Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Shanshii-Podanie  (Read 2073 times)
Shanshi1992
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: April 14, 2018, 07:17:51 PM »

1.
Imię : Shanshii
Level : 37
Klasa : Hunter
2.
Wiek 26
3.
Doswiadczenie w mmo : 10 lat gry w World of Warcraft ( Oficjalne servery ) Rok gry w TESO oraz przed kilkoma laty krótki epizod z Lotro.

4.
Jakiś czas temu przestałem grać w World of Warcraft. Gra stała się dla mnie strasznie monotonna. Zacząłem szukać czegoś innego. Lubie świat Tolkiena. Władca Pierścieni i Hobbit przeczytany i obejrzany. W gry praktycznie wszystkie jakie wyszły też grałem. Kilka lat temu, jeszcze na samym początku jak Lotro wyszło to jakiś czas w nie grałem. Potem wróciłem po kilka latach i sporo czasu też spędziłem z grą. Teraz chciałbym zostać na dłużej ;) Od gildii oczekuję mile spędzonego czasu, pomocy współczłonków. Nie jestem graczem hardkorowym, nie lubię ciśnienia. Jestem bardziej typem casuala. Oczywiście w razie rajdów czy instancji zawszę można na mnie liczyć ;) Nazywam się Tomek, mieszkam obok Trójmiasta. Dużo czasu spędzam w pracy. Jestem graczem bardziej konsolowym niż PeCetowym.

5.
W Lotro nie należałem do żadnego Knishipu.
6.
Potwierdzam że przeczytałem regulamin i kodeks. Akceptuję go.

7.
Rodzaj konta f2p, w każdej chwili mogę wykupić VIP. Podstawową część gry mam całą odblokowaną.
Harni
Lotro Officer
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 653



« Reply #1 on: April 14, 2018, 08:06:15 PM »

za  ;)
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #2 on: April 14, 2018, 08:33:04 PM »

Za
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #3 on: April 15, 2018, 07:55:27 AM »

Za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #4 on: April 15, 2018, 07:43:20 PM »

Za :)
Morgred
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 148


« Reply #5 on: April 15, 2018, 11:02:05 PM »

Za
Pages: [1]
  Print