Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Legnar vs Enklava  (Read 15134 times)
Legnarius
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 73



« on: March 19, 2009, 06:00:58 AM »

Dziś w nocy trochę się nudziłem, błąkając się moim zabójcą po orvr w High Pass przypadkowo natknąłem się na Nitro :-)

Wymieniliśmy uprzejmości, pomachaliśmy sobie, pośmialiśmy się i... zaczęliśmy się pojedynkować.
Wyniki dwóch zwycięskich walk przedstawiam na screenshotach :-)

Do tego należy podkreślić, że miał przewagę czterech (jego 29 vs mój 25) leveli, a więc znaczną (więcej statów, sprzętu, do tego skille z tych lvli, które miał więcej).

A oto minifotostory.




Skoro, mając czterech lvle mniej, 1 na 1 slayer dobrze radzi sobie z choppą, nie jest chyba tak źle w balansie między nimi ;-)

Czekam, aż obaj będziemy mieli 40 lvl.
A wtedy w Enklavie będzie płacz i zgrzytanie zębów  ;D

Pozdrawiam
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #1 on: March 19, 2009, 09:04:34 AM »

:D hehe. Pewnie spac przez to nie mogl ;)
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #2 on: March 19, 2009, 09:52:32 AM »

Pojedynkowaliście się kilka razy?
Bo w komunikatach jest inna punktacja na obu screenach ;)
dirval
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 43


« Reply #3 on: March 19, 2009, 10:09:41 AM »

Na to wygląda - w questach również widać zmianę w ilości zabitych przeciwników :) Gz.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #4 on: March 19, 2009, 11:47:10 AM »

Hyhy patrząc na tytuł wątku myslałam że rozprawiłes sie z połową gildii przynajmniej  ;)

Gratki udanych dueli, mam nadzieje że wreszcie order zyska jakąś przyzwoitą klasę melee bo ostatnio na T4 biegają po scenariach healerzy i casterzy  :D Jak w takiej konfiguracji przebić sie przez melee destro...pojęcia nie mam.  ::)
Mielismy wczoraj tego przykład w Praag, gdzie ćwiczyliśmy sobie program pt. "jak szybko schodzi BW bez wsparcia pierwszej linii "  ;D
Przy okazji pozdrawiam całą wczorajszą nocną ekipę z Enklavy ;)

Ps. Frontier i Slipknot >> kiedyś osobiście was zamorduje za te siniaki na plecach które potem muszę 3 dni leczyć  ;)
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #5 on: March 19, 2009, 11:54:01 AM »

Tarell, ale to przecież nic nowego. Zawsze w Orderze brakowało melee. A teraz wszyscy zainteresowani graniem melee - w tym niżej podpisany - rzucili sie na slayera :)
BTW: na T2 wreszcie jest z kim rzucać się na melee wall destro. Oby tak dalej.
 
yacah
Bohater
***
Offline Offline

Wiadomości: 794



« Reply #6 on: March 19, 2009, 12:02:58 PM »

w sumie ci z destro chyba tez rerolle zrobili z melee , bo jakos malawo ostatnio marud biega i WE tez ... ale to moje odczucie ... co do wczorajszych biegow przelajowych (czy raczej wipe'owych) to bylo fajnie , troszke chaotycznie , ale to trzeba dopracowac ... no i vent musi byc juz nie tylko na odbior , bo jesli ktos zauwazy wroga , to zanim napisze i reszta przeczyta , to Tarell juz 3 siniaki conajmniej bedzie miala , a wiadomo , ze wtedy dostaje debuffa 50% do healowania :)
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #7 on: March 19, 2009, 12:43:33 PM »

Iago>> wiesz czego sie obawiam? tego, że w orderze nastepuje wymiana melee lub prawie melee...na melee. Czyli wymiana tych samych jednostek...może na lepszą jakosciowo ale ilość pozostanie ta sama lub podobna.
Obym sie myliła.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #8 on: March 19, 2009, 12:46:44 PM »

Iago>> wiesz czego sie obawiam? tego, że w orderze nastepuje wymiana melee lub prawie melee...na melee. Czyli wymiana tych samych jednostek...może na lepszą jakosciowo ale ilość pozostanie ta sama lub podobna.
Obym sie myliła.

Bedzie dobrze Tarell. Niedawno Kerroth obawial sie na braki w healu na t4 ;P
Iago
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1180



WWW
« Reply #9 on: March 19, 2009, 01:13:13 PM »

Iago>> wiesz czego sie obawiam? tego, że w orderze nastepuje wymiana melee lub prawie melee...na melee. Czyli wymiana tych samych jednostek...może na lepszą jakosciowo ale ilość pozostanie ta sama lub podobna.
Obym sie myliła.

