Poll
Question: Na który serwer się przenosimy?  (Voting closed: August 26, 2015, 11:41:21 PM)
Laurelin (EN-RP) - 27 (47.4%)
Evernight (EN) - 17 (29.8%)
Obojętne - 13 (22.8%)
Total Voters: 57

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
  Print  
Autor Topic: NA KTÓRY SERWER SIĘ PRZENOSIMY - LAURELIN  (Read 95091 times)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #45 on: August 04, 2015, 11:17:36 PM »

Myślę, że skoro z 10 serwów anglojęzycznych zrobią dwa, to raczej z ilością ludzi problemów nie będzie, zwłaszcza, jeśli zacznie się rekrutować.
Poza tym zawsze jest opcja reaktywowania sojuszu rajdowego - sprawdzał się dobrze i w razie czego nie widzę przeszkód, by znowu zacząć się razem bawić.

Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #46 on: August 04, 2015, 11:21:18 PM »

Myślę, że skoro z 10 serwów anglojęzycznych zrobią dwa, to raczej z ilością ludzi problemów nie będzie, zwłaszcza, jeśli zacznie się rekrutować.

Myślę, że nawet jeśli 2/3 ludzi pójdzie na Evernight to Laurelin i tak będzie miała dużo Polaków do "zagospodarowania". A konkurencja między kinami mniejsza ;)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #47 on: August 05, 2015, 08:20:06 AM »

Sugestia z lotro.com - jeśli nie da się dodać jakiejś postaci do friend listy tzn. że postać została stworzona, ale na nią się nie logowano nigdy. Czyli zwykły zajmowacz nicku. Jeśli został stworzony ponad rok temu, łatwo straci jedyny sens swojego istnienia ;)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #48 on: August 05, 2015, 08:21:51 AM »

Albo właśnie obecna akcja jest jedynym powodem stworzenia postaci - w ten sposób jakaś wredna menda zrobi na złość komuś kto gra czasami od bety.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #49 on: August 05, 2015, 09:03:35 AM »

Albo właśnie obecna akcja jest jedynym powodem stworzenia postaci - w ten sposób jakaś wredna menda zrobi na złość komuś kto gra czasami od bety.
Bardziej się czegoś takiego obawiam, bo ludzie sami piszą, że mieli np. pozajmowane nicki na większości serwerów, a tu nagle na tych dwóch pozostających ktoś stworzył postacie 1lvl z ich nickami 2-3 dni temu.
Mało wiarygodne, że ktoś miał akurat tyle takich samych postaci, o takich samych imionach.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #50 on: August 05, 2015, 09:20:04 AM »

Bardziej się czegoś takiego obawiam, bo ludzie sami piszą, że mieli np. pozajmowane nicki na większości serwerów, a tu nagle na tych dwóch pozostających ktoś stworzył postacie 1lvl z ich nickami 2-3 dni temu.
Mało wiarygodne, że ktoś miał akurat tyle takich samych postaci, o takich samych imionach.

Ludzie to podłe czasem są, jak mawiała moja babcia :(  Ciekawe czy GM wzięli by pod uwagę taką złośliwość i dali pierwszeństwo starej postaci do nicku, jak konkurent ewidentnie nie tworzył ich dla siebie, ale może turbinie być szkoda zasobów na takie operacje, a przy kontach ftp tworzonych tylko na takie okazje, złośliwy zamiar może być trudny do udowodnienia.
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #51 on: August 05, 2015, 09:58:49 AM »

To sprawdźcie nazwę kinu, bo też można zabrać :P
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #52 on: August 05, 2015, 10:19:45 AM »

To sprawdźcie nazwę kinu, bo też można zabrać :P

Aaaa, dobra, zarezerwowana na obu serwerach. Lepiej nie kusić losu. Mam nadzieję, że 1 postać wystarczy.
Daj Huri znać jak mam skasować byś mogła przejąć, podobno po kilku minutach od skasowania powinno być to możliwe.
Morgus
Lotro Officer
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 468



« Reply #53 on: August 05, 2015, 10:25:17 AM »

To sprawdźcie nazwę kinu, bo też można zabrać :P

Aaaa, dobra, zarezerwowana na obu serwerach. Lepiej nie kusić losu. Mam nadzieję, że 1 postać wystarczy.
Daj Huri znać jak mam skasować byś mogła przejąć, podobno po kilku minutach od skasowania powinno być to możliwe.

