Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Podanie - Biednepieski  (Read 3602 times)
Biednepieski
Gość
« on: August 13, 2008, 09:27:28 PM »

1. Wojtek, Biednepieski 70 warrior
2. 25
3. tylko WOW.
4. lelum polelum!
Phara
Gość
« Reply #1 on: August 13, 2008, 10:36:55 PM »

Hmm... na jakim serwerze masz tą postać?

W którą stronę poszły punkty w talentach? Na co dokładnie liczysz przystępując do nas?
Biednepieski
Gość
« Reply #2 on: August 13, 2008, 10:47:01 PM »

na hellfire eu
prot
licze na kulturalne towarszystwo
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #3 on: August 14, 2008, 12:07:25 AM »

Kulturalne towarzystwo masz tu zapewnione. Co więcej Cię zmobilizowało do podania, czego oczekujesz itd? :) Warto się rozpisać bardziej. Dzięki temu możemy lepiej Ciebie poznać (my czyli członkowie Twierdzy) :)
Biednepieski
Gość
« Reply #4 on: August 14, 2008, 12:53:22 AM »

Wrocilem do gry po bardzo dlugiej przerwie.  Zakonczylem zabawe po zdobyciu 60tki jeszcze w czasach pre-BC. Mialem zostac dosc przypadkowym MT w kameralnej grupie (w ktorej nawiasem mowiac dominowali portugalczycy  ;D ). O ile uwielbiam tankowac to troche zbyt powaznie podszedelm do zdobywania wlasciwego ekwipunku. Gra mi obrzydla jeszcze zanim przekroczylem wrota MC, wiec doswiadczenia raidowego nie mam. W miedzyczasie postacia gral troche moj brat dobijajac do 70tki, ale on glownie bawil sie w PvP, ktore mnie akurat zupelnie nie pociaga. Nie mam na chwile obecna zadnego epickiego sprzetu do tankowania.
Co mnie zmobilzowalo? Nigdy nie gralem z rodakami wiec mysle ze nadszedl czas zeby sprobowac. Oczekuje grupy w ktorej nie ma przeklinajacych dzieciakow i rezimu raidowania 7 dni w tygodniu.
Motivation
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 53


Shaman


« Reply #5 on: August 14, 2008, 01:07:38 AM »

Powiem tak... W Twierdzy nie ma ludzi, którzy by obrzucali się błotem, podkładali kłody pod nogi itd. Tutaj jest bardzo miła i serdeczna atmosfera. Każdy pomaga innym jak tylko może. Nie ma tu presji, która działa negatywnie na twój organizm (nie musisz siedzieć po nocach by znaleźć odpowiedni sprzęt). Wszystko tu przychodzi z czasem, każdy kto potrzebuje itemków po prostu wpisuje się w Group Calendar i czeka na dzień w którym ma być instansja, bądź sam wyszukujesz na www.wowhead.com jakiegoś przedmiotu i organizujesz wyprawę po ten przedmiot :)

Jeżeli szukasz "mekki" w której odprężysz się i spędzisz czas w miłej atmosferze przy czym zaznasz prawdziwego szczęścia i ujrzysz uroki gry to Twierdza jest doskonale pasującym do tego opisu miejscem :)
Phara
Gość
« Reply #6 on: August 14, 2008, 08:44:06 AM »

Motiv, powinieneś książki pisać albo przewodniki krajoznawcze ;)


No proszę i podlevelowany BS do 260 <- to się nazywa wytrwałość :)

Zapraszamy, jest wątek do kogo pisać whispy.

Pages: [1]
  Print