Ależ oczywiście, że tak jest, w dużej mierze. Ja, Melman, Gukwa - mdpsi, znów levelujemy mdpsa. Ale z drugiej strony Thoern czy Legnarius do tej pory nie grali mdpsami, a teraz nagle zaczęli (ok. Legnarius ma WH, ale zaczął go robić całkiem niedawno, mniej więcej wtedy keidy ja startowałem z healerem). Więc jakieś tam światełko w tunelu jest. Wymieniam tych, których pamiętam i którzy mi sie pierwsi na mózg rzucili, żeby nie było.

Z trzeciej strony: Mythic sprawił, że w walce faktycznie liczy się teraz tylko AoE dmg i AoE heal. Nic dziwnego, że rzuciliśmy sie na klasę, która jako jedyna w Orderze ma spamowalny AoE melee damage.

Bedzie dobrze Tarell. Niedawno Kerroth obawial sie na braki w healu na t4 ;P

I dlatego nasz waleczny GM wziął się za levelowanie karypla w sukience? :)
Ciekawość, można sobie zrobić makro które będzie targetować konkretną osobę i odpalać emotkę do niej? :>

Anyway, ja na mojego WP w T4 wrócę dopiero jak naprawią bugi w questach. Do tego czasu leveluję Slayera, kiedy mi tylko ISP pozwala.

Poza tym przy okazji niedawnych transferów przeniosłem sobie mojego zapomnianego SM z ABP... Podobno po 1.2 wreszcie warto nim grać... Hmm... Tanków nam wprawdzie nie brakuje...
Kerroth
Moderator
Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 642


« Reply #10 on: March 19, 2009, 01:48:11 PM »

Quote
Ciekawość, można sobie zrobić makro które będzie targetować konkretną osobę i odpalać emotkę do niej? :>

Ani mi się waż! ;P

A teraz wracam do statystyki, przerwa mi się skończyła :).
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #11 on: March 19, 2009, 01:50:48 PM »

Quote
Ciekawość, można sobie zrobić makro które będzie targetować konkretną osobę i odpalać emotkę do niej? :>

Ani mi się waż! ;P

A teraz wracam do statystyki, przerwa mi się skończyła :).


I dobrze,. Zrobisz nam statystyke, ile trzeba wipow zaliczyc zanim dopracuje sie nowa taktyke na bossa, zakladajc ze nikt jej nie zna.  2 osoby sie obijaja i ogladaja tv w "pip", boss sie urywa, tank lamie miecz, gm oskarza grupe o uzywanie nielegalnego oprogramowania  ;)

 
Trygona
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #12 on: March 19, 2009, 01:58:52 PM »

Hmm... Tanków nam wprawdzie nie brakuje...

z perspektywy kilku ostatnich dni to wygląda nieco inaczej, 5bw + 1am albo
WB z 1 tankiem...

kto z heala/dps poszedł levelować tanka ?
Slipknot
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 7



« Reply #13 on: March 19, 2009, 02:58:40 PM »

Tarell,

Cala wczorajsza ekipa z Enklavy pozdrawia i Ciebie:)
Wybacz za siniaki, ale stalas nam na drodze do zaliczenia paru BW'ow wiecej... wiec sama rozumiesz... sila wyzsza. Zapewniam po prostu ze nie bylo to powodowane zlosliwoscia. Poza tym wiesz ze jestes rozpoznawana..;) jesli to w procesie leczenia pomoze..

Legnarius,

Duelowanie jest malo istotne, kiedy prawdziwa wartosc jednostki okresla jego przydatnosc dla grupy, a o tym sie przekonamy na 40lvl. Wiec jeszcze sie moze okazac ze choppa moze wiecej..
A plakac ani zgrzytac zebami nie bede zapewniam, nawet jesli bedzie inaczej.

PS.
Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko odwiedzinom na waszym forum, bo i tak oczywistym jest ze czesto sie nawzajem odwiedzamy, skoro i tak spotykamy sie na RVR ;)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: March 19, 2009, 03:01:17 PM »

Quote
PS.
Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko odwiedzinom na waszym forum, bo i tak oczywistym jest ze czesto sie nawzajem odwiedzamy, skoro i tak spotykamy sie na RVR ;)

 Nie mamy ;) A nawet bardzo fajnie ;)  Jak macie jakies tipsy&triki jak was latwiej pokonac tez chetnie posluchamy ;)

A moze ustawienie obu gildii i farma rr kill za kill? ;)
Pages: [1] 2
  Print