Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: D3  (Read 9086 times)
Vallathorn
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 195



« Reply #15 on: June 29, 2008, 07:52:21 PM »

A co w nim nie jest po polsku?

skladnia, interpunkcja
Divus
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 94


« Reply #16 on: June 30, 2008, 11:11:25 AM »

a ja chetnie pogram w D3, dlatego ze jest to kontynuacja, moim zdaniem, jedenj z najlepszych gier H&S, o ile nie najlepszej.

poogladalem pare filmikow na youtube, dosc fajnie to wyglada, grafika w 2 odpycha mimo wszystko zroblem sobie otatnio barba itemfindera :) ale jakos poszlo w odstawke.

zeby jeszcze fabula byla na poziomie, mysle ze i tak bedzie to hitem bo wile ludzi na to czekalo i kupi z ciekawosci :)
Fland
Gość
« Reply #17 on: June 30, 2008, 02:58:43 PM »

a ja chetnie pogram w D3, dlatego ze jest to kontynuacja, moim zdaniem, jedenj z najlepszych gier H&S, o ile nie najlepszej.

poogladalem pare filmikow na youtube, dosc fajnie to wyglada, grafika w 2 odpycha mimo wszystko zroblem sobie otatnio barba itemfindera :) ale jakos poszlo w odstawke.

zeby jeszcze fabula byla na poziomie, mysle ze i tak bedzie to hitem bo wile ludzi na to czekalo i kupi z ciekawosci :)

Np ja :D
To samo sie tyczy SC2, i nie pieprzcie ze SC2 ma cukierkowa grafike :) Napewno jest bardzo koloryw, ale nie cukierkowy, a jednostki sa zajebiscie zrobione.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #18 on: July 03, 2008, 03:18:04 PM »

Dołączę się do lamentów ;) Wszystko jest ok, tylko nie paleta barw. Przecież to jest miejscami nawet jaskrawe, a wszak w d2 nawet pustynia w pełni słońca była jakby przygaszona, odzwierciedlająca zło które się pod nią/na niej kryło.
Inna sprawa że i tak prawie wszyscy go kupią, niezależnie od obaw :P
Asmodeus
Gość
« Reply #19 on: July 03, 2008, 06:21:06 PM »

chodza poglosy ze bedzie closed beta w najblizszych miechach dostepna wpierw dla fileplanetowcow :D
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #20 on: July 03, 2008, 11:39:42 PM »

Nie rozumiem czemu wszyscy czepiają się barw. Zbyt dużo jaskrawości tam nie widzę, za to na tych "poprawionych" screenach widac bardzo słabo, jest tak mrocznie przerobione, że brightness musiałbym mocno podciągnąc, aby na takich kolorach grac. Mi odpowiada to, co Blizz prezentuje na swoich sreenach i filmie.
Jedynie nie podoba mi się Witch Doctor, który jest tym smym co nekromatna, tylko efekty ciut inne.
Fajnie, że zrobili możliwośc wyboru płci, w końcu żona nie będzie marudziła, że jej ukochany barbarian zawsze musi byc facetem :D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #21 on: July 04, 2008, 08:40:03 AM »

Czyli jednak d3 :/
Komciu
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 268



« Reply #22 on: August 23, 2009, 09:30:44 PM »

ODKOP!
Mamy 4 klasę http://www.blizzard.com/diablo3/characters/monk.xml . Tak jakby to jeszcze kogoś interesowało, a nie śledzi co się u ZAMIECI dzieje.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #23 on: August 25, 2009, 10:38:03 AM »

Szkoda tylko, że blizz jak zwykle wymyśla głupoty i zamiast wypuścić grę, która juz jest po testach i jest grywalna, będzie nas jeszcze zamęczać 2 lata czekaniem na nią :(
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #24 on: August 25, 2009, 01:36:36 PM »

Wydaje mi się że jest jednak szansa na ten rok, bardzo nikła ale jest. Starcraft ma być w przyszłym roku prawda? Od dziś wiadomo że dodatek do Wowa Kataklizm też będzie w 2010 (http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/15/view/news/read/14780/World-of-Warcraft-Cataclysm-Set-for-2010-Launch.html). A zapowiadali że jeszcze w tym roku jakąś grę wydadzą :D
Choć zdaje sobie sprawę z tego że możemy i lata jeszcze czekać. Pamiętam ile lat przekładano D2...
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #25 on: August 25, 2009, 03:15:57 PM »

W tym roku to chyba wydadzą tylko patcha do D2 jeśli nie zapomnieli go zrobić. Być może, i liczę na to, jeśli nie dadzą D3 tylko patch do D2, to że patch pozwoli na granie w D2 na viście i w7, z jakimś dodatkowym conentem.
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #26 on: August 25, 2009, 04:26:01 PM »

Wiesz nawiązuje do tego co jakiś czas temu szycha z Zamieci powiedział. Że na pewno coś nowego w tym roku wydadzą. Nie jestem w stanie teraz tego newsa odnaleźć. Wiem że to praktycznie niemożliwe aby to wydali w tym roku, ale z filmików to wygląda na prawie gotową grę.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #27 on: August 25, 2009, 05:20:58 PM »

"Pan Szycha" na początku powiedział, że w tym roku, potem nastąpiło sprostowanie, że w 2011, a wczoraj czy przedwczoraj, że nie podają żadnych terminów, a wypowiedź "pana Szychy" dotyczyła ciut innej sprawy. Kręcą aby nic nie powiedzieć, jak zwykle.
http://www.gram.pl/news_8grkHuC6_Blizzard_nie_podal_daty_premiery_Diablo_III.html
Twardowski (Meribas)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 448



« Reply #28 on: August 25, 2009, 08:58:12 PM »

Cały Blizzard... Choć może i dobrze bo i tak na ostatni kwartał roku szykuje się co najmniej kilka dużych premier :D Moja żona już się cieszy na samo wspomnienie o tym, bo aby zmieścić nowe pudełka będę musiał zrobić porządek ze starymi :P
Pages: 1 [2]
  Print