Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Amourette - podanie  (Read 2184 times)
Amourette
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« on: June 12, 2016, 12:58:25 PM »

1. Amourette, lvl55, LM

2. 30+ (ok ok dokladnie 39 ale ciiicho to 'tajemnica' :P )

3. WoW- 6 lat, FFIV - 1,5 roku

4. znudzilo mi sie troche w FinalFantasy wiec postanowilam poszukac jakiejs dodatkowej gry do mojego ukochanego WoW-a :P
dlaczego Twierdza - jestescie chyba jedyna Polska gildia na tym serwerze, widzialam info o gildii na ktoryms z serwerowych kanalow, raz nawet zagadalam do osoby z tagiem Waszej gildii, nick bodajze Ifareczka (przepraszam jesli przekrecilam cos),  rozmawialam takze troszke z inna rownie mila osoba od Was - Reqar (tzn jako nowy gracz zanudzalam go tzw "noobkowymi" pytaniami :P, cierpliwie odpowiadal).
Na imie mam Aga (Agnieszka) , od kilkunastu lat mieszkam poza Polska, obecnie 6-ty rok w Niemczech^^

5. Ta postac byla w 'randomowym' kinshipie, dokladnie nie pamietam nazwy, cos z Treasure Hunters... grupka dosc milych osob, niestety naogol gdy ja bylam online rzadko ktos z nich byl online takze. Moje pozostale postacie sa w 2 osobowej gildii (mojej i mojego chlopaka, on nie jest Polakiem wiec podania tutaj zlozyc nie moze)

6. Potwierdzenie, że przeczytalo sie kodeks i regulamin i ze sie je rozumie i akceptuje: tak, tak i tak :)

7. vip
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #1 on: June 12, 2016, 11:05:42 PM »

Za
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #2 on: June 13, 2016, 10:12:48 AM »

Hej, ale nam się babiniec robi :)
Ode mnie "za" :)
Anyskapl
Gość
« Reply #3 on: June 13, 2016, 02:43:22 PM »

za
Tudhuildril
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 63


« Reply #4 on: June 17, 2016, 01:20:16 AM »

Jakoś mi umknęło to podanie ::). Za
Pages: [1]
  Print