Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Wędrówki śladami Drużyny Pierścienia  (Read 3191 times)
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« on: July 09, 2008, 10:48:08 AM »

Propozycja zabawy, która padła przy okazji Zlotu, polegającej na wędrówkach śladami Drużyny Pierścienia utrzymanych w klimacie RPG, nie zakończyła swego życia w poniedziałek. Wczoraj przemierzyliśmy kolejną trasę - od Ustronia po dom Toma Bombadila. Utumo, Himramir i Veldir opowiadali o przygodach hobbitow z tego etapu wędrówki, o miejscach i postaciach z nim związanych, jak i zaczęli poznawać informacje o sobie.

Kolejny etap podróży to wycieczka od domu Toma do Karczmy pod Rozbrykanym Kucykiem. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam. Termin do ustalenia tą drogą.

Nie krepujcie się, śmiało :D
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: July 09, 2008, 10:53:05 AM »

ja bardzo chetnie, ale "why teamspeak"?!

mozna by zrobic na vencie kanal RPG przeznaczony specjalnie do takich celow:)
Himramir
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 41


« Reply #2 on: July 09, 2008, 01:40:42 PM »

Ja bardzo chętnie będę kontynuować tą wędrówkę. Może proponowałbym jakiś konkretny dzień w tygodniu tak aby wszyscy mogli wcześniej się przygotować. Co do terminu to ja niestety mogę dopiero we wtorek z tego względu, że mimo grania w LOTRa do tego czasu - będę musiał często opuszczać komputer - remont w mieszkaniu :) i pewnie będę Was gubił :) Myślę że do wtorku zbierze się większa liczna uczestników. Pozdrawiam - Himramir
Veldir
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1939



« Reply #3 on: July 09, 2008, 06:02:38 PM »

Pewno, że Vent droga Huriel. Wczoraj mieliśmy wypadek szczególny - Himramir nie miał go zainstalowanego. Na kolejny raz obiecał to nadrobić :)
Odnośnie terminu - ja postaram sie dostosować.

Gorąco popieram spec kanał na Vent.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: July 10, 2008, 08:51:02 AM »

kanał na vencie juz jest, mozna RP'owac do woli:)
Pages: [1]
  Print