Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie- Ragnock  (Read 2826 times)
Ragnock
Gość
« on: June 27, 2008, 11:00:38 PM »

1. Imie: Tobiasz (nie, to nie jest żart), nick w grze: Ragnock, Ragnoel na Hellfire
2. Wiek: Jeśli moge skłamać to 22, jeśli mam mówić prawdę to 16lat (moje poczucie humoru potrafi przytłaczać nawet mnie samego :P)
3. Doświadczenie w grach mmorpg; GW (o ja durny, jeśli to jest mmo to świnie umieją latać) przrz rok ponad, WoW 4 miesiace (mag na 70lvl; kara i maghteridon... czy jak mu tam zaliczone)
4. Dlaczego Twierdza? Cóż zgrubsza rzecz biorąc nie miałem szczęścia do ludzi w świecie realnym... trafiałem często na takich łagodnie mówiąc nie do końca inteligentnych...
W WoWie też miałem pecha... dla swojego maga pierwszej postaci wybralem server na podstawie ogłoszenia rekrutacyjnego pewnej gildii... to też był błąd... są tam same problemy... brak aktywnych ludzi, nieporozumienia, ciągłe spięcia...
[...]
1000 linijek użalania się nad sobą później
[...]
Tak więc nie zamierzam płacić abonamentu aby się denerwować i postanowiłem założyć nową postać na Hellfire oraz wstąpić do Twierdzy gdyż słyszałem na różnych forach dobre opinie o gildii... jest to coś czego od dawna szukałem.
Tak przy okazji bede grał paladynem najpewniej tankiem... lvl na razie niski ale to szybko się zmieni :D
Może kiedyś przeniose maga na Hellfire... eh mam sentyment do tej postaci.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania... pozdrawiam Rag.
Yargast
Gość
« Reply #1 on: June 28, 2008, 12:13:02 AM »

Czesc!

Quote
brak aktywnych ludzi, nieporozumienia, ciągłe spięcia...

Bede szczery - Twierdza WoW po okresie starozytnosci, zakonczonej tragedia "Huragagona", znajduje sie obecnie w Sredniowieczu i oczekuje na szybkie nadejscie renesasnu.
Innymi slowy, aktualna ilosc aktywnych osob nie powala i moze czasami dzialac depresyjnie, zwlaszcza ze nadchodza wakacje.
Nie mniej jednak, jezeli szukasz bardziej elementu socjalnego a nizeli fioletowych pikseli przed oczyma, trafiles w dobre miejsce.

Prosimy o dokladnie przeczytanie regulaminu i potwierdzenie jego znajmosci i zrozumialosci.

Hail!
Phara
Gość
« Reply #2 on: June 28, 2008, 08:11:27 AM »

Nic dodać nic ująć :)

Po wspomnianym przez Yarga wydarzeniu historycznym wciąż się odbudowujemy. Nie ma niepotrzebnych spięć i ludzie są w porządku. Niemniej aoc+euro+sesja+wakacje+parcie na epixy spowodowały, że chwilowo nie mamy bardzo wielu aktywnych graczy.

To jest dobre miejsce dla Ciebie jeśli chcesz spokojnie podlevelować, pobawić sie i pośmiać a z wyjściem dodatku zebrać tych, którzy do nas wróca i wspólnymi siłami zdobyć Northend :)
Ragnock
Gość
« Reply #3 on: June 28, 2008, 11:00:02 AM »

Cóż na Shadowsongu nie było już ani raidów (kara z randomami to nie jest nic przyjemnego) ani atmosfery... jeśli bede mógł przynajmniej obcować z miłymi ludźmi to wpełni mnie to usatysfakcjonuje.
Regulamin już czytałem... zresztą było by głupie ubiegać się o przyjęcie do gildii nie znając jej regulaminu.
Rozumiem że mam sie zgłosić po invita?
Phara
Gość
« Reply #4 on: June 28, 2008, 06:08:41 PM »

Zapraszamy :)
Pages: [1]
  Print