Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Gdzie znaleźć rare skórkę do 1 questa?  (Read 3362 times)
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« on: June 07, 2008, 01:26:23 PM »

temat założyłem z czystej desperacji - zabiłem w sumie coś koło 500 animals i dalej nie mogę jej znaleźć - ponad 300 misków w Wild Land, ok 50 krówek w Poitan i ponad 100 krokodyli w tej prowincji Kemi - normalne skórki lecą a ta za cholerę nie chce wypaść
moja prośba - ma ktoś miejsca i mobki , gdzie ta skórka wypadła mu dość szybko?
może mój błąd że pomyślałem , że skórka sam wypadnie przy robieniu questów ale niestety tak się nie stało i teraz na 41 lvl zamiast dalej lvlować chodzę po różnych krainach i bije zwierzątka po 1 exp :/
pełna masakra - odechciewa mi sie grać w Conana
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #1 on: June 07, 2008, 04:31:10 PM »

No mi bez problemu wypadła z jeleni w Lacheish Plains, ale to było już dość dawno a po ostatnich poprawkach mogli coś "naprawić" i drastycznie zmniejszyć szanse albo zrobić nowego buga. Podobny problem mam z cotton, uzbierałem już ok 550 a cottonwisp nie wypada, chyba znowu bug. :(
Jeżeli nie chcesz tracić czasu bez expa to poluj na zwierzynę na wyższych poziomach, byle mniejszych niż 50.
Marakai
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 698


« Reply #2 on: June 07, 2008, 07:50:07 PM »

Pearcy nie rób bałaganu

mamy oddzielny dział na questy
Gonan
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 152



« Reply #3 on: June 23, 2008, 11:17:07 PM »

Tak przy okazji tej rare skórki mam takie pytanie: czy jest jakiś sposób zaliczenia do wykonania questa (znalezienia rare materiału) tych rare przedmiotów które trafiłem w różny sposób wcześniej, jeszcze przed otrzymaniem questa.
Krótko mówiąc mam ten materiał a dziennik questów tego nie widzi i nakazuje go szukać dalej. :(
Severeen
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 80



« Reply #4 on: June 24, 2008, 04:58:00 PM »

musisz go znaleźć PO rozpoczęciu questa - obojetnie w jaki sposób - zalicza nawet jeśłi wypadnie np elctrum z mobka
Pages: [1]
  Print