Pages: 1 2 [3] 4
  Print  
Autor Topic: Legendary server  (Read 14761 times)
Soban
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Reply #30 on: November 09, 2018, 02:16:03 PM »

czy to oficjalna informacja, ze Twierdza będzie grała na Ithil a nie Anor?
qhozzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #31 on: November 09, 2018, 04:21:28 PM »

Cześć,

Specjalnie założyłem konto na Waszym forum. Wydaje mi się, że kiedyś grałem z Twierdzą jeszcze na Snowbournie (najpierw na Withywindle, a potem były migracje serwerów i tam wylądowaliśmy z częścią gildii Bastion). Nie jest pewny, ale próbuję odszukać jakieś znane nicki..

Z innej beczki - chciałem zagrać na legendarnym serwerze i sprawdzam po forach/stronach gildii, które pamiętam czy ktoś będzie grał.

Jeśli można, to chciałem zapytać czy i jeśli będziecie grać na legendarnym serwerze to można by się przyłączyć? Jakoś tak raźniej z rodakami..
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #32 on: November 09, 2018, 05:39:08 PM »

Po ciężkich bojach związanych z dużym szturmem na legendarne serwery, osiedliśmy na Ithil jako Legendarna Twierdza.

Kto obecnie należy do Twierdzy na Laurelin - wystarczy napisać do oficera po zaproszenie (Huriel, Fallwen, Morgred, Fraeydis).

Chętni do wspólnego grania z innych serwerów/kinów - prosimy o złożenie podania w Lotrowym dziale rekrutacji. Po akceptacji przez grono oficerskie można zgłosić się po zaproszenie.

Bondur - co do narzekających - jak ktoś nie doczytał, że serwer jest progresywny a poza tym taki jak normalne, a nie klasyczny, to jego wina. Jeśli ktoś zamiast cieszyć się grą tylko wkurza, że widzi koniki i zagląda innym graczom pod sukienki, to raczej szedł z nastawieniem - albo ma być tak jak kiedyś, albo wszystko źle i niedobrze. Jak ktoś lubi być niezadowolony to powód się znajdzie. Jeśli ktoś chce dać grze szanse to może  się cieszyć takimi detalami jak przywrócone tylko na legendarny serwer questy ze starych prologów elficko/krasnoludzkich. Dużym wyzwaniem - dawno się tak nie namęczyłam na niskich lewelach!  I faktem, że jest naprawdę dużo ludzi. Jestem dobrej myśli i wierzę, że można się będzie tutaj dobrze bawić. A jak się losty tych serwerów rozwiną, tylko czas pokaże.


Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #33 on: November 09, 2018, 11:56:31 PM »

Bondur - co do narzekających - jak ktoś nie doczytał, że serwer jest progresywny a poza tym taki jak normalne, a nie klasyczny, to jego wina. Jeśli ktoś zamiast cieszyć się grą tylko wkurza, że widzi koniki i zagląda innym graczom pod sukienki, to raczej szedł z nastawieniem - albo ma być tak jak kiedyś, albo wszystko źle i niedobrze. Jak ktoś lubi być niezadowolony to powód się znajdzie. Jeśli ktoś chce dać grze szanse to może  się cieszyć takimi detalami jak przywrócone tylko na legendarny serwer questy ze starych prologów elficko/krasnoludzkich. Dużym wyzwaniem - dawno się tak nie namęczyłam na niskich lewelach!  I faktem, że jest naprawdę dużo ludzi. Jestem dobrej myśli i wierzę, że można się będzie tutaj dobrze bawić. A jak się losty tych serwerów rozwiną, tylko czas pokaże.


