Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Order - Aelohir  (Read 2239 times)
Corvinuss
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« on: August 18, 2009, 08:54:24 AM »

1. Cześć. Mam na imię Arek. Na Karak Azgal gram White Lionem o imieniu Aelohir

2. Aelohir jest młodym elfem gorącej krwi, który już jako kilkuletni chłopiec poznał czym jest okrucieństwo i przemoc, jaką niesie ze sobą Destruction. Ze swym nieodłącznym kompanem białym lwem, wstąpił dość niedawno (6 lvl) na ścieżkę dzikiej zemsty, aktywnie broniąc strategicznych punktów świata imperium przed inwazją Chaosu (narazie głównie scenariusze, ale obycie z RvR mam z innych postaci).

3. 2 lata gry w WoW'a, pół roku Lineage 2, kupe lat gry w Ultimę Online, gry mocno różniącej się od pozostałych wymienionych, ale dzięki której można nauczyć się sporo o grze w TEAMie i życia w Gildii.

4. Potwierdzam zapoznanie się z treścią regulaminu i w pełni go akceptuję.

5. Mam 31 lat. Z wykształcenia budowlaniec. Od 7 lat aktywnie bawię się w różnego rodzaju MMORPG. Obecnie z racji życiowych obowiązków (rodzina praca), nie poświęcam rozrywce już tyle czasu, ale jestem online praktycznie każdego wieczora po 20tej. Mieszkam w centrum Polski w przepięknym mieście Płock

6. Dlaczego Twierdza? Podobają mi się Wasze wymogi, bo trafiają idealnie w mój styl gry. Nie mam czasu na uganianie się za epikami, gram dla zabawy i wtedy kiedy mam czas. Nie znoszę presji konieczności gry by utrzymać ranking i coś zdobyć (między innymi dlatego skończyłem z WOWem). Luźna gra w grupie, która równie luźno traktuje grę jest tym, czego oczekuję od WHOnline i tym, czego spodziewam się po Twierdzy.
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #1 on: August 18, 2009, 11:09:03 AM »

w takim razie damy Ci szanse na zywo przetestowac to o czym mowisz :) zapraszam po invite do Oficerow

P.S.Piria , jestes zadowolona? :)
Corvinuss
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 5



« Reply #2 on: August 18, 2009, 11:36:28 AM »

Podziękował. Do zobaczenia w grze:)
Pages: [1]
  Print