Pages: 1 2 [3]
  Print  
Autor Topic: >>> Lista rekrutacyjna - Blightweald - DEFIANTS <<<  (Read 14255 times)
Ven
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #30 on: February 24, 2011, 11:20:52 AM »

Część z nas siedzi w tych porach w pracy, więc forum jest zwykle jedyną formą kontaktu :).
Jedyną wymuszoną formą kontaktu o każdej porze. To znaczy wiesz, ja siedzę ze starą ekipą na TSie i próbujemy coś ustalić. Teraz akurat jest nas 2, ale wczoraj było całe stadko i rozkminialiśmy, co z tym zrobić. Nikt "z zewnątrz" nie chciał zajrzeć ani podać namiarów na komunikator.
DarthVader
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Reply #31 on: February 24, 2011, 11:26:08 AM »

Po prostu nie jesteśmy w 'kręgu zaufania'  a podobno mamy grać razem pod jednym sztandarem wiec informacje z danymi do serwera głosowego powinny być podawane już na wstępie.... a po rozmowie głosowej uzgadniane różne informacje w wersji pisanej.
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #32 on: February 24, 2011, 11:37:05 AM »

Każdy ma inne podejście. U nas w SH zawsze decyzję podejmujemy przez forum, jeśli jest jeszcze na to czas. Ludzie tam ślęczą dość często (tutaj zresztą też - daj refresh i wyskakuje nowy post). Pozwala to natomiast dotrzeć do większej liczby osób i zachować konwersację na później, dla tych co w danej chwili nie mają czasu. Gdybyśmy ograniczyli się do mumble, musielibyśmy podjąć decyzję tylko w gronie osób obecnych co jest przeciwieństwem demokracji.

Ale jak piszę, każdy stosuje inne podejście. I na prawdę nie widzę powodów by się obrażać Darth.
Ven
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #33 on: February 24, 2011, 11:43:46 AM »

Każdy ma inne podejście. U nas w SH zawsze decyzję podejmujemy przez forum, jeśli jest jeszcze na to czas. Ludzie tam ślęczą dość często (tutaj zresztą też - daj refresh i wyskakuje nowy post). Pozwala to natomiast dotrzeć do większej liczby osób i zachować konwersację na później, dla tych co w danej chwili nie mają czasu. Gdybyśmy ograniczyli się do mumble, musielibyśmy podjąć decyzję tylko w gronie osób obecnych co jest przeciwieństwem demokracji.

Ale jak piszę, każdy stosuje inne podejście. I na prawdę nie widzę powodów by się obrażać Darth.

Dyskusja nie musi prowadzić do natychmiastowej decyzji. Osobiście wolę obgadać temat, dopytać się na szybko i przemyślenia wrzucić na forum. Podczas gry też przez forum będziemy się komunikować? Wiadomo, że podejmowanie decyzji za czyimiś plecami jest złym rozwiązaniem, ale obecna sytuacja też mi się nie podoba.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #34 on: February 24, 2011, 11:55:22 AM »

No tak - zbierze się 10 osób na komunikatorze (a przynajmniej drugie tyle na forum będzie miało inne zdanie lub zastrzeżenia do zakulisowego decydowania), uzgodnią wszystko, przyklepią i... co dalej?
Kilka, kilkanaście godzin oczekiwania na spokojnie? Nie wierzę :P
Ludzie - to ADHD was wykończy  ;D
Ven
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 42


« Reply #35 on: February 24, 2011, 12:13:32 PM »

Mamy tu kilka osób przyzwyczajonych do TSa. Forum ostatnio prawie nie używaliśmy.
Rozumiem, że jeśli ktoś nie jest przyzwyczajony do komunikatorów głosowych, może nie spotykać się często z sytujacją, że ktoś wchodzi na komunikator, pyta o coś i zaraz dostaje odpowiedź.

Co do ustaleń, to nie chodzi mi o decydowanie w sposób jaki polskie community w ilości sztuk 16 podjęło decyzje itp, tylko to, że czasem lepiej porozmawiać, bo wtedy może się okazać, że pomysł, który wydawał się całkiem dobry, wcale taki rewelacyjny nie jest. A umieszczanie takich rzeczy bez sensu na forum wydaje mi się mało ciekawe. Na forach zwykle wrzucam poradniki lub zapytania o rzeczy nietrywialne, nad którymi spędziłem już troszkę czasu, bo fora traktuję raczej jako bazę wiedzy, aniżeli ścianę tekstu, z której większość można równie dobrze usunąć.