Nie zrozumiałaś. Nikt z zacytowanych przeze mnie nie porusza tematu LSów, które nie są klasycznym SoA. Pierwsza osoba nie spodziewała się tak walącej po oczach monetyzacji, druga pokazała upadek szybkich i nie do końca przemyślanych pomysłów. SSG tworzy serwer i ogłasza, że spowolni zdobywanie expa żeby dać namiastkę tego co było kiedyś, a także żeby wydłużyć nieco zabawę. Efektem tego jest (de)buff wyglądający jak Welcome Back Weekend i dający -40% na zdobywane doświadczenie. Jednocześnie działają wszystkie itemki przyspieszające zdobywanie expa otrzymywane przy późniejszych dodatkach, a w sklepie można zakupić odpowiednie scrolle . Niekonsekwencja albo syndrom mieć ciastko i zjeść ciastko :D Mi koniki nie przeszkadzają, a lv-rush bawi.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #34 on: November 11, 2018, 10:48:01 AM »

Bodur, jeżeli ktoś jest zdziwiony konikami, to albo właśnie zakładał, że zasady będą takie jak w wersji klasycznej gry bo nie doczytał, albo nie grał od tak dawna, że teraz przechodzi szok, który my mieliśmy gdy wszedł lotro store. W obu przypadkach nie mówi to źle o LS, ale raczej o doświadczeniach tych graczy. Na worldzie na Itihilu ludzie reagują bardzo pozytywnie. Co komu przeszkadza, że jak ktoś  chce to sobie ten itemek +25% expa użyje? Zawsze są i będą hardkory, które po prostu muszą szybko i natychmiast, jak nie przez itemek to zarywanie nocy.
Ale reszta dzięki debufowi może bardziej cieszyć się grą. Nigdy nie uda się zadowolić wszystkich, jednak myślę, że osiągnięto jakąś formę sensownego kompromisu.
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #35 on: November 11, 2018, 05:14:16 PM »

Takie pytanie ilu was tam gra ? Znajdzie się dojść żeby jakieś instancję spokojnie porobić raz w tygodniu? 😛
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #36 on: November 11, 2018, 05:53:49 PM »

Takie pytanie ilu was tam gra ? Znajdzie się dojść żeby jakieś instancję spokojnie porobić raz w tygodniu? 😛

Zdecydowanie częściej i z ostrą walką kto leczy a kto tankuje ;)  Jak nam jeszcze dps przybędzie to może i  na 2 ekipy starczy. Tylko tempo lewelowania różne, ale na 50 lvl się wyrówna.
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #37 on: November 11, 2018, 07:50:12 PM »

Takie pytanie ilu was tam gra ? Znajdzie się dojść żeby jakieś instancję spokojnie porobić raz w tygodniu? 😛

już 6 ma 20 lvl więc insty można zacząć wcozraj mieliśmy party kinowe na barrowsy te open instancje porobić deedy i repe.

wcześnieś w dzień mieliśmy kinowe raid party na deedy slayery bo  w 1 fellow się nie mieścili wszyscy
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #38 on: November 11, 2018, 09:31:02 PM »

Bondur - co do narzekających - jak ktoś nie doczytał, że serwer jest progresywny a poza tym taki jak normalne, a nie klasyczny, to jego wina. Jeśli ktoś zamiast cieszyć się grą tylko wkurza, że widzi koniki i zagląda innym graczom pod sukienki, to raczej szedł z nastawieniem - albo ma być tak jak kiedyś, albo wszystko źle i niedobrze. Jak ktoś lubi być niezadowolony to powód się znajdzie. Jeśli ktoś chce dać grze szanse to może  się cieszyć takimi detalami jak przywrócone tylko na legendarny serwer questy ze starych prologów elficko/krasnoludzkich. Dużym wyzwaniem - dawno się tak nie namęczyłam na niskich lewelach!  I faktem, że jest naprawdę dużo ludzi. Jestem dobrej myśli i wierzę, że można się będzie tutaj dobrze bawić. A jak się losty tych serwerów rozwiną, tylko czas pokaże.


