Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Przykład Podania  (Read 4970 times)
Kai Man (Teliden)
Moderator
Mędrzec
*****
Offline Offline

Wiadomości: 282


Siewca Wiatru


« on: July 12, 2013, 10:54:35 AM »

1. Telideni@kai3man, poziom 30, Great Weapon Fighter/Mistrz Broni Dwuręcznej.

2. Mariusz, 49 lat (sic!). Mam jako takie doświadczenia w MMO, nie liczę Ultimy Online, kilku serwerów NeverWinterNights i Drakensang Online, natomiast rok czasu (niespełna) spędziłem w LOTRO, w Kinshipie... Twierdza :) Twierdza nauczyła mnie praktycznie wszystkiego, tego czego nie wiedziałem, nie umiałem i tego, czego nigdy nie będę umiał. Lubię RPG, zaraził mnie syn. Grałem trochę w papierówki, a kiedy nadeszło Baldur’s Gate, to wsiąkłem totalnie. cRPG, to moje ulubione hobby od lat, potem przyszedł czas na serwery RPG, głównie na bazie NWN, w tym na moim ulubionym Mgły nad Isei, gdzie dochrapałem się, w swoim czasie, kierownictwa fabularnego. No i teraz po doświadczeniach z LOTRO (którego nie porzucam brońciempanieavatarze), zasiadam do Neverwinter, gdzie Postaci biegają jak szalone za questami, bez odgrywania :P No cóż, techniczne budowy Postaci, były dla mnie zwykle drugorzędne, ale myślę, że GWF jest dla mnie optymalnym rozwiązaniem. Wybrałem klasę po doświadczeniach z Gwardianem i chyba lepiej mi pasuje.  Od grania oczekuję relaksu i oderwania od świata, a świat Neverwinter, od czasu NeverWinter Nights, LON i Mgieł nad Isei przypomina mi dobre chwile.

3. Potwierdzam przeczytanie Kodeksu Twierdzy i Zasad Rekrutacji, treść zrozumiałem i akceptuję.


Proszę o przyjęcie do grona Oddziału Twierdzy (Neverwinter).
Pages: [1]
  Print