Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Beta Weekend 20.07.2012 [RING OF FIRE]  (Read 8451 times)
Dedal
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


[ Tera - Mellissa ] [GW2 - Demeter Cares]


« Reply #15 on: July 20, 2012, 04:58:29 PM »

To będzie mój pierwszy kontakt z grą , zobaczymy czy warto kupić. A o co chodzi z tym overflow serwer ?
Boodny
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 116


« Reply #16 on: July 20, 2012, 05:03:01 PM »

To jest taki serwer na który wrzucają twoją postać, kiedy twój serwer jest pełny. Możesz sobie na nim normalnie grać wszystko co robisz ci się przeniesie na twój serwer jak będzie tam miejsce. Jedyne czego nie możesz robić to dołączyć do WvW.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #17 on: July 21, 2012, 09:59:52 PM »

U mnie średnio. Jeden komp co chwilę crashuje grafikę. Tak na chwilę robi się czarno. Potem albo wraca, albo crash do desktopu. W szczególności guardiana mi crashowało. Warrior od biedy dawał radę. Bladego pojęcia nie mam o co kaman.
Komp drugi ma uroczą cechę. PPM powoduje przekręcenie kamery 90 stopni w prawo i ze 30 w dół. Nie znalazłem nic w opcjach co by to mogło powodować, a resetowałem do defaulta n razy. A że mam nawyk rozglądania się PPM, to nie pograłem, bo bym chyba kark przy tym skręcił.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #18 on: July 22, 2012, 01:33:40 PM »

U mnie średnio. Jeden komp co chwilę crashuje grafikę. Tak na chwilę robi się czarno. Potem albo wraca, albo crash do desktopu. W szczególności guardiana mi crashowało. Warrior od biedy dawał radę. Bladego pojęcia nie mam o co kaman.
Komp drugi ma uroczą cechę. PPM powoduje przekręcenie kamery 90 stopni w prawo i ze 30 w dół. Nie znalazłem nic w opcjach co by to mogło powodować, a resetowałem do defaulta n razy. A że mam nawyk rozglądania się PPM, to nie pograłem, bo bym chyba kark przy tym skręcił.
:o Masakra  :-\ Mam nadzieję, że w release będzie lepiej.

Na tą chwilę najczęściej spotykanym problemem jest brak:

-animacji skili
-widoku wody
-zasięgu AOE wroga(czerwone okręgi)
-zasięgu AOE postaci(zielone placki)


Rozwiązanie wyszperał na oficjalnym forum Dedal - bug'a generuje używanie TSa a dokładniej jego pluginów. Po wyłączeniu wysztko wraca do normy.
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #19 on: July 22, 2012, 03:20:28 PM »

A dziś odpukać gra chodzi jak marzenie. 7h online i ani jednego crasha na guardzie , który wczoraj wywalał się co 10-20 sekund.
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #20 on: July 22, 2012, 04:12:37 PM »

U mnie średnio. Jeden komp co chwilę crashuje grafikę. Tak na chwilę robi się czarno. Potem albo wraca, albo crash do desktopu.

Zapewne masz kartę nVidia. A jak przejrzysz "Podgląd zdarzeń" (Windows 7) to będziesz miał "sterownik karty graficznej coś tam coś tam, ale odzyskał sprawność". Jeżeli tak jest no to Ci powiem, że spotkał Cię tzw. "Foch Fermiego". I to jest grubszy temat.
Arthua
Gość
« Reply #21 on: July 22, 2012, 06:46:35 PM »

u mnie chodzi jak marzenie, od tej pory tylko jeden crash, żadnych z ww. problemów nie zauważyłem
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #22 on: July 22, 2012, 07:23:39 PM »

I to jest grubszy temat.
Faktycznie grubszy. Dziś śmiga cały dzień bez zarzutu.
Z innej beczki. Zaglądacie na forum? Uwielbiam je czytać z uwagi na specyficzny profanity filter. Kitten.
Pages: 1 [2]
  Print