Nie zrozumiałaś. Nikt z zacytowanych przeze mnie nie porusza tematu LSów, które nie są klasycznym SoA. Pierwsza osoba nie spodziewała się tak walącej po oczach monetyzacji, druga pokazała upadek szybkich i nie do końca przemyślanych pomysłów. SSG tworzy serwer i ogłasza, że spowolni zdobywanie expa żeby dać namiastkę tego co było kiedyś, a także żeby wydłużyć nieco zabawę. Efektem tego jest (de)buff wyglądający jak Welcome Back Weekend i dający -40% na zdobywane doświadczenie. Jednocześnie działają wszystkie itemki przyspieszające zdobywanie expa otrzymywane przy późniejszych dodatkach, a w sklepie można zakupić odpowiednie scrolle . Niekonsekwencja albo syndrom mieć ciastko i zjeść ciastko :D Mi koniki nie przeszkadzają, a lv-rush bawi.

Powiem to ze swojego punktu widzenia... na normalnym serwerze zwykle (poza mainem) z pierwszej krainy nie wychodzę przed 50, potem cisnę trochę szkołę, a następnie jest farma Wargów.
Tylko co to za radość chodzić wokół mobów na szaro? Oczywiście zawsze można sobie zatrzymywać expa, ale to wygląda to trochę śmiesznie, bo latasz i nic z tego poza satysfakcją nie ma osoba robiąca (pomijam marne grosze albo gear który można sobie zrobić często lepszy).
Co się rzuca i to bardzo w oczy na LS, to fakt że nie dość że masz te -40% (czyli nawet jak mówisz ktoś sobie weźmie scrolla... tylko że przy 100% masz aż o 20% więcej expa niż byś miał normalnie, więc zwyczajnie uważam to za bezsens).
Nie oczekuj też nagle że osoby które tworzą grę będą instytucją charytatywną, oni też muszą mieć co do garnka włożyć, a też chodzi o to żeby dobrze zarobić. Świadczą nam usługę, za którą płacisz = ich napełniony portfel. Względem SSG trzeba powiedzieć że popełniają błędy, ale "nie myli się ten, kto nic nie robi". Robią dużo, bo nie dość że kombinują przy klasach - dostali w spadku poszatkowany rodzaj myślenia o statystykach, masakryczne różnice w gearze i w dpsie potrzebnym, masa zaniedbań graficznych - idź do Shire spójrz jak się zmienia, Bree (Tookland), Ered Luin. Wiele wiele innych rzeczy też zmieniają.
LS wydaje mi się że jest też trochę poligonem... widać że jak zrąbali z woundami, to teraz już trochę poprawili, ale też nie robią skrajności że było zbyt mocno, a potem nic nie robią. Teraz gryzą dotkliwie i trzeba uważać ale jest lepiej.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #39 on: November 11, 2018, 11:27:38 PM »

Za nami pierwszy kinowy wypad na instancje na lvl - Great Barrows. Wkrótce GA i Fornost. Drżyjcie :D

Dokumentacja wraz z uwiecznieniem ciekawego efektu nie wczytanej tekstury schodów. Można powiedzieć, że walka nas uskrzydliła :D





Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #40 on: November 12, 2018, 10:44:47 AM »

Graty dla całej ekipy! Fajnie, że się dobrze bawicie:)

Może kiedyś jak kupię VIPA to dołącze
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #41 on: November 12, 2018, 12:24:01 PM »

Graty dla całej ekipy! Fajnie, że się dobrze bawicie:)

Może kiedyś jak kupię VIPA to dołącze
Ale jak to? TY nie masz vipa?!
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #42 on: November 12, 2018, 08:32:30 PM »

Graty dla całej ekipy! Fajnie, że się dobrze bawicie:)

Może kiedyś jak kupię VIPA to dołącze
Ale jak to? TY nie masz vipa?!

No nie mam od lat :D
hellsing
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 76


« Reply #43 on: November 12, 2018, 08:34:11 PM »

Patrz jakie flashbacki do starego lotro :P
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #44 on: November 12, 2018, 11:40:02 PM »

Dzisiaj robiliśmy Fornost, ale ostatniego bosa nie zrobiliśmy. Trzeba wrócić lepiej przygotowanym i osprzętowanym. To nie przelewki....
Pages: 1 2 [3] 4
  Print