Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: League of Legends - just LOL :)  (Read 10214 times)
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #15 on: March 25, 2010, 01:54:41 PM »


Edit 2: Tak głupiego systemu jeszcze nie widziałem... po wybraniu opcji Download pojawia się pusta strona bez żadnych linków. Dopiero po kliknięciu przycisku z wyborem języka (malutkich kwadracików, na samej górze, które wyglądają jakby nie miały nic wspólnego z klientem) pojawia się przycisk do ściągania...

Też mam wersję USA. Postanowiłem ściągnąć EU. Dzięki za podpowiedź, bo byłem w kropce kiedy pojawił się pusty ekran...
LoBer(Elanhir)
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39



« Reply #16 on: March 25, 2010, 03:10:11 PM »

Nawet już zapomniałem, jak w wielką irytacje popadłem, gdy rzekoma strona z linkiem do downloadu świeciła pustką :P, ostatecznie ściągnąłem z jakiegoś wygoglowanego mirrora. Co do samej gry to Matchmaking, który ma za zadanie automatyczne dobierać graczy do gry działa imo bardzo niesprawiedliwie. W moim wyobrażeniu powinni być dobierani gracze o zbliżonym poziomie doświadczenia, a często bywa całkiem odwrotnie. Zaczynając zabawę w LoLem nieraz dostawałem niesamowite baty, dopiero po meczu okazywało się że grałem nie przeciwko świeżakom 1-10lvl (jak większość mojej drużyny), a przeciwko doświadczonym graczom 25-30lvl. Gdzieś wyczytałem, że niby taki system ma zniechęcać do tworzenia wielu kont oraz utrzymywać statystki gracza na poziomie 50 wygranych :50 przegranych. Nawet mając jako takie doświadczenie w grze trudno rywalizować z graczem który jest lepszy chociażby przez statystyki (wyższy lvl-więcej punktów Masteries do wydania, a od 20lvl dostęp do run tier 3). Wolałbym czekać nawet ~15min. na zebranie odpowiednio zbalansowanych drużyn niż służyć jako mięso armatnie bo odczekaniu ~1,5min. jak to ma miejsce obecnie.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #17 on: March 25, 2010, 05:30:26 PM »

Matchmaking jest lekko irytujący, to prawda. Z tego co się zdążyłem zorientować to gracze nie są dobierani tylko na podstawie poziomów, ale również na podstawie ilości wygranych/przegranych oraz zabić/zgonów. Wszytko to przekłada się ponoć na jakiś wielce tajemniczy współczynnik ELO, ale jak się go liczy to wie jedynie Riot.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #18 on: July 08, 2010, 07:49:03 PM »

Czy ktos jeszcze pogrywa w ta gierke? Bo ja dzis polozylem na niej swoje lapska ;)
LoBer(Elanhir)
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39



« Reply #19 on: July 09, 2010, 10:49:23 AM »

Ja pogrywam dość intensywnie, tzn. pogrywałem, póki jakiś tydzień temu nie wymieniłem mojego 7 letniego pc-towego złomu na nowy egzemplarz. Teraz nadrabiam zaległości i naginam we wszystko co się rusza :P, więc LoL na razie idzie w odstawkę. Co do samej gry to cały czas i to dość często są dodawani nowi bohaterowie a i matchmaking w końcu działa jak należy.
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #20 on: July 13, 2010, 03:56:48 PM »

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=15535

To zapowiedz Season One, ktory wprowadzony bedzie niedlugo. Zostanie dodany miedzy innymi ranking graczy, turnieje (pierwszy z nagroda pieniezna) i kilka innych rzeczy, ktore moga bardzo ubarwic ta gre. Jako, ze druzynowe wyzwania sa rowniez planowane, spytam jeszcze raz - czy ktos w to gra? :P
Ulrondir
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #21 on: January 20, 2013, 12:46:28 PM »

Ktoś jeszcze gra w LOla wogóle???:)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #22 on: January 21, 2013, 06:59:39 AM »

Cały czas ;) Oczywiście jeśli się ten czas znajdzie ;)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #23 on: January 23, 2013, 10:50:00 PM »

Ja też grywam ;)

A dziś Steam 'obdarował' mnie 17 kluczami do DOTA 2... więc jakby ktoś chciał wypróbować, to niech da znać ;)
Betrezen
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 917



« Reply #24 on: January 24, 2013, 07:00:02 AM »

Powiem szczerze - wypróbowałem DODA 2 i jakoś mi nie podeszła ta gra. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi LoL właśnie, chociaż kilka elementów jest nieco bardziej kulawych niż w tej drugiej grze. Ale to wszystko kwestia gustu :)
Geralt the Dauntless
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 721


Forsaken in the dark


« Reply #25 on: January 24, 2013, 09:14:32 AM »

Też DOTA 2 mi nie odpowiada, LoL jest bardziej przejrzysty i user friendly. I ma to coś, czego DOTA 2 nie. A fakt, że na siłę rozdają grę też o czymś świadczy.
Pages: 1 [2]
  Print