Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Historian  (Read 2391 times)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« on: July 01, 2009, 10:59:49 PM »

Może znajdzie się jakiś miły i doświadczony Historian, który powie jak rozwijać tą drogę?
Mam jedną postać, która jest explorerem i przy 21 lvl'u zdążyłem zarobić prawie 3g. Zrobiłem sobie alta, któremu wybrałem jako profesje Historian i mam lvl 16 i 200 sreberków na koncie - w takim tempie to za nic nie będzie mnie stać na konika jak już będę mógł go kupić. Nie mówiąc już o tym, że Scholara prawie nie ruszyłem bo strasznie mało znalazłem składników do craftowania. A tam gdzie teraz biegam z questami są broken urny, których nie mogę sprawdzać bo nie mam 2 poziomu Scholara.
Może pomożecie jak tu zarabiać kaskę i levelować crafting? Nie próbowałem jeszcze uprawiania roli - opłacalne to jest? Sprzedaje się coś na AH?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: July 02, 2009, 12:07:18 PM »

Elk, warto levelować scholara na farbkach - na niższych tierach duzo szybciej i taniej, niż na scrollach i potach.
Copper salty, sienna i yarrow rooty są bardzo tanie na AH, bo całe mnóstwo tego pada, gdy sie kopie tin i copper.

Świetne miejsce do farmienia scholarowskich itemów to ost baranor przy yellow tree, przy drodze między Bree, a Forsaken Inn.

A na wyższych tierach farmera można zarobic kasę - za skladniki do gotowania, (miętę np), do farb (juicy strawberry np)
Pages: [1]
  Print