Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Absynth  (Read 4534 times)
Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« on: July 09, 2008, 09:40:00 AM »

1. Andrzej mam na imię, zaś Absynth jest moim drugim wcieleniem.
2. Lat 21.
3. World Of Warcraft - 3 lata z kilkumiesięcznymi przerwami (głównie na prywatnych serwerach), Lineage II - ok. roku., Guild Wars - pół roku.
4. Nie ukrywam, że poszukuję polskiej gildii, a z ludźmi z Twierdzy miałem przyjemność niejednokrotnie współpracować wewnątrz gry i nie byłem zawiedziony :) Poza tym sam fakt konieczności złożenia podania na forum aby dostać się do gildii jest dużym plusem. Trzeba przynajmniej odrobinę się postarać, aby się do was przyłączyć. Ograniczy to pewnie ilość dzieci ;)
Phara
Gość
« Reply #1 on: July 09, 2008, 09:51:28 AM »

Miło powitać :)

Zacząłeś postać na Hellfire czy przeniosłeś? Zdradź nam klasę i build - w co idziesz.

Bądź też przygotowany na to, że są wakacje... urlop za urlopem i z ludźmi bywa ciężko.
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #2 on: July 09, 2008, 09:53:29 AM »

Witamy :)

Tak jak Phara powiedziała, jest przejściowy problem ze składem ale jakoś dajemy radę.

Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« Reply #3 on: July 09, 2008, 12:37:07 PM »

Moja postać to rogue aktualnie na 65 lvlu... talenty upakowałem w subtlety (jakkolwiek się to tłumaczy na polski :P )...  Trenuję oczywiście lockpicking (280 chyba teraz mam), skinning i mining (trza jakoś zarabiać ;) ) Absynth jest na Hellfire od początku. Jestem pracującym studentem, dlatego jeżeli udaje mi się spędzić 5 godzin dziennie przy grze to jestem usatysfakcjonowany ;) Nie wymagam wiele od gildii... po prostu dobrze mieć kogoś do pomocy od czasu do czasu, a sam udzielać jej też lubię :)
Phara
Gość
« Reply #4 on: July 09, 2008, 12:42:25 PM »

Zapraszamy :)

We wzorcu podania jest info do kogo kierowac whispy :)
Zielarz
Moderator
Weteran
*****
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #5 on: July 09, 2008, 01:51:37 PM »

hehe doskonale Cię rozumiem Absynth :)

Tak jak napisałem w http://twierdza.org.pl/index.php?topic=727.0 :

"Powinienem być dzisiaj w grze koło 20 więc wispnij (tylko że dzisiaj mam w planie BG przede wszystkim więc proszę o troszkę cierpliwości i wyrozumiałość jak bym nie odpowiadał)"

Pozdrawiam
Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« Reply #6 on: July 15, 2008, 03:48:11 PM »

mam nadzieje, że nie macie nic przeciwko signaturce ;P
Phara
Gość
« Reply #7 on: July 15, 2008, 03:59:33 PM »

Nie macie, 400x90, bardzo ładna ;)
Absynth
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 56


« Reply #8 on: July 15, 2008, 04:50:27 PM »

polecam http://www.dkpsigs.com :) automatycznie sie aktualizuje :)
Pages: [1]
  Print