Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Historia  (Read 1935 times)
Voluminus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4



« on: August 03, 2011, 12:44:59 AM »

OK założyłem ten temat bo dziś mi się nasunęła pewna myśl, a więc zaczynając i kończąc co byście powiedzieli na własną historię bądź legendę powstania. Np. dawno dawno temu jakiś tam ktoś założył twierdzę do której zbierał walecznych wojowników sprytnych łotrzyków itd. aby razem stawić czoła złu panującemu na świecie i zaprowadzić pokój czy coś w tym kierunku. Co wy o tym myślicie? ;D może to głupie ale uznałem że warto by się tym podzielić
abu....
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Reply #1 on: August 03, 2011, 02:22:09 AM »

 Dla mnie jak chcesz sie bawic w rp  to nie ma problemu  :P  o ile  ta opowiesc bedzie fajna i wciagajaca :)
Voluminus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4



« Reply #2 on: August 03, 2011, 10:52:07 PM »

W ostatnich dniach Mathosian’skiej wojny domowej Ward’y, które chroniły Telarę przed inwazjami z innych wymiarów zostały osłabione poprzez katastrofę, znaną dziś jako Shade. Od tego czasu rifty pomiędzy Telarą a wymiarami, występujące w coraz większej liczbie, niszczyły cały znany świat, a starzy wrogowie zamknięci w swych żywiołowych więzieniach powoli zaczęli wyszarpywać sobie drogę na zewnątrz. W rzeczywistości, gdy tylko sytuacja ze złej obróciła się w jeszcze gorszą, bogowie nagle i w niewytłumaczalny sposób zniknęli. Wtedy grupa przyjaciół postanowiła założyć bractwo zwane Twierdzą. Twierdza gromadziła w swe szeregi wybitnych w sztukach walki kierującymi się swoimi filarami (Broń, Taktyka i Walka) wojowników. W szeregach zakonu znajdują się również podstępni i sprytni łotrzykowie, którzy korzystają z unikalnych i charakterystycznych technik walki. Gildia rekrutowała też zręcznych i mądrych magów, którzy opanowali moce żywiołu Telary jak i obcujących z demonami, wróżkami i Bogami Kleryków. Tak powstał zakon, Twierdza, który po dziś dzień istnieje po to by bronić Telary za wszelką cenę.

Trochę posiedziałem bo mi się nudziło i jak wam się podoba czy mogłoby?
Pages: [1]
  Print