Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Pytanie w kwestii Subskrypcji  (Read 3079 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: July 02, 2011, 03:37:40 PM »

Witam parę dni temu założyłem konto w Rifcie (raczej dla relaxu niż da hardcore'a) i wybrałem plan subskrypcji co 1 m-c i tu pojawia się pytanie czy czegoś, aby nie skopałem i czy będę w stanie przestawić to potem jakoś na opłaty pre-paidami (akurat nie miałem kasy na pre-paida bo kupowałem też pre-purchase Rise of Isengard w lotro) nie tracąc tego co zdobyłem w grze (albo nawet jak stracę to żebym chociaż nie musiał nowego aktywatora kupować bo 150 zł to jednak trochę jest dla mnie bo oszczędzam na nowy komp i nie chcę zbytnio budżetu dodatkowo obciążać, a ostatnio wydatki spore) z tego co wiem żeby mi nie zliczyło z karty kasy musiałbym anulować subskrypcję (przed końcem czasu który mam z aktywacji) pytanie tylko jakie byłyby tego konsekwencje? jest w stanie mi to ktoś powiedzieć? Czy gra pozostałaby aktywna na koncie tylko bez możliwości wejścia do czasu wpisania kodu z pre-paida? Czy jak by to wyglądało? Jeśli wszystko zrąbałem to proszę powiedzcie mi to z góry dziękuję

Pzdr4all Theana
Naixenia
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 98


« Reply #1 on: July 02, 2011, 04:45:35 PM »

oczywiscie ze bedziesz mogl zmienic potem plan oplat w rifcie ;-) nie kazdy kupuje wraz z gra PP i odrazu go wbija , tylko podaje karte platnicza :) tak wiec nie martw sie tym ze wybrales plan oplat na 1-mc ;-) tylko ew czasem jest jakis bug i jesli nie zmienisz tego przed wygasnieciem sub'a to musisz do nich zadzwonic bo w wowczas mozesz tylko oplacic karta
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #2 on: July 02, 2011, 05:13:08 PM »

A powie mi ktoś jak to zrobić? Ja w ekranie zmiany rodzaju subskrypcji mam coś takiego   http://imageshack.us/photo/my-images/94/trionh.jpg/   (na chomika nie zwracajcie uwagi =D)

Jak naciskam add new payment method to jest alb kolejna karta albo paypal
Naixenia
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 98


« Reply #3 on: July 02, 2011, 05:49:03 PM »

apply code to chyba byl Prepaid ;-)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #4 on: July 02, 2011, 07:09:52 PM »

Ale żeby zamiast tego planu płatności co m-c płacić pre-paidami, żeby kiedy nie zapłacę pre-paidem nie zdejmowało mi z karty (nie będę raczej non stop subskrypcji utrzymywał). Słowem zamiast ściagania mi co m-c z karty żebym kiedy chcę grać po prostu wklepał kod z pre-paida i grał se te 30-60 dni i potem może kolejnego pre-paida (aczkolwiek niekoniecznie). Da się tak mam nadzieję?
Multi
Przybysz.
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 39


« Reply #5 on: July 05, 2011, 12:24:06 PM »

Ja osobiście miałem "małe" zamieszanie w tej kwestii. Wiem, że niestety "coś" trzeba wybrać. Musisz mieć "podaną" formę poboru opłaty. Jeśli wpiszesz kartę pre-pain przed czasem końca subskrypcji nie pobiorą ci opłaty z karty/paypal-a. Jeśli natomiast wpiszesz błędną kartę bankową (nieaktywna, fikcyjna itp) to po kilku dniach od zakończenia subskrypcji zablokują ci konto i mogą usunąć opcję opłaty via pre-paid. Mi zablokowali taką możliwość jak się spóźniłem ze subskrypcją i musiałem płacić via PayPal więc wpisz co chcesz ale kartę prepaid lepiej wpisać wcześniej...
Dodam, że obsługę klienta via telefon mają najgorszą z jaką do tej pory się spotkałem.
Jak pisałem ja miałem problemy bo nie mogłem wpisać prepaid-a jak mi zawiesili konto (nieopłacone) musiałem via Paypal ale inni nie mieli takich problemów. Wpisałem kartę prepaid i usunąłem wszystkie "płatności" więc aktualnie nie mam subskrypcji ale z tego co pamiętam kartę lub Paypal cza podać i musi być...
Hastur
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 118



« Reply #6 on: July 06, 2011, 08:15:03 AM »

Ale żeby zamiast tego planu płatności co m-c płacić pre-paidami, żeby kiedy nie zapłacę pre-paidem nie zdejmowało mi z karty (nie będę raczej non stop subskrypcji utrzymywał). Słowem zamiast ściagania mi co m-c z karty żebym kiedy chcę grać po prostu wklepał kod z pre-paida i grał se te 30-60 dni i potem może kolejnego pre-paida (aczkolwiek niekoniecznie). Da się tak mam nadzieję?

Poszukaj opcji "cancel subscription" albo cos podobnego.
Dzieki temu PO zakonczeniu aktualnie oplaconej subskrypcji zadne nowe oplaty nie zostana pobrane z twojej karty i bedzies zmogl nadal placic kodami prepayd.
Ta opcja nie skasuje ci obecnie oplaconej subskrypcji wiec sie nie martw, mozesz to kliknac nawet teraz. Nadal bedzies zmogl grac do konca oplaconego okresu.
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #7 on: July 06, 2011, 01:14:22 PM »

Ale żeby zamiast tego planu płatności co m-c płacić pre-paidami, żeby kiedy nie zapłacę pre-paidem nie zdejmowało mi z karty (nie będę raczej non stop subskrypcji utrzymywał). Słowem zamiast ściagania mi co m-c z karty żebym kiedy chcę grać po prostu wklepał kod z pre-paida i grał se te 30-60 dni i potem może kolejnego pre-paida (aczkolwiek niekoniecznie). Da się tak mam nadzieję?

Poszukaj opcji "cancel subscription" albo cos podobnego.
Dzieki temu PO zakonczeniu aktualnie oplaconej subskrypcji zadne nowe oplaty nie zostana pobrane z twojej karty i bedzies zmogl nadal placic kodami prepayd.
Ta opcja nie skasuje ci obecnie oplaconej subskrypcji wiec sie nie martw, mozesz to kliknac nawet teraz. Nadal bedzies zmogl grac do konca oplaconego okresu.


Dzięki właśnie o to mi od początku chodzi xD
Pages: [1]
  Print