Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Potrzebny sprzęt  (Read 4908 times)
avatarus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« on: February 01, 2009, 07:48:30 PM »

Witam
nie wiedziałem gdzie to zbytnio napisać więc pisze tutaj (jak by co to proszę przenieść do odpowiedniego działu)

Mam 31 lvl i potrzebuje lepszej zbroi. Czy ktoś z obecnych jest w stanie coś dla mnie wykuć? Postaram się załatwić w miarę możliwości elementy które będą potrzebne, lub zapłacę.

Zbroja ta powinna być Heavy Armor, bo to dla Championa (Human jeśli to ma znaczenie).

Nie pogardzę też jakąś biżuterią.
Rozmawiałem na ten temat dziś na kinshipie, ale dostałem DC i nie mogę się połączyć ponownie już 1h....

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Nepher
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 3050


Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?


« Reply #1 on: February 02, 2009, 12:34:04 AM »

Z polaczeniami dzisiaj cos serio nawalalo .. mnie laczylo czasami jeszcze dluzej ..

Co do zbroji .. moge cos porobic .. ale jak to u mnie w zwyczaju ... nie mam ore ;)
wiec jesli to bede potrzebowac zaopatrzenia ..
jest na forum lista crafterow .. po niej tez powinienes dojsc kto moze i co moze ... inna kwestia .. checi

http://twierdza.org.pl/index.php?topic=96.0
avatarus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #2 on: February 02, 2009, 07:34:20 AM »

oglądałem listę craftów. Ore sam mam dość sporo, ale narazie tylko do poziomu Rich iron. Dwarf ore co prawda mogę wydobywać i wiem gdzie jest, ale dość ostro tam jak dla mnie :) (moby 34-35 a ja 31)
Co do błędów połączenia do musiałem do supprotu pisać żeby mi chara naprawili....żeby było śmieszniej to 4h później to samo stało się z moim monster play charem....
Walkos
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 311


« Reply #3 on: February 04, 2009, 12:19:30 PM »

Jak jestem online zawsze chętnie służę pomocą, zresztą tak jak większość crafterów wymienionych w linku powyżej. Więc jak będę odezwij się.
avatarus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #4 on: February 04, 2009, 05:37:31 PM »

Wczoraj jeden z klanowiczów stworzył dla mnie świetny komplet armora.
Teraz potrzebuje tylko dobrej biżuterii (z might, agility i vitality) i jakąś pelerynkę fajną (najlepiej z kapturem).
Postaram się zdobyć składniki albo zapłacić.
avatarus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #5 on: March 09, 2009, 11:02:07 PM »

to znowu ja :)
Tym razem potrzeba mi Jakiś mieczy (2x 1h) lub młotków (2x 1h) na lvl 37+ (obecnie mam na 31 lvl).

Poproszę o ewentualną listę materiałów jaką muszę dostarczyć aby ułatwić zadanie crafterowi

Z góry dziękuje
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #6 on: March 10, 2009, 08:04:34 AM »

masz do wyboru - albo bronie na 35lvl, albo na 42lvl.

Na 35: westernesse ingots, adamant shard, polished adamant, pristine hides (na rekojeść) byc może jeszcze dwarf steel, ale nie pamietam.

Na level 42 - great claw, ancient steel ingoty, elven steel ingoty, exceptional hides (zwykle, niewygotowane, na rekojeść)
Utumo
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1320



« Reply #7 on: March 10, 2009, 01:28:01 PM »

Avatarus odezwij się do mnie on-line to coś wykombinujemy.
avatarus
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 31


« Reply #8 on: April 02, 2009, 10:57:38 PM »

Witam
Mam już 42 lvl i potrzebuje tego sprzętu nowego bo starym na 31 lvl się już nie da po woli :) Coś dla Champa, jakieś 2 bronie. Sami ocencie co się najbardziej opłaca.

Dzięki
Pages: [1]
  Print