Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Warden oczami nowicjusza  (Read 2595 times)
Mashia
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« on: April 05, 2009, 10:10:40 AM »

Dział poświęcony wardenowi pomógł mi poznać klasę lepiej dzięki postom tutaj zamieszczonym. Nie posiadam doświadczenia z innymi klasami także doświadczenie z innymi grami mmo mam skromne nie mniej jednak chciałbym podzielić się z moim spostrzeżeniami.
Najsilniejsza strona wardena to gra z wykorzystaniem taktyk – gambitów. Ich dobór w zależności od sytuacji jest inny, często błędnie obrana taktyka to albo ucieczka, albo śmierć. Inaczej wykorzystujemy łączenia ataków gdy walczymy z grupą słabych mobów ( farmowanie skór etc. ), czy walczymy z przeciwnikiem równym sobie lub nawet dwoma. Ponieważ gram praktycznie sam, technikę przeżycia muszę (powinienem ) mieć opanowaną w każdym calu . Ostatnio zabiłem dwa byki signature w North Down na raz. Byłem tak dumny, że z wrażenia po walce rzuciłem włócznią w kolejnego. Mimo heroicznych wyczynów ( ucieczka między drzewami ) padłem.
Jeśli starsi ( stażem ) koledzy mają jakieś porady czy uwagi, chętnie poczytam i wykorzystam.
Walkę cięższą gram
Shield up – defensiv strike – boars rush – safeguard – the BOOT ( liczę na stuna )
Onslaught – fierce resolve – safeguard – i dalej aż do końca, moba lub mojego 
Ważne grając samemu są – potiony i jedzenie buffujące ( z tym gorzej, bo drogie na aukcji )

Po nowym patchu, dwa levele w gratisie to pomyłka, tracę czas dzięki któremu mogę zbierać złoto na konia. Mniej czasu na doszkalanie gry i odskok od questów które z racji grupowych wykorzystać chciałem później, teraz są już szare. Oczywiście dla osób grających altami to rzecz fajna, ja oceniam negatywnie ten prezent. To taki offtopic tutaj :D
PS. Dzięki Sude, mam
Pages: [1]
  Print