Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podejrzanie tania oferta  (Read 4416 times)
Marvoz (Haldoyan)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 260


« on: May 26, 2011, 01:22:59 PM »

Na Allegro znalazłem cuś takiego:

http://allegro.pl/rift-ce-ed-kolekcjonerska-4-mies-abonamentu-24-7-i1628479366.html

Czy ktoś może potwierdzić że to nie fake?

Kolekcjonerka + 4 miesiące za cenę prepaida oO
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #1 on: May 27, 2011, 08:50:07 AM »

Nie wiem jak mamy Ci to potwierdzić ? :)
Chyba, że któryś z nas jest właścicielem tej firmy.

W każdym bądź razie ja u tego kolesia kupiłem moją kolekcjonerkę za 60zł bez bonusowych miesięcy i wszystko było ok. Klucz dostałem w 10 minut.
Vallathorn
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #2 on: May 27, 2011, 11:35:51 PM »

Kupujesz już gotowe i opłacone konto, z danymi osoby, ktora je założyła.
Co prawda możesz zaraz po zakupie pozmieniać wszystkie hasła i adresy e-mail, ale imienia i nazwiska, oraz sekretnego pytania i odpowiedzi do niego nie możesz zmienić.
Kiedyś kupiłem w ten sposób konto na steamie, z wykupioną na nim jakąś grą,  nawet pisałem o tym na forum.
Jakiś rok później nie było śladu po całym koncie, chociaż pozmieniałem wszystkie hasła i adresy na nim. Okazało się, że nie wszystkie "zabezpieczenia" można pozmieniać...

Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #3 on: May 28, 2011, 10:20:05 AM »

Kupujesz już gotowe i opłacone konto, z danymi osoby, ktora je założyła.

Ty w ogóle wysiliłeś się aby zobaczyć tą ofertę ?
Chcesz mi powiedzieć, że koleś ma 1000 aktywnych kont i 4 miechy abonamentu na każdym z nich ?
Vallathorn
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #4 on: May 28, 2011, 10:54:38 AM »

Kupujesz już gotowe i opłacone konto, z danymi osoby, ktora je założyła.

Ty w ogóle wysiliłeś się aby zobaczyć tą ofertę ?
Chcesz mi powiedzieć, że koleś ma 1000 aktywnych kont i 4 miechy abonamentu na każdym z nich ?

Wysiliłem sie i kupiłem jedno. Nie ma tysiąca tylko kilkanaście zapewne, nowe otwiera gdy sprzeda wiekszośc starych. Na dostarczonym adresie e-mail założonym na potrzeby tego konta, do którego dostałem hasło, znajduje się rachuek za Ce - 60$, a na koncie 3 msc plan subskrypcji za niecałe 40$.
Tyrnael
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #5 on: May 28, 2011, 05:13:27 PM »

hmm ja u niego kupiłem kolekcjonerską +1 miesiąc gry za 39.9zł i był tylko klucz do aktywacji normalny ale żeby 4 miesiące gry do konta dać to faktycznie nie widze innej opcji jak założone już konto a na takie cos na pewno bym sie nie zgodził
YoYin
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 28



« Reply #6 on: June 13, 2011, 04:01:06 AM »

hmm czyżby płacone z kradzionych kredytówek ? - wprost idealnie pasuje do takiego procederu
Azulson
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2



« Reply #7 on: June 25, 2011, 10:18:11 AM »

Ja również zakupiłem grę na tej aukcji. Na razie wszystko gra. Pozmieniałem maila, hasła itp. Więc nie widzę możliwości kradzieży konta. A co do teorii o kradzionych kredytówkach, to jest ona jak najbardziej możliwa i wręcz prawdopodobna. Ale za to podziękujmy naszym przyjaciołom z USA którzy kupują sprzęt RTV w chińskich sklepach internetowych, myśląc że kupują prosto z fabryki/producenta ^^
Yoro
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4



« Reply #8 on: August 18, 2011, 04:39:05 PM »

Ja kupiłem kolekcjonerkę tutaj http://allegro.pl/rift-ed-kolekcjonerska-30dni-cd-key-automat-i1762435579.html i jak na razie jest ok. Co do tych 4 miechów to słyszałem że ludziom pobanowali konta bo okazało się że karty były kradzione.
zcienia
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Reply #9 on: August 26, 2011, 11:19:16 PM »

Quote
Co do tych 4 miechów to słyszałem że ludziom pobanowali konta bo okazało się że karty były kradzione.
Potwierdzam :)
Kupiłem gdzieś tak w maju kolekcjonerkę + 4 miechy. Oczywiście po 28 dniach ban.
Mam nauczkę.
Pages: [1]
  Print