Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Twierdza inactive?  (Read 4219 times)
BEBZ
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« on: July 05, 2009, 04:09:05 PM »

Witam! Chciałbym się dowiedzieć, czy Twierdza w WoWie jeszcze istnieje? ;) Otóż, chciałem do waszej przewspaniałej gildii dołączyć, ale z tego co widzę to chyba będzie ciężko? :P Żadna z osób do których powinno się whisperować nie odpowiada, a po wpisaniu nazwy gildii w Armory, widzę tylko 2 playerów. Pytam bo nie wiem czy jest sens składania podania ;) Jednak, bardzo bym był zawiedziony gdyby Twierdza z WoWa 'odpadła'. Pozdrawiam!
BEBZ
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #1 on: July 06, 2009, 08:33:56 PM »

Przepraszam, że dubluję posta, ale chcę ten temat wybić! Bo aż nie chce mi się wierzyć, żebym na forum aktywnej gildii musiał czekać ponad dzień na JAKĄKOLWIEK odpowiedź ;) A sądzę, że takiej może udzielić każdy gildiowicz, który aktywnie w niej uczestniczy ;) Pozdrawiam! :)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #2 on: July 06, 2009, 09:37:49 PM »

Twierdza w WoW już nie istnieje - nastąpiła fuzja z Limes Inferior i pod taką nazwą możesz nas szukać na Hellfire.
BEBZ
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 6


« Reply #3 on: July 06, 2009, 09:56:38 PM »

A jakieś podanie o przyjęcie to w które miejsce kierować? ;) Tutaj na forum? Czy jakaś inna www? A może /w in game? :) No i dziękuję WRESZCIE za odpowiedź! :)

EDIT

Nvm, podanie już na odpowiedniej www złożyłem ;) W każdym razie, jeszcze raz dzięki za pomoc! :)
Elk
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 178



« Reply #4 on: July 06, 2009, 10:45:15 PM »

Wszystko tutaj: http://www.limes.xn.pl/
Pages: [1]
  Print