Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Prośba  (Read 10138 times)
dracuus
Gość
« Reply #15 on: June 03, 2008, 05:35:43 PM »

chyba nie rozumiecie o co mi chodzi?? Ja chce rozpoweszechnic waszą gildie na inne serwery i nie jestem z tych osiłków pomiędzy boiskiem a deską poprostu was nie rozumiem
dracuus
Gość
« Reply #16 on: June 03, 2008, 06:07:13 PM »

Wiecie dam se siana bo jeżeli tak potraktowaliście moją prośbę to ja nie wyobrażam was w gildi i na rajdach to tyle z mojej strony i dam wam spokój bo to jest bez sensu  ze ja pytam o jedna rzecz a wy mnie jak traktujecie
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #17 on: June 03, 2008, 06:52:52 PM »

 :o ::) ::)  Napisz do Bastionu, oni na pewno pojda w ciemno 8) ;) ;D ;D Maja kasy jak lodu, i kochaja zmieniac serwery 8) 8) I na dodatek mowia nom, a to juz swiadczy, ze maja szacun dla innych

Phara, Zielarz- moj gnom dalej siedzi w Wetlands, jutro sprobuje sie nim przebic do Badlands, ale mysle, ze na 2 levelu nie da rady ;D ;D

Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #18 on: June 03, 2008, 07:27:12 PM »

Mam w tej sprawie zdanie dokładnie takie jak Twoje, Pharo.  :)
Jak chcesz to zakładaj swoją Twierdzę, poszukaj ludzi, załóż forum. To nic nie kosztuje.
My mamy już oddział Twierdzy po stronie Ally na Burning Legion. Mam tam moje resztki altów ze starych czasów, nie widzę potrzeby, żebyśmy mieli 99 odziałów Twierdzy na każdym z europejskich serwerów.

TWIERDZA w WoW gra na Hellfire Pu PvE i całkowicie wystarczy.  ;D
dracuus
Gość
« Reply #19 on: June 03, 2008, 07:42:57 PM »

Karolus ja to rozumiem ale dlaczego oni mnie tak szorstko potraktowali jakbym wczoraj z wariatkowa wrócił tego nie umniem pojąć. Brat mówił że jesteście spoko, cool i wogóle, ale ja nie wiem co on was widzi, liczyłem na normalną pogawędkę, a jak na razie szłyszałem same docinki. Pierwszy tekst jaki usłyszałem to od Pharo:
"Ile masz lat??Wiesz wogóle co to jest interpunkcja"
dracuus
Gość
« Reply #20 on: June 03, 2008, 07:46:53 PM »

A mam dwa pytania:
1.Kto ma link do Bastionu
2.Ktoś da radę powiedzieć gdzie kupie fisty na 11 lvl warriora??
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #21 on: June 03, 2008, 08:35:23 PM »

Hahahaha  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Wiecie dam se siana bo jeżeli tak potraktowaliście moją prośbę to ja nie wyobrażam was w gildi i na rajdach to tyle z mojej strony i dam wam spokój bo to jest bez sensu  ze ja pytam o jedna rzecz a wy mnie jak traktujecie

Czy Ty myślałeś że my sobie zrobimy alty i zaczniemy grać na tym twoim realmie ?  ::)
Pogadaj z takim kolesiem "Lilith", można znaleźć go na wielu forach :P

Ps. Jak Ty chcesz być GM'em jeżeli Ty nie masz fioletowego pojęcia o WoWie ? ...
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #22 on: June 03, 2008, 08:47:32 PM »

chyba nie rozumiecie o co mi chodzi?? Ja chce rozpoweszechnic waszą gildie na inne serwery i nie jestem z tych osiłków pomiędzy boiskiem a deską poprostu was nie rozumiem

Z całym szacunkiem, ale staramy się traktować Cię poważnie. Niemniej jednak idea rozpropagowania gildii na inne serwery wydaje mi się trochę dziwna.

Po co coś takiego robić? Przecież to jest bez sensu, z jednym serwerem mamy dość zajęcia na długie lata  :)

Co do Bastionu to był na Burning Legion, z półtora roku temu niejaki Kajdan go zlikwidował. Tuz przed wejściem TBC  ;) O nowych Bastionach nic nie słyszałem... ::)
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #23 on: June 03, 2008, 11:07:31 PM »

Nowey bastion miał zakładać Huragan :^)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #24 on: June 04, 2008, 01:48:00 AM »

Nowey bastion miał zakładać Huragan :^)

 :D o tym TWORZE to ja wiem, ale nie słyszałem aby wyszedł poza sfrerę gróźb...  ;D
dracuus
Gość
« Reply #25 on: June 04, 2008, 06:28:40 AM »

Arciu wiele o mnie nie wiesz ;D
A z tego co widzę chyba Karolus załapał o co mi chodziło
dracuus
Gość
« Reply #26 on: June 04, 2008, 06:31:16 AM »

A KTO MI POWIE GDZIE FIST WEAPONY MOGĘ KUPIC!!!!!!!!!!!!!!!!
AreQ
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 170



« Reply #27 on: June 04, 2008, 06:37:35 AM »

Chodzi Ci o to że niby masz "wiedzę" o wowie ? To po kiego piszesz na naszym forum teksty typu

A KTO MI POWIE GDZIE FIST WEAPONY MOGĘ KUPIC!!!!!!!!!!!!!!!!

skoro to z łatwością można znaleźć na WoWheadzie albo innej stronce tego typu.
Phara
Gość
« Reply #28 on: June 04, 2008, 09:14:37 AM »

Zamykamy temat, jest bez sensu. Odpowiedź została udzielona :)
Pages: 1 [2]
  Print