Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Rk banowani za "używanie skili" na Etten:P  (Read 10787 times)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #15 on: November 10, 2011, 03:57:03 PM »

Żeby zamknąć temat. Przeczytajcie dokładnie mój pierwszy post. Mi właśnie chodzi o podejście Turbinek do tematu. Na Etten nie chodzę, na ścieżce fire chodziłem tylko na Durka.
Dla przykładu podam inne mmo - Rift. Tam potrafią przyznać się do błędu i po kilku dniach lub nawet następnego dnia wchodzi patch usuwający błąd i informacja o tym jest jasno przedstawiona. A turbinki jak te strusie, chowają głowę w piasek i udają że nic się nie dzieje.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #16 on: November 10, 2011, 04:17:40 PM »

Podłubałem trochę i wygląda na to, że taktyka Turbine jest taka:
Blokujemy wszelkie informacje jak wywołać dany exploit. Kasujemy posty itd. Jeśli gracz będzie używac takiego combo, dostanie banana.

Chyba wołałbym posta od jakiegoś Sapience czy coś typu: "Uwaga. Nie używać exploita związanego ze skillem iEoF. Będą bany." Krótko i na temat. Dla mnie koniec tematu.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #17 on: November 10, 2011, 08:02:26 PM »

Nie Edku. Napisałeś także, że to nie jest exploit i to spowodowało całą dyskusję.

Co do złośliwego komentarza na temat wargów :) mamy skille bez CD ale każdy z tych skilli ma swoją indukcję (minimalnie krótką ale ma) więc klikając go 5*na sekundę osiągnę tyle, że nie użyję go ani razu.

Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #18 on: November 10, 2011, 11:06:06 PM »

Bondziu jak już to zdefiniuj mi ile razy mogę użyć skila MF i czy w ogóle mogę go używać? Będę tego ściśle przestrzegał !!!
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #19 on: November 11, 2011, 12:15:53 AM »

Myślę, że nawet logując się ryzykujesz bana za samo posiadanie skilla.
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #20 on: November 11, 2011, 12:38:43 AM »

Tak zgadzam się, dlatego gram champem i minstrelem:P
Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie a jednocześnie tworzy drugie - za co zapłaciłem?

ps. A tak serio:
Nullum crimen sine lege
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #21 on: November 11, 2011, 01:37:17 AM »

A nawet trzecie - czy exploitem w RL jest wejście do obcego niezamkniętego mieszkania? nie jest to włamanie bo nie ma zabezpieczeń ... ktoś zostawił sobie mieszkanie otwarte więc  ...

I czwarte za co zapłacili Ci którzy spotykają exploitującego rk czy burga?

I nawet jeszcze piąte tak trudno o zdrowy rozsądek? :)
Arduneth
Administrator
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1959



« Reply #22 on: November 11, 2011, 01:43:43 AM »

jak dla mnie Edziu się z nami droczy w kwestii exploitu ;) nie dokarmiaj Bo :P
Taltilar(Fuarn)
Lotro Officer
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1347


I burn for thee at heart


« Reply #23 on: November 11, 2011, 08:15:01 AM »

Ja się zgodzę z Edkiem.
Skoro jest możliwość robienia czegoś takiego,( Sam też bawiłem się z 1 sec CD na tym skillu) to nie powinni nabierać wody w usta tylko poprawić błąd (a raczej swój jawny brak wyobraźni w tworzeniu skilli) i jawnie się do tego przyznać.
 Oczywiście robienie czegoś takiego na Etten to chamstwo do potęgi n-tej, ale chodzi tu o kolejną sytuację (dokładnie tak jak Huri pisała) gdzie Turbine woli banować/kasować błąd niż go naprawić, a ludzi którzy go używają bananować banować.
Ja zaczynam się bać wchodzić do gry. Coraz częściej zdarza się, iż Turbine kasuje niewygodne tematy, a błędy tuszuję oh ah aby tylko nie wyszły na światło dzienne,gdzie ludzie na tym cierpią. Coś jest tutaj nie ok...
Przypomina mi się ,nie tak odległa, sytuacja z włamami na konta... Turbine nabrało wody w usta i kasowało posty z problemem.
PS. Jeżeli ja potrafię przy dobrych wiatrach minstrelem healnać za 9k-11k morale w 2 sekundy to też exploit? bo używam "exploitującej" kombinacji klawiszy?
::)(jawna prowokacja) ::)
Uważam, że takie używanie skilli to exploit, tyle że należy winić Turbine za nie naprawienie go, a nie graczy za używanie."No bo skoro mogę tak robić ,to raczej jest to zamierzone, bo jaka firma trzymałaby tak wielki bug tyle czasu..." ::)
Edhenor
Lotro Officer
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2718



« Reply #24 on: November 11, 2011, 12:06:29 PM »

A ja potestowałem różne wariacje z użyciem Improved Essay of Fire i powiem Wam że nie trzeba nawet spamować MF aby zadać obrażenia w granicach 15-25k w ciągu tych 5 bezindukcyjnych sekund! Wystarczy użyć w kolejności wszystkich aktywnych skili ( wcześniej używamy np. Purple Enamel do podniesienia attunmentu ) i posiadać w miarę wysoki poziom Fate. Żaden overseer w Isengardzie nie zdążył do mnie podbiec a w zasadzie umierał na platformie.
Czy to też jest exploit?
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #25 on: November 11, 2011, 01:06:20 PM »

A ja potestowałem różne wariacje z użyciem Improved Essay of Fire i powiem Wam że nie trzeba nawet spamować MF aby zadać obrażenia w granicach 15-25k w ciągu tych 5 bezindukcyjnych sekund! Wystarczy użyć w kolejności wszystkich aktywnych skili ( wcześniej używamy np. Purple Enamel do podniesienia attunmentu ) i posiadać w miarę wysoki poziom Fate. Żaden overseer w Isengardzie nie zdążył do mnie podbiec a w zasadzie umierał na platformie.
Czy to też jest exploit?
Dla mnie nie, chyba że to trollowe pytanie ;) Nawet z moimi sierocymi statami robiłem tak: start z parę fiery i zestaw pozostałych dotów. Jeśli możesz tak zadać 15k damage to zakrzyknę NERF! nie EXPLOIT!
Ama też mówił, że mobki do niego nie dobiegają i pulluje po kilka, żeby się nie marnowały, hehe. Może casterzy to teraz takie masakratory? Mój LM ma 900 will narazie. W każdym razie nie przekonacie mnie, że kilkanaście/kilkadziesiąt naciśnięć jednego klawisza w 5 sekund nie jest exploitem.
Panowie, cieszcie się grą i uważajcie na żyłki ;D Dla mnie gra LMem czy cptem to czysta frajda. Nawet warden ma swoje momenty.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #26 on: November 11, 2011, 08:01:41 PM »

ps. A tak serio:
Nullum crimen sine lege

ignorantia iuris nocet

Quote
17. You will not exploit, distribute or publicly communicate any Game error, miscue or bug which gives an unintended advantage within the Game world.

Czy to też jest exploit?

Jeśli masz problem z oceną to proponuję ticket na samego siebie - odpowiedź gwarantowana :P

<troll off>

Pages: 1 [2]
  Print