Pages: 1 ... 201 202 [203]
  Print  
Autor Topic: Urodzinowo!  (Read 486100 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3030 on: May 10, 2022, 04:56:09 PM »

Wszystkiego Najlepszego Huriel !!! ;) Wiem wiem - spóźnione ... ale ważne, że pamiętam ! :)
Dzięki Kass, co prawda jakieś 4 mce po czasie, ale bardzo doceniam pamięć :D
Wszystkiego Najlepszego Huriel !!! ;) W tym roku tylko dwa miesiące po czasie. W przyszłym się pewnie wstrzelę w termin :)

Dzięki Kas, za rok będzie 6 mc później, ale lepiej późno, niż wcale :D
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #3031 on: May 11, 2022, 10:29:35 AM »

Wszystkiego Najlepszego Huriel !!! ;) Wiem wiem - spóźnione ... ale ważne, że pamiętam ! :)
Dzięki Kass, co prawda jakieś 4 mce po czasie, ale bardzo doceniam pamięć :D
Wszystkiego Najlepszego Huriel !!! ;) W tym roku tylko dwa miesiące po czasie. W przyszłym się pewnie wstrzelę w termin :)

Dzięki Kas, za rok będzie 6 mc później, ale lepiej późno, niż wcale :D
Wyczuwam w Tobie lekką nutę niewiary w moją pamięć ;) Twierdza dalej aktywna w Lotro ? Coś słyszałem, że ma być zmiana silnika graficznego z okazji premiery serialu Amazona - prawda to ?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #3032 on: May 24, 2022, 12:36:53 PM »

Wszystkiego Najlepszego Huriel !!! ;) Wiem wiem - spóźnione ... ale ważne, że pamiętam ! :)
Dzięki Kass, co prawda jakieś 4 mce po czasie, ale bardzo doceniam pamięć :D
Wszystkiego Najlepszego Huriel !!! ;) W tym roku tylko dwa miesiące po czasie. W przyszłym się pewnie wstrzelę w termin :)

Dzięki Kas, za rok będzie 6 mc później, ale lepiej późno, niż wcale :D
Wyczuwam w Tobie lekką nutę niewiary w moją pamięć ;) Twierdza dalej aktywna w Lotro ? Coś słyszałem, że ma być zmiana silnika graficznego z okazji premiery serialu Amazona - prawda to ?

Jeszcze dychamy :) ja mniej gram (życie, życie), ostatnio dużo było darmowych rzeczy ze względu na rocznicę. Cos zapowiadają, ale jak będzie, to zobaczymy- ja bym podchodziła do tego z dużą dozą ostrożności :)
Pages: 1 ... 201 202 [203]
  Print