Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Guest pass  (Read 3854 times)
Yargast
Gość
« on: May 21, 2008, 09:10:37 AM »

Witam serdecznie.
Chcialbym sie jeno przypomniec, jak ktos bedzie mial zbedna przepustke to niech o mnie nie zapomni.
Polecam innym chetnym aby tez sie dopisac kto przepustke by chcial.

Jeszcze jedna kwestia - klienta trzeba bedzie sciagnac. O jak duzym pliku mowimy? czy po zciagnieciu klienta, trzeba dociagac jakas latke? Wie ktos cos na temat przejscia guest pass->retail? Postaci pozostaja? dostajemy darmowego mieszka?
I jeszcze jedna sprawa, mount jest dostepny od samego poczatku (ten dawany gratis przy zakupie pudelkowej wersji)?

Edytowane.
14GB to calkiem sporo... czy klient jest w tym momencie dostepny gdzies na sieci? ewentualnie czy byla by mozliwosc (jak ktos ma warunki)zciagnac z prywatnego ftp?
--
Hail!
Yarg
Divus
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


« Reply #1 on: May 21, 2008, 09:14:50 AM »

klient wazy o ile dobrze pamietam cos ok 14GB latki oczywscie sa i pewnie bedzie ich jeszcze wiecej.

wydaje mi sie ze nie powinno byc inaczej niz przejscie postaci, aczkolwiek nie daje sobie nic uciac.

Mounty na pewno beda, na EA nie mamy ich (key w pudelku) - jeszcze. jezdzic mozna od 40 lvl
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #2 on: May 21, 2008, 09:16:54 AM »

Juto jest niby oficjalna premiera... chetnie zakupilbym moja kopie , niestety mamy swieto i raczej nie bedzie to mozliwe  ::)
Divus
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


« Reply #3 on: May 21, 2008, 09:18:41 AM »

Juto jest niby oficjalna premiera... chetnie zakupilbym moja kopie , niestety mamy swieto i raczej nie bedzie to mozliwe  ::)

Luna cos wspominal ze od dzis w Empikach ma byc a jeszcze ktos ze w MM

zaden problem zadzwonic czy sie nawet przejsc lub przejechac, a jaka frajda jak bedzie ;]
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #4 on: May 21, 2008, 09:45:40 AM »

Ja swojego Guest Passa moge odstapic jak ktos potrzebuje. Co do klienta zawsze mozna go przekopiowac na plytki dvd i wyslac. Moge wyslac w UK. Do PL niby tez ale ja za wysylke nie zaplace:P
Perrin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 45



« Reply #5 on: May 21, 2008, 09:52:09 AM »

Guest Passy beda dostepne PO premierze, nie ma ich fizycznie w pudelku. Podobno maja sie pojawic gdzies tam, po zalogowaniu na swoje konto. Kiedy? Tego nikt jakos wyraznie nie powiedzial.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #6 on: May 21, 2008, 09:55:39 AM »

Witam serdecznie.
Chcialbym sie jeno przypomniec, jak ktos bedzie mial zbedna przepustke to niech o mnie nie zapomni.
Polecam innym chetnym aby tez sie dopisac kto przepustke by chcial.

Jeszcze jedna kwestia - klienta trzeba bedzie sciagnac. O jak duzym pliku mowimy? czy po zciagnieciu klienta, trzeba dociagac jakas latke? Wie ktos cos na temat przejscia guest pass->retail? Postaci pozostaja? dostajemy darmowego mieszka?
I jeszcze jedna sprawa, mount jest dostepny od samego poczatku (ten dawany gratis przy zakupie pudelkowej wersji)?

Edytowane.
14GB to calkiem sporo... czy klient jest w tym momencie dostepny gdzies na sieci? ewentualnie czy byla by mozliwosc (jak ktos ma warunki)zciagnac z prywatnego ftp?
--
Hail!
Yarg

Czolem Yarg.

 Tu masz link do klienta Eu:
https://register.ageofconan.com/account/client_downloaders/secure_download

Daj znać jeśli link ci nie zadziała.

 Ja mam całość na ftp u siebie w domu ale teraz jest offline ;/

 Ja odpadam z tej gry.  Brakuje mi czegoś w Aoc. Pewnie dlatego ze nie wyszedłem jeszcze nawet z miasta, ale linowosc gry już na początku mnie odstrasza.

 Przyjrzę sie z bliska Aoc, jak już będę po przeprowadzce. Teraz nie bardzo mam na to czas i nastrój.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #7 on: May 21, 2008, 10:06:50 AM »

Luna cos wspominal ze od dzis w Empikach ma byc a jeszcze ktos ze w MM

zaden problem zadzwonic czy sie nawet przejsc lub przejechac, a jaka frajda jak bedzie ;]

Boje sie chodzic do empiku ;) Zawsze jak wychodze niose siatke z kilkoma grami i ksiazkami.
Asmodeus
Gość
« Reply #8 on: May 21, 2008, 10:37:03 AM »

Juto jest niby oficjalna premiera... chetnie zakupilbym moja kopie , niestety mamy swieto i raczej nie bedzie to mozliwe  ::)
Aoc podobno lezy w duzych empikach/empik.com
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #9 on: May 21, 2008, 11:07:50 AM »

Ja z chęcia przygarnę buddy koda aby przetestowac gierkę  ;D, inaczej będę musiał poczekac na free triala, który nie wiadomo kiedy i czy wogóle się pojawi  :-[
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #10 on: May 21, 2008, 07:11:39 PM »

Aoc podobno lezy w duzych empikach/empik.com

No właśnie zakupiłem grę w małym empiku :D. Były 3 zwykłe i jedna kolekcjonerska - wziąłem zwykłą bo - przyznam się szczerze - byłe zbyt leniwy żeby ciągnąć ze sobą wielkie pudło edycji kolekcjonerskiej ;).
Pages: [1]
  Print