Rycerzy też "zarezerwowałaś"? :D
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #54 on: August 05, 2015, 10:27:46 AM »

Quote from: Morgus link=topic=9685.msg117037#msg117037
Rycerzy też "zarezerwowałaś"? :D

Bywam złośliwą i nadgorliwą elfką, ale trollem nie jestem ;)
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #55 on: August 05, 2015, 11:14:23 AM »

Albo właśnie obecna akcja jest jedynym powodem stworzenia postaci - w ten sposób jakaś wredna menda zrobi na złość komuś kto gra czasami od bety.
Bardziej się czegoś takiego obawiam, bo ludzie sami piszą, że mieli np. pozajmowane nicki na większości serwerów, a tu nagle na tych dwóch pozostających ktoś stworzył postacie 1lvl z ich nickami 2-3 dni temu.
Mało wiarygodne, że ktoś miał akurat tyle takich samych postaci, o takich samych imionach.

I tak jest Huri - z nieoficjalnego obiegu powiem, że niektórzy "chwalą" się komu już zajęli nick - taki nowy sport się zrobił ....
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #56 on: August 05, 2015, 11:29:54 AM »

I tak jest Huri - z nieoficjalnego obiegu powiem, że niektórzy "chwalą" się komu już zajęli nick - taki nowy sport się zrobił ....

Co za (#&@&!!! 
Gdzie się tak przechwalają? Na worldzie czy się kryją? Może by jakoś do GM donieść??
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #57 on: August 05, 2015, 11:38:35 AM »

creep ooc - freep szpiedzy
GMy nic nie zrobią - przyjęli zasadę kto pierwszy ten lepszy i nie mają zamiaru nic robić.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #58 on: August 05, 2015, 11:45:54 AM »

GMy nic nie zrobią - przyjęli zasadę kto pierwszy ten lepszy i nie mają zamiaru nic robić.

Może by sprawę na lotro.com nagłośnić. Jeśli wiele osób to dotknęło to może choć połowiczne rozwiązanie w stylu możliwości odzyskania imienia jak "rezerwujący imię" nie gra na postaci, da wywalczyć...
<Fall chwyta się resztek nadziei, uparcie nie chcąc nazwać jej złudzeniami>

Mnie to nie dotknie, na obu serwerach nazwy zarezerwowane, choć na Laurelin trzeba będzie kilka altów skasować. Ale innych ludzi mi żal, bo rozumiem przywiązanie do imienia postaci, którą się gra latami. Konieczność zmiany imienia z powodu zwykłego konfliktu imienia, jest już wystarczająco przykra, ale świadomość, że ktoś złośliwie zablokował może zniszczyć chęć dalszego grania niektórym, a przynajmniej zostawić bardzo przykry posmak...
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*****
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #59 on: August 05, 2015, 11:49:12 AM »

GMy nic nie zrobią - przyjęli zasadę kto pierwszy ten lepszy i nie mają zamiaru nic robić.
I to jest właśnie największy problem z tymi transferami... czyli obojętność gmów.
Jedyne, na co będą reagować, to jeśli ktoś zaoferuje kasę za oddanie slota na imię.

Masakra dla mnie.
8 lat gram pod tymi nickami, ludzie mnie znają, kojarzą, ja lubię te nicki, bo pod nimi gram od zamkniętej bety i wychodzi, że przez czyjąś złośliwość (na Laurelinie, bo na Ever sama zaklepałam kilka lat temu) mam duże szanse się z tym wszystkim pożegnać.
Ktoś, kto nie gra tyle czasu w tą grę 1-2 postaciami, ten nie zrozumie :)
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 21
  Print