Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: "Tfierdza"  (Read 9040 times)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #15 on: March 26, 2009, 10:00:12 PM »

Dla twojej wiadomości jest GM pochodzenia polskiego. Miałem już z nim kilka razy do czynienia, wysyłając tickety na takich ludzi jak ty.
A co do twojej osoby... żal mi ciebie i twoich kompleksow, twojego zwracania na siebie uwagi i braku szacunku do samego siebie. Spójrz prawdzie w oczy, nie reprezentujesz soba nic, przynosisz hanbe sobie i Polsce. Mam nadzieje, ze jestes tylko taki w grze, ze w realu umiesz chociaz troche inaczej sie zachowac, bo jesli nie to z calego serca zal mi twoich rodzicow i Ich dobrego imienia.

Jezeli czujesz sie chociaz troche facetem (chyba nie jestes po trzebieniu, co?) to zachowaj resztki honoru i juz nigdy nie loguj sie na tym forum.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #16 on: March 26, 2009, 10:16:28 PM »

QFT Geralt. Bardzo dobrze powiedziane :)
Quintu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 457

"Sam jesteś BaRlog!" :D


« Reply #17 on: March 26, 2009, 11:49:32 PM »

hehe - a mówiłem, że gość szwenda się między działami forum i obserwuje reakcji; Jedyne co go interesuje to destrukcja...

nie pozdrawiam

ps. widzę jak na Kochaniutkiego polujesz - tak to ja i wcale nie muszę się tego wypierać i zakładać sobie jakiegoś Nastolatka licząc, że nikt mnie nie rozpozna. Co więcej zapraszam serdecznie - tylko kolegów weź więcej - Łucznicy pod Grams mieli uciechę ostatnio po waszej wizycie wy "bezkompromisowi gankerzy" :P
ps.2 czytałeś taką lekturę "Pięcioro dzieci i coś"?? To właśnie obrazowe przedstawienie twojej gildii :P
Ptah
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


"SiH" Semper Fi


« Reply #18 on: March 27, 2009, 07:26:25 AM »

He he Quintu, wiedziałem że czytasz różne książeczki ale tą ostatnią pozycją toś mnie całkiem zaskoczył. ;D Ale wracając do tematu proponuje ignorować wszelkie posty Vinciego i jego inne dość dziwne posunięta. Gościu chyba po prostu uwielbia gdy się o nim mówi (nie ważne dobrze czy źle). Swoją drogą to ciekawa osobowość musiby być jeżeli nie lubią go freepy i jednocześnie creepy. Trzeba by chyba zgłosić go do jakieś placówki badawczej. ;)
Karslak
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 119


« Reply #19 on: March 27, 2009, 10:29:25 AM »

powodzenia z ticketem <lol2> . . . .. .najlepiej wysylajcie ticketa jak ktos zrobi nick np: wtorek . . . i wyslke ticketa etmu kto ma ftorek . . . .>>> HAHAHAHAHAHA <<<
na wasze nieszczescie coraz wiecej osob dolacza do kinu xP a gm's nie sa polakami i IM TO ZWISA tym bardziej ze zadna nazwa nie jest obrazliwa xP <>hahaha><> to tyle co do waszych inteligentych uwag<> GL

Litości. Twierdzisz, że masz 21 lat i studiujesz na Politechnice Warszawskiej, a nie potrafisz posługiwać się językiem polskim? Nie zachowuj się jak kmiot, człowieku.
Pozwól, że zacytuję fragment Twojego podania do pewnego kinshipu: "I am kind of shy person". Więc się wstydź.
Giliarwe
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 607



« Reply #20 on: March 27, 2009, 02:23:51 PM »

mhmm milo ze kolega viŃci ujawnij troche danych o panu vinci'm  ;p
Germion
Radny
Super Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #21 on: March 29, 2009, 09:40:22 PM »


Jezeli czujesz sie chociaz troche facetem (chyba nie jestes po trzebieniu, co?) to zachowaj resztki honoru i juz nigdy nie loguj sie na tym forum.

Eheh, myślę, że co do "trzebienia" to ten kolega chyba musiał od razu odpalić googla,żeby to zrozumieć ;p.
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #22 on: March 29, 2009, 11:25:09 PM »

No bo na chłopski rozum już nie mógł tego załapać...  ;D
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109



« Reply #23 on: April 01, 2009, 11:05:58 PM »

@Geralt,
Jest GM rodak? Wspaniale, a ilu ich właściwie jest?

Słyszałem (social), że Tfierdza trochę się rozrasta, ale ilu ludzi tam przybywa i jaki poziom reprezentuję to nie powiem bo i sam nie wiem.
Khelegros
Radny
Forum Addict
****
Offline Offline

Wiadomości: 2765



« Reply #24 on: April 01, 2009, 11:31:46 PM »

Ponoc juz nie istnieje.
Cryss
Przybysz.
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 179


Cryss (patyczkomiotacz)


« Reply #25 on: April 02, 2009, 12:00:13 AM »

Tak jest "Tfierdza" juz nie istnieje. Mysle, ze to za sprawa interwencji GM'ow. Temat zamkniety.
Pages: 1 [2]
  Print