Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Aldarian - Podanie  (Read 1881 times)
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« on: December 29, 2011, 04:31:55 PM »

1. Imię, level postaci, klasa.

Aldarian, lvl. 1, Jedi Consular

2. Wiek.

39

3. Doświadczenie w mmo.

W kolejności:

Knights Online 
Czas gry: około pół roku, szczerze to nie wiem jak można było w to grać, grałem chyba tylko dlatego, że był to mój pierwszy MMORPG.

World of Warcraft
Czas gry: od premiery przez około 5 lat, gildia MCO, serwer Shadowsong. Cóż można powiedzieć… świetna gra (rajdy, endgame, wymaksowana postać), która z czasem zaczęła być niestety nudna, Cataclysmu już nie doczekałem.

Warhammer Online
Czas gry: od premiery przez około 2 miesiące, mimo fajnych rozwiązań rozgrywka nie podeszła mi jakoś. Poza tym grałem wtedy w WoW’a, który bardziej mnie absorbował.

Age of Conan
Czas gry: od premiery przez około 2 miesiące. Gra ze świetnym początkiem ale wydana chyba jako alfa, tysiące bugów, dałem sobie spokój. Niedawno pograłem trochę w polską darmową wersję grało się całkiem przyjemnie ale niewielka ilość graczy i ograniczenia darmowego konta zabiły całą przyjemność gry.

Lord of the Rings Online
Czas gry: około 4 miesięcy całkiem niedawno, początkowo jako f2p potem opłaciłem konto VIP, nawet miałem już wstąpić do Twierdzy ale jakoś zapał minął.

4. Coś od siebie i o sobie.

Po WoW'ie długo czekałem na mmorpg, który mnie wciągnie. Teraz daję szansę SWTOR, mam nadzieję, że na dłużej (chociaż zdecydowanie wolę klimaty fantasy to może zmiana na sci-fi dobrze mi zrobi).
Prywatnie jestem żołnierzem zawodowym, żonaty, dwóch synów. Zainteresowania: książki fantasy i s-f, gry.
Od gildii nie oczekuję niczego oprócz gry w miłej i spokojnej atmosferze. Ze swej strony mogę obiecać w miarę regularną grę bez pędzenia w kierunku maksymalnego poziomu (no chyba, że SWOTR mnie wciągnie tak jak kiedyś WoW, wtedy potrafię być prawdziwym hardcorem  ;D)

5. Potwierdzenie, że przeczytało się kodeks i regulamin, i że się je akceptuje.

Potwierdzam. Przeczytane i zaakceptowane.
Inkwizytor
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #1 on: December 29, 2011, 07:45:07 PM »

No i to jest podanie.
Wielkie dzięki i witamy w Twierdzy.

Szukaj oficerów w grze http://twierdza.org.pl/index.php?topic=6770.0
Pages: [1]
  Print