Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: ESO  (Read 12909 times)
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #15 on: February 14, 2014, 10:27:20 PM »

Jestem starym rpgowcem wychowanym na warku, gurpsie etc i dlatego warek mnie zakręcił. Drugim ważnym elementem jest pvp. W warku było dla mnie optymalne. Miałem styczność z całą masą mmo i niestety nic mnie tak nie wkręciło jak warhammer. W eso prawie usnąłem na pve, do pvp nie dotarłem dlatego też nie skreślam gry i chętnie siądę do kolejnej bety. Wówczas podejmę decyzję o ewentualnym zakupie. Czytałem kilka recenzji starych graczy warkowych, generalnie przeważa opinia: pve ssie, pvp rewelka.

P.S Kao masz namiar na jakiś mumble Twierdzy warkowej, format bez backupu to zuuuuooo
Gothri
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 11



« Reply #16 on: February 14, 2014, 11:01:17 PM »

No to sadzac po tych recenzjach to bedziemy mieli w co grac ;]
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #17 on: February 15, 2014, 01:01:52 AM »

Wyglada dosyc solidnie. Jako teaser w dziale ESO - Rozne Newsy zamiescilem filmik PvP
Kaowiec
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 57



« Reply #18 on: February 15, 2014, 06:22:15 AM »

Dzieci Wara albo wsumie sieroty Wara bo tak chyba trzeba nas nazwac. Tez od grudnia sprobowalem chyba kazdego dostepnego MMO btw Defiance jest calkiem fajny:D Oj tak cala nadzeja w pvp, zreszta kazda gre sprawdzam po przez pryzmat Warhammera i takiego pvp poki co nie dostaniemy ale ESO chyba proboje cos podobnego stworzyc wiec jest nadzieja. Mam nadzieje ze nie skonczy sie jak ta nedza w GW2 gdzie niby pieknie wielkie pvp a jednak czegos brakuje. Eldricht przesle ci dane mumbla tylko cos mi tez nie dziala jak ogarne to podrzuce ci dane:)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #19 on: February 15, 2014, 08:17:14 AM »

Prawda jest ze War mial swietne PvP. Szkoda tylko ze mythic mial tak kiepski PR oraz tak wolno im szlo z patchami itp. Sam balans tez nie nalezal do najlepiej zorganizowanych

Ale jest nadzieja w ESO - popatrzcie chociaz na ten filmik co wkleile a ja dodac moge tylko jedno - potetsowalem ESO PvP troche i zapowiada sie czad. A detale juz niebawem :P
Eldricht.
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 190



« Reply #20 on: February 15, 2014, 01:11:33 PM »

@Perun obejrzałem filmiki, wyglądają ok. Dlatego też nie skreślam gry, ale muszę sam to doświadczyć.
@Kao z góry thx:)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #21 on: February 15, 2014, 01:38:23 PM »

Spoks :)
Spopielaczz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #22 on: March 12, 2014, 08:35:10 PM »

czesc, tu Spopielaczz, ten co grał też grobbokiem. witam wszystkich. Miałem tą przyjemnośc grac w Twierdzy, najpierw na Azgalu, potem na Nornie. Jakoś wyszło ze miałem gildie destro, ale zawsze z sentymentem wspominam cały order.
A teraz do rzeczy.
Widze ze wybieracie sie do TESO. Nie wiem jak to bedzie, ale jeśli gra pozwoli to czy mógłbym się przyłączyć do Twierdzy? Czytałem ze bedzie cie w tym alliance mrocznych elfów.
P.S. czy Perun to moze ten Pierun? (tak z ciekawosci pytam)
Perun
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #23 on: March 12, 2014, 08:42:53 PM »

Nie pamietam ale wiem ze uzywalem tez w niektorych grach Pieruna :) byc moze i to bylo w War :P Gralem po stornie destro

Co do dolaczenia - jak najbardziej :) jak tylko masz ochote to nie ma problemu.

Tak bedziemy grali frakcja Ebonheart Pact czyli ta gdzie sa Nordy, Dunmer i Argonian
Spopielaczz
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 4


« Reply #24 on: April 12, 2014, 09:24:52 PM »

Czy stara ekipa z WAR z twierdzy gra ktokolwiek w teso?
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #25 on: April 14, 2014, 09:33:37 AM »

Zerknij w dział Teso, a wszystko stanie się jasne :)
Pages: 1 [2]
  Print