Możliwe, że kiedyś zmienię zdanie, ale jak na razie komunikator głosowy dobrze mi się sprawdzał do gadania z ludźmi o różnych prostych rzeczach. Może być to "a co by tu zjeść", a może być "czy ten pomysł w ogóle ma sens?". I wtedy często okaże się, że jedno zdanie zupełnie wybije mi to z głowy, albo ktoś wskaże wyraźne, acz nie dyskwalifikujące, braki w rozumowaniu, o które pytania warto dorzucić do wpisu na forum. Nie mając ograniczeń na formę komunikacji, preferuję wrzucanie na forum jedynie informacji, z których ktoś (także ja) później może skorzystać.
Morrtis
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #36 on: February 24, 2011, 01:43:31 PM »

  1. Boodny | Melman | Warrior
  2. Velsh | Velshera  | Mage
  3. Germion | Warrior (raczej)
  4. Rudobrody | Warrior
  5. Butom | Cleric (najprawdopodobniej)
  6. Kodda  | Rogue - Bard  nie wiem jeszcze jak się boczne skrzydełka rozwiną
  7. Morrtis | Cleric
  8. Ven | Warrior
  9. DarthVader | Mage
10. Mirackle | Cleric
11. Agis | Warrior
12. Krasnal | Mage
13. Raelh | Cleric - moge być 13 a co mi tam....
14. Axe | Warrior / Cleric
15. Bergot | Cleric
16. Karolus | nie wiem jeszcze co :-)
17. Seveleen | Rogue - Marksman / Bard
18. Ruti | Rogue
19. Kada | Mage
20. Manczurow | Warrior/cleryk ??
21. Nightwolf  | Rogue / cleryk??
22. Shirkhan  | Warrior
23. Adramelech | Mage
24. Tassadarus (może ulec zmianie) | Rogue (Ranger)
25. Roni | Mage
Kmiotek
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Reply #37 on: February 24, 2011, 05:52:27 PM »

1. Boodny | Melman | Warrior
  2. Velsh | Velshera  | Mage
  3. Germion | Warrior (raczej)
  4. Rudobrody | Warrior
  5. Butom | Cleric (najprawdopodobniej)
  6. Kodda  | Rogue - Bard  nie wiem jeszcze jak się boczne skrzydełka rozwiną
  7. Morrtis | Cleric
  8. Ven | Warrior
  9. DarthVader | Mage
10. Mirackle | Cleric
11. Agis | Warrior
12. Krasnal | Mage
13. Raelh | Cleric - moge być 13 a co mi tam....
14. Axe | Warrior / Cleric
15. Bergot | Cleric
16. Karolus | nie wiem jeszcze co :-)
17. Seveleen | Rogue - Marksman / Bard
18. Ruti | Rogue
19. Kada | Mage
20. Manczurow | Warrior/cleryk ??
21. Nightwolf  | Rogue / cleryk??
22. Shirkhan  | Warrior
23. Adramelech | Mage
24. Tassadarus (może ulec zmianie) | Rogue (Ranger)
25. Roni | Mage
26.Popiel l Warrior
Radu
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 174


« Reply #38 on: February 24, 2011, 05:58:33 PM »

1. Boodny | Melman | Warrior
  2. Velsh | Velshera  | Mage
  3. Germion | Warrior (raczej)
  4. Rudobrody | Warrior
  5. Butom | Cleric (najprawdopodobniej)
  6. Kodda  | Rogue - Bard  nie wiem jeszcze jak się boczne skrzydełka rozwiną
  7. Morrtis | Cleric
  8. Ven | Warrior
  9. DarthVader | Mage
10. Mirackle | Cleric
11. Agis | Warrior
12. Krasnal | Mage
13. Raelh | Cleric - moge być 13 a co mi tam....
14. Axe | Warrior / Cleric
15. Bergot | Cleric
16. Karolus | nie wiem jeszcze co :-)
17. Seveleen | Rogue - Marksman / Bard
18. Ruti | Rogue
19. Kada | Mage
20. Manczurow | Warrior/cleryk ??
21. Nightwolf  | Rogue / cleryk??
22. Shirkhan  | Warrior
23. Adramelech | Mage
24. Tassadarus (może ulec zmianie) | Rogue (Ranger)
25. Roni | Mage
26.Popiel l Warrior
27. Radu | Warrior
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #39 on: February 24, 2011, 06:58:33 PM »

jeśli dobrze zrozumiałem to w końcu stanęło na serwer
 Blightweald

- to może niech ktoś z dostępem zmieni to w tytule bo nie wszyscy śledzili dyskusję "który serwer"
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #40 on: February 24, 2011, 08:48:49 PM »

Ok Twierdza stoi, osoby z gildii po zalogowaniu na serwer prosze /join twierdza i na kanale poprosic o invite
Pages: 1 2 [3]
  Print