Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Zamówionka :)  (Read 3101 times)
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« on: August 10, 2009, 10:50:30 AM »

Czy ktoś byłby w stanie wykonać 2 x Mirrored Westernesse Sword?

http://lorebook.lotro.com/wiki/Recipe:Mirrored_Westernesse_Sword

Na jedną sztukę są zdaje się 3 dni cd. Materiały podeślę jak tylko wyfarmię rudę, bardzo mocno mi się nie spieszy, bo dopiero 37 / 38 levelek, a w najbliższej perspektywie tydzień wolnego :) Jakaś dodatkowa opłata za Medium Artisan Emblem, czy tylko materiały?

Temat zapewne będzie się rozbudowywał o kolejne zamówionka w miarę rozwoju postaci :)
Gilgas (Ruttar)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 194


« Reply #1 on: August 12, 2009, 02:50:00 PM »

Słuchaj, nie żebym był jakoś negatywnie nastawiony, ale imo szkoda kasy na taką broń jak już pisaliśmy ingame. Poprostu to nie jest warte czasu.
Praktycznie identyczny efekt uzyskasz kupując recepte na single model z shardem do craftu ... rozajerzyj sie, bo moze lepsze bronei sa np za kasiorke w etten, albo reputacje w evendim  ?
Asmodeus
Przybysz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 30


« Reply #2 on: August 12, 2009, 06:33:26 PM »

kupowanie czy craftowanie czegokolwiek ze zbroi czy broni totalnie sie nie oplaca, jest tyle sprzetu za questy, że głowa mała. Zwłaszcza ,że się wbija pare lev dziennie i wymiana broni nastapi 1-2 razy na dzien.
Kelran
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Reply #3 on: August 12, 2009, 07:27:58 PM »

Ładny offtop z tego wyjdzie ( za który z góry przepraszam:) ), ale po powyższych postach nie mogę się powstrzymać. Zacznę od tego, że sam już zdążyłem zauważyć, iż crafting w tej grze nie jest przemyślany- zbyt wolno się go rozwija (zwłaszcza na master po kryty oraz bicie reputacji dla gildii), zbyt dużo pożera kasy (shardy przy single-use bądź gildiowych receptach). Natomiast jeśli ktoś nie gra regularnie/ nie zależy mu na jak najszybszym dotarciu do maks. poziomu oraz czerpie przyjemność z ekwipowania własnoręcznie wytworzonych przedmiotów bądź posiadania najlepszego na danym poziomie wyposażenia, to crafting jest dla niego najlepszym rozwiązaniem.
emssik
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 474


« Reply #4 on: August 13, 2009, 09:55:07 AM »

Po pierwsze, zamówionko aktualnie cofam, ponieważ, jak widać po pierwsze nie znalazł się nikt chętny do zrobienia tego, po drugie kupiłem już coś na 38 levelek. Więc na kilka kolejnych wystarczy.

No to skoro lekki OT, to lekki OT.

Co do robienia kilku leveli dziennie, cóż, każdy gra jak lubi. Ja staram się nie przekraczać 2 na tydzień. Nie spieszy mi się do max levelka, potem nie ma co robić poza end contentem, a ja jestem absolutnie przeżarty rajdami z WoWa.

W LOTRO podoba mi się spokój z jakim można sobie podchodzić do levelowania, zawsze można się cofnąć i robić deedy których nie zrobiło się wcześniej na szarych mobkach z których nie ma już żadnego expa.

Zawsze zamiast robić kolejne Q można cały dzień pogonić za skałkami, dzięki czemu po pierwsze mogę podnosić JC, a Orjanna (moja już za 2 dni żona ;) ) Weaponsmitha, a poza tym ładnie można na tym zarobić :)

W efekcie, mam levelek jaki mam (co prawda w między czasie miałem prawie roczną przerwę, ale co tam :) ), z JC, robię właśnie Q na mastera Tier4, czyli będę mógł robić biżuterię na swój levelek. I mam nadzieję, że to się już utrzyma do końca. Do tego 10 goldziaków, domek i szkapę, więc jestem na jakiś czas ustawiony :))

Pewnie że można zdobywać itemki z questów i instancjii, tyle tylko, że ja jestem przeważnie z tymi q i instancjami do tyłu. Ciężko znaleźć na nie ekipę, w której nie znajdzie się do tego od razu jedna 60, i z przyjemnego wypadu do instancji robi się wyścig, a przecież nie o to mi chodzi.

A tak swoją drogą, muszę po urlopie zabrać się za Booka, bo jestem daleko do tyłu :)
Pages: [1]
  Print