Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: >>> Lista rekrutacyjna - GUARDIANS <<<  (Read 5111 times)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« on: February 22, 2011, 06:12:00 PM »

Tu proszę o wpisywanie chętnych do gry po stronie Guardians.
Format:
lp. nickname | klasa
np.
1. Leśny_Jeżyk | Rogue

Proszę też przy wpisach kopiować listę poprzedników, będziemy mieli wgląd na bieżąco ;)
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #1 on: February 23, 2011, 02:09:43 AM »

jak wspominałem wolałbym grać Gwardianem
ale jak widzę po plebiscycie
większość twierdzowych dewiantów woli grać Defiantsami
a jest za mało chętnych na tworzenie dwóch ugrupowań
dopisuję się zatem do tamtej strony...
/no chyba żeby się okazało, że jest sporo graczy i tutaj  :) /
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #2 on: February 23, 2011, 03:25:29 AM »

Sorry Axe za reklamę w tym wątku. ;P

Prawie na pewno Srebrna Horda będzie grać po stronie Guardian na serwerze PvE. Zainteresowanych tą frakcją zapraszamy.

Ja z kolei mam ochotę na zrobienie alta po drugiej stronie i tutaj liczę, że Twierdza mnie przygarnie. :)
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #3 on: February 23, 2011, 02:20:54 PM »

Ja zapewne będę grał wszystkimi klasami, większość z moich postaci będzie dodatki miała Gal lub/i Storm w imionach. Na 100% będzie kleryk i leczący mag, będzie zapewne też melee dps i rogal.

Sorry Gwyn za czepianie się, ale ciągłe reklamowanie wszędzie innej gildii na forum Twierdzy jest ciut nie w porządku. Zdecyduj się proszę, która gildia jest dla Ciebie ważniejsza.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #4 on: February 23, 2011, 05:17:16 PM »

Sorry Gwyn za czepianie się, ale ciągłe reklamowanie wszędzie innej gildii na forum Twierdzy jest ciut nie w porządku. Zdecyduj się proszę, która gildia jest dla Ciebie ważniejsza.
Bardzo Cię przepraszam Axe, nie chciałem offtopować w tym wątku. Skoro jednak już druga osoba wywołuje mnie do tablicy, muszę pewne sprawy wyjaśnić. Liczę, że później tu posprzątasz.

Jestem członkiem i współbuduję guildię Srebrna Horda od lat. To znacznie dłużej niż istnieje Warhammer Online, a dopiero tam wstąpiłem do Twierdzy, jako że nie było zainteresowania tym tytułem w SH. Normalne jest chyba, że jestem więc z nimi bardzo związany i gdziekolwiek wystawią sztandar, będę ich tam wspierał. Nigdy tego nie ukrywałem, stąd może mylne przekonanie, że wymieniałem guildię z nazwy w celach reklamowych. Nie głosowałem również w Waszych ankietach, by nie fałszować Wam wyników. Moje stanowisko zawsze było jasne.

Przez okres mojego pobytu w Twierdzy WAR poznałem wielu z Was i obdażyłem wysoką estymą całą guildię. Wiem, że reprezentujecie wysoki poziom kultury i dojrzałości emocjonalnej. Macie także zbieżne cele z SH - fun nad progress. Z tych powodów staram się utrzymywać dobre stosunki między oddziałami naszych guildii w różnych grach i gdzie tylko to możliwe, nawiązywać współpracę (wiadomo, że czasem ciężko zebrać całe party na instancję). Niestety w przypadku RIFTa zaskoczyły mnie wyniki przeprowadzonego u nas referendum. SH wybrało Guardianów, choć wcześniej głośno się mówiło o Defiantach. Jest jak jest. Cena demokracji. ;)

Ponieważ część osób na Waszym forum wyraziła chęć gry Guardianami, a nie zapowiada się byście chcieli/byli w stanie utworzyć fanatyczny oddział Twierdzy, zaproponowałem swoją guildię. Nie zamierzam podkradać Twierdzy ludzi, oferuję jedynie rozwiązanie by ludzie mogli nadal trzymać się razem, a nie porozchodzili po różnych bezosobowych molochach. Liczę również na to samo z Waszej strony, gdyby ktoś od nas nie był w stanie pogodzić się z wyborem Guardianów.


