Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Yldaros  (Read 761 times)
Yldaros
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« on: December 19, 2022, 01:45:02 AM »

1. Yldaros, 15, hunter

2. 27 lat

3. Jeśli chodzi o rzeczy, których próbowałem, to łatwiej wymienić znane mmo, których nie próbowałem (od Tibii poczynając, przez pierwsze Guild Wars, Warhammera Online, D&D Online, Final Fantasy XIV), ale gry, w których spędziłem najwięcej czasu to Guild Wars 2, WoW w różnych dodatkach od The Burning Crusade (2007) poczynając i Eve Online dawno temu.

4. Jestem wielkim fanem Tolkiena, zarówno od strony lubienia uniwersum aż po to, co Tolkien chciał poprzez opowieści osadzone w Śródziemiu przekazać filozoficznie i teologicznie. W MMO jestem raczej casualem, chciałbym sobie regularnie coś porobić razem z kinshipem (głównie jakieś instancje, ale jeżeli nadarzy się okazja do PVP, to też bardzo chętnie), ale bez wielkiej spiny, pracuję w korpo, mam tez inne zainteresowania jak choćby "papierowe" RPG, planszówki, karcianki czy futbol amerykański, więc nie będę w stanie się w pełni oddać tylko LOTRO. Lubię śmieszkować, zawsze podczas gry siedzieć na komunikatorach głosowych typu Discord, więc można liczyć na moją obecność w ten sposób. W świecie realnym mam na imię Radek, mieszkam we Wrocławiu.

5. Nie należalem do żadnego kinshipu w LOTRO.

6. Przeczytałem kodeks oraz regulamin, akceptuję je.

7. Mam konto VIP.
Panda
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 122


« Reply #1 on: December 19, 2022, 10:20:19 AM »

Za :)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: December 19, 2022, 10:21:42 AM »

Za :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #3 on: December 19, 2022, 11:39:00 AM »

za
Pages: [1]
  Print