Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: sPvP - Informacje ogólne  (Read 3444 times)
Curuvil
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 21


« on: September 16, 2012, 09:33:43 AM »

Structured PvP – w skrócie sPvP – jest to mod PvP, w którym każdy jest na równym poziomie umiejętności, jak i przedmiotów.. W sPvP znajdują się dwa podstawowe tryby: turniejowy oraz swobodna gra na jednym z wielu serwerów..

Podczas wejścia do trybu sPvP, postać dostaje podwyższenie poziomu do 80 i wszystkie przedmioty, jak i umiejętności są dostępne, bez potrzeby odblokowywania ich. Wszystkie działania jak: zabijanie przeciwników, podnoszenie sojuszników itd. jest punktowane i pokazywane na tablicy wyników.

W przeciwieństwie do World vs World, nie ma możliwości wykorzystywania nagród z sPvP w trybie PvE, gracze za każdy zebrany punkt dostają punkty chwały oraz podnoszą swój ranking, które są używane na wymianę przedmiotów, które jedynie lepiej wyglądają! Nie zmieniają naszych atrybutów, jest to zrobione po to, by każdy gracz miał szansę pokonać kogoś z wyższym rankingiem. W sPvP jest najważniejszy Twój zamysł na build*, który wykorzystasz przy uśmiercaniu przeciwników.

*Build – jest to rozwinięcie naszej postaci – w przypadku Guild Wars 2 rozdanie traitów – by móc zadawać jak największe obrażenia i być bardziej mobilnym w stosunku do przeciwnika, oczywiście wiąże się to także z naszym stylem grania.

Turnieje – jest to najbardziej zorganizowana część całego PvP. By dołączyć do turnieju wystarczy zebrać 5-cio osobową drużynę i zgłosić się do Tournament Mastera. Turnieję odbywają się na tych samych mapach, co swobodna gra, aczkolwiek tutaj nie walczy się tylko o jak największy rank własnego konta, ale całej drużyny.

Turnieję są podzielone na różne kategorie:

Pickup – jest zbierane 8 zespołów, które walczą o punkty kwalifikacji. Turniej odbywa się systemem Single-Elimination* i jest podzielony na 3 rundy eliminacji.

*Single-Elimination – system, w którym zespół po 1 przegranym meczu odpada z turnieju

Miesięczny – wymagana jest duża ilość punktów kwalifikacyjnych, które zbiera się w trybie pickup.

Roczne – jest to największy turniej, w którym zbierane są ekipy z najwiekszą ilością wygranych meczy w trybie miesięcznym, w którym walczy się o tytuł najlepszego zespołu PvP

Customs – jest on stworzony przez graczy, dla graczy, które stosują się unikalnymi prawami.

Swobodna Gra – by dołączyć do niej, wystarczy wejść do Heart of The Mists i znaleźć NPC-ta o nazwie : PvP Browser. Ukaże się wtedy naszym oczom tabelka, z serwerami, na które możemy dołączyć, bądź stworzyć nowy i rywalizować o punkty chwały i poziom rankingu naszej postaci.
Gartak (Walkiria)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 109« Reply #1 on: September 19, 2012, 02:52:11 PM »

Opowiedz też coś o ticketach, które należy kupować za gemy.
Pages: [1]
  Print