PS: Przez kilka minut miałem error 503 na forum. O.o
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #5 on: February 23, 2011, 10:09:49 PM »

@Camil 
ja osobiście nie widzę nic niestosownego...
pozytywnie odbieram twoją aktywność na forum

- wygląda na to , że raczej nie można będzie mieć postaci w obu frakcjach jednocześnie...
zatem twoja podpowiedź jest jakimś ciekawym rozwiązaniem
z którego można skorzystać, lub nie
nawet gdyby się udało zebrać jakiś oddział
to warto go założyć na tamtym właśnie serwerze z możliwością współpracy
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #6 on: February 23, 2011, 10:34:39 PM »

Ja również nie czuję się urażony - SH raczej dobrze mi się kojarzy i na betach czasami wpadałem na ludzi spod tego znaku.
Dopóki nie prowadzisz agresywnego werbunku z mojej strony nic Ci nie grozi  ;D
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #7 on: February 24, 2011, 12:21:55 AM »

Dla mnie jak najbardziej w porządku teraz jest wszystko, w końcu wiem o co chodzi :D

Wcale nie obraziłbym się gdyby pozostawili zarówno możliwość robienia postaci z różnych frakcji na jednym serwerze, jak i możliwość wspólnego spotykania się na pogaduszki obu frakcji, tak jak było w becie.
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« Reply #8 on: February 24, 2011, 10:32:07 AM »

No, póki co support milczy w tym temacie. Ale wysłałem z anonima, może dlatego nie odpowiadają. Trochę to wkurza, bo teraz jest to najważniejsza informacja dla kogoś kto nie chce iść na pałę, a będzie grał od pierwszej godziny. IMO najlepiej byłby to pozostawić jak w becie, bo to sztuczne utrudnienie, zwłaszcza przy wspomnianym tu podejściu "fun over progress"
Kmiotek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #9 on: February 24, 2011, 05:38:37 PM »

Witam
Ja pogram warkiem w becie testowałem kilka klas i  ta mi pasuje do zobaczenia w grze i oczywiście Guardians  są bardziej  dopracowani , jak dla mnie
pozdrawiam
popiel
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #10 on: February 25, 2011, 05:13:03 PM »

Nam również po stronie Guardian udało się utworzyć oddział Srebrnej Hordy. W tej chwili osoby funkcyjne to:
Thorel - lider
Lorien - ja ;)
Szarlej
Rita
Lezwannabe

Reszta osób walczy z kolejkami. Część dołączy do nas dopiero po polskiej premierze. Tak, więc na razie dużo nas nie ma. Jednak zachęcam do kontaktu w sprawie współpracy. Może wspólny kanał chatowy? Jak się doczekam końca kolejki to zobaczę jak to działa. ;)

Po stronie Defiant stworzyłem Rogue o nicku Camila. Na razie jednak nie mam czasu jej ruszać... W razie co, odezwę się by na jakieś ustawki się z Twierdzą umówić. :)

Gizmo, mam nadzieję, że całkiem z naszego forum się nie wycofałeś?
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #11 on: February 25, 2011, 05:39:21 PM »

Mój alt to Galdirex, samoleczący się warrior dps.
Main to Galstorm kleryk, ale głównie gram z żoną i tradycyjnie casualowo.
Niedługo będzie jeszcze tankująco leczący rogal i offtankujący leczący mag (tak offtankujący, bierze na klatę 3-4 zwykłe mobki lub 1 elita, nawet o poziom wyżej, trzyma, leczy i leje, przynajmniej w becie działało).
Pages: [1]
  Print