Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print  
Autor Topic: PlayStation 3  (Read 25669 times)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #30 on: March 03, 2010, 11:27:02 AM »

Wlasnie zakupilem Dante's Inferno - polecam, swietny klimatycznie slasher.
Szwaqier
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 527


Egatrot You are pure evil, and hate personified.


« Reply #31 on: March 05, 2010, 06:12:31 PM »

fakt naprawde niezly :) - niestety znudzil mnie troche w 4 kregu i teraz gram w FN4
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #32 on: March 11, 2010, 10:14:41 AM »

Mnie Darkstriders zniechecil bosem Tiamat, bez sensu sie denerwowac przy rozrywce - nawet moje zapalczywe corki daly sobie spokoj.
Za to od 2 dni zwiedzam piekny swiat FF XII - na poczatku troche bylo trudno opanowac specyficzny interfejs walki ale po przestawienu szybkosci walki  na odpowiednia do mojego wieku  :P gra sie fajnie. Lokacje sa piekne - a ponoc po wyjsciu na otwarta przestrzen jest pelny opad szczeki.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #33 on: March 11, 2010, 11:50:10 AM »

Dziś popołudniu, jak się uda, odbiorę swoją kopię FF XIII ;D Tak, wiem że od wczoraj jest w empikach ale w krakowskich kosztuje 229zł podczas gdy w sklepach z konsolami mają to po 180zł. Sęk w tym że jeszcze gry nie mają ;P
Swoją drogą nie rozumiem cen w empikach. Raz mają bardzo dobre (np. wydanie specjalne Uncharted2 dorwałem w czasie premiery za 179zł, podczas gdy w wszędzie indziej było po 220zł), a raz tak skrajnie beznadziejne że aż boli (np. Modern Warfare 2 na początku mieli po 249zł !) Z ciekawostek - empik daje też czasami dłuższą niż firmowa gwarancję. Na konsole właśnie dostałem dodatkowy rok.   
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #34 on: March 11, 2010, 11:55:54 AM »

Ja zwykle zamawiam i odbieram gry w stalej "wymienialni" - np FF XII mieli tam juz od piatku.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #35 on: March 11, 2010, 12:41:27 PM »

Ja mam to "szczęście" że dobre wymienialnie i sklepy mam po drugiej stronie Krakowa, w Hucie. Te które mam blisko mają niedorzeczne ceny i zasady wymiany. Kraków nie jest duży, ale jak trzeba po pracy i w najgorszych korkach "jechać" to się człowiekowi często odechciewa. Chyba że ktoś zna jakieś porządne miejsca bliżej Śródmieścia?   
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #36 on: March 16, 2010, 02:18:59 PM »

Po 20h grania w FF XIII chyba zaczynam konczyc szeroko rozumiany tutorial   :P .
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #37 on: March 16, 2010, 10:11:11 PM »

A ja dopiero odblokowałem możliwość rozwijania postaci  :D Ilość możliwości rozwijania ról postaci początkowo kapkę przygniata. Wiesz może czy istnieje możliwość resetowania wydanych punktów? Bo podejrzewam że już zrobiłem fundamentalne błędy  :P
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #38 on: March 17, 2010, 12:23:58 PM »

Ok kolejne info o FF XII - po 23h odblokaowalem wreszcie opcje samodzielnego formowania teamu (wyznaczania lidera) ale na razie utknolem na bosie Bartholo - costam. Walki z bosami troszke sa przydlugawe, wnerwiajace jest po 25 minutach klepania go  nagle odkrycie, ze ten .... po doklepaniu go do 50% hp rzuca insta  dd zabierajacy 99% zycia wszyskim z druzyny.
Yano
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 166



« Reply #39 on: March 22, 2010, 11:43:55 PM »

Final wrocil w chwale, podobnie jak Wy nie moge sie oderwac, zrobilem sobie wczesniej rozgrzewke, i sciagnalem z PSStore Finala VIII, co prawda grafika archaiczna, ale milo wspomniec.
Odnosnie grafiki, myslalem, ze Uncharted 2 to szczyt  osiagniec PS3, ale FFXIII mnie powalil. Mysle, ze spedze sporo czasu rozgryzajac ten tytul na 100%.
Porownujac ceny, dalem 42e, widzialem tez wersje kolekcjonerska, za bodajze 52e (preorder) ale nie znam szczegolow, czym sie konkretnie rozni od zwyklej.
Obecnie 17 godzin gry, i mysle, ze  wkoncu wyjde na otwarty swiat :)
P.S. Jazda na kurczaku w planach, nie wiem czy pamietacie, ze w na PSone mozna bylo zgrac kurczaczka na Portable, i go tam chodowac itp  ;D Niby mala rzecz, a cieszyla ::)
Germion
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1101


Addicted to alts


« Reply #40 on: March 29, 2010, 09:41:08 AM »

Skonczylem God of War 3 - polecam.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #41 on: April 19, 2010, 08:40:34 AM »

Niedawno przeszedłem FFXIII a teraz, tak aby sobie sprawdzić jak to wygląda, odpaliłem Dragon Age: Origins na PS3. Mam w związku z tym do Was pytanie: Czy ktoś tutaj płacił już za produkty z PlayStation Network? Bo chciałbym dokupić DLC i być możne Awakening, z tym że znajomy z pracy miał małą wpadkę i trochę mnie to zraziło do zakupu rzeczy w sklepie Sony. Kolega ten zapłacił za jakaś gierkę swoją karta kredytową. Niby wszytko ok, gierka się ściągnęła, wszytko cacy. Po paru dniach nagle dostaje wiadomość że przelew został zwrócony, po czym dostał natychmiastowego bana na PSN. Dzwonił już w tej sprawie i do banku, i do gości od Sony. W banku rozłożyli ręce i powiedzieli mu że nic nie mogą zrobić, a Sony powiedziało mu że nie ma zmiłuj się i ban zostaje.
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #42 on: April 19, 2010, 07:49:19 PM »

Są teraz karty do PSN do kupienia - dzisiaj widziałem taki o wartości 100 zł w Empiku - ładnie zapakowany w pudełeczko jak gra. Pewnie za chwilę pojawią się na Allegro w fajnej cenie - w 5 minut na e-mail.
PS: Pochwalę się - dołączyłem do grona posiadaczy PS3 ;) Na razie nadrabiam zaległości i śmigam w Uncharted. Bardzo fajna gierka więc pewnie zaraz po niej druga część. Jakby co to w PS3 występuję jako Elkrien.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #43 on: April 20, 2010, 09:52:08 AM »

Hmm, no to muszę to obczaić. Gdy ostatnio bylem w empiku to nic takiego nie widziałem.

Edit: Moj nick na PSN to Velshred, jakby ktoś chciał mnie dodać. Mam już kilka gierek, można by coś pograć online czasami.
Velsh
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 211



« Reply #44 on: May 28, 2010, 12:47:11 PM »

Zakupiłem i gram sobie w Red Dead Redemption. Niezły klimat, gra olbrzymia, dużo różnych możliwości.
Pages: 1 2 [3] 4 5
  Print