie przynajmniej 6 dam jeszcze 1 tydzień na wysłanie komiksów spóźnialskim a potem wystawie wszystkie bez podania nick'ów autorów w osobnym temacie z ankieta i bedziecie mogli wszyscy zagłosować na swojego faworyta.


Pozdrawiam,
Arkness



PS Byłoby milo gdyby kto z oficerów umieścił link do tego tematu w MotD a sam temat podpiął.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: June 02, 2008, 02:36:37 PM »

fajny pomysl Arkness:)
Hurgo
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 143



« Reply #2 on: June 02, 2008, 03:07:27 PM »

Nieźle - gratulacje pomysłu i te nagrody... niczego sobie :D
Eoreh
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 868



« Reply #3 on: June 02, 2008, 05:57:43 PM »

Super Arkness próbujesz rozruszać oddział Lotro i to na pewno Ci się chwali. Jeśli będę miał tylko chwilę czasu (a coś ostatnio gorzej) spróbuje coś uskładać, choć parę  ekraników. (ale by nie było niedomówień - poza konkursem).

Pozdrawiam
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: June 02, 2008, 09:45:29 PM »

ja mam calkiem sporo smiesznych screenow, cos postaram sie uskladac:P
Kadorin
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1023



« Reply #5 on: June 02, 2008, 10:01:23 PM »

Kurcze jakoś nie mam natchnienia :P ... A w jakiej formie to ma być jeszcze się zapytam ? tzn jak to ma wyglądać :P
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« Reply #6 on: June 02, 2008, 10:18:17 PM »

Jak chcesz. Możesz zrobić ''dymki'' na screenach, możesz zrobić komiks tylko z narracją pod screenami albo z narracją i dialogami, rób co chcesz byleby dało sie to czytać. ;)

 A, starajcie sie wykorzystywać tylko własne screenshoty.
ithildan
Gość
« Reply #7 on: June 03, 2008, 12:29:07 PM »

Pomysł przedni, ale chyba za krótko gram bym mógł z czegokolwiek złożyć komis, no ale co tam jak zaznaczyłeś najważniejszy jest pomysł, na pewno spróbuję :)
Ekhtelion
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #8 on: June 07, 2008, 09:58:26 AM »

Oj ja to screenow mam ponad 200 dlatego nie przepuszcze takiej okazji :), tylko musze wiedziec do kiedy trzeba odeslac.
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« Reply #9 on: June 07, 2008, 10:07:55 AM »

Pisałem już, jak zbierze sie 6 komiksów w moim mailbox'ie to reszta chętnych dostanie jeszcze tydzień na przesłanie swoich prac. Oczywiście powiadomię wszystkich na forum kiedy otrzymam te 6 komiksów.
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« Reply #10 on: June 09, 2008, 07:32:53 PM »

Konkurs ogłosiłem również na forum TNT z powodu dość małego zainteresowania tutaj (i dlatego że uważam że ma to szanse polepszyć stosunki miedzy nimi a nami :))dlatego też jest mały dodatek w regulaminie.


Komiksy obrażające którąś z gildii bądź któregoś z jej członków nie będą brane pod uwagę.


Poza tym zasady są identyczne. Komiksy umieszczę w zamkniętych dla postronnych działach na obu forach by nie było jakiś przekrętów w glosowaniu.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #11 on: June 10, 2008, 08:21:55 AM »

a takie o podtekscie erotycznym moga być? :D
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


« Reply #12 on: June 10, 2008, 08:38:40 AM »

Podejrzewam nawet, że takie będą przez większość najmilej widziane. ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #13 on: June 10, 2008, 08:46:01 AM »

ech, no to mnie przekonałeś - jak znajdę chwilkę, to siąde nad tym i sklecę Lotrowska Kamasutrę:)
Arkness
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 147


Oficer


:(
« Reply #14 on: June 28, 2008, 08:22:40 AM »

Już za 2 dni miną 4 tygodnie od rozpoczęcia konkursu a ja aż do przedwczoraj nie otrzymałem żadnego komiksu. Nie ukrywam, że jestem troszeczkę zawiedziony takim obrotem sprawy dlatego też przejdziemy już teraz w następną fazę konkursu mimo że nie otrzymałem wcześniej ustalonej liczby komiksów. Macie więc jeszcze tydzień na nadesłanie swoich prac i jeśli nic się w mojej skrzynce nie pojawi do 05.07.08 to pierwsza nagroda wędruje do autora jedynego komiksu jaki otrzymałem.
Pages: [1] 2 3
  Print