Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: Nadchodzi : F a l l o u t 3 i co wy na to?  (Read 9892 times)
Badalaman
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247


« Reply #15 on: October 07, 2008, 12:52:05 PM »

Pogramy - zobaczymy co to warte.
Czy bedzie cRPG czy strzelanka z elementami RPG.

Po Bioshocku ktory mial byc nastepca Systemshocka bardzo sceptycznie podchodze do zapowiedzi rewelacyjnych kontynuacji.

Ale skrycie licze na to ze sie nie zawiode na Falloucie.
Choc moze to efekt skutecznego dzialania ichniego marketingu, niebawem sie przkonamy.
Piast
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #16 on: October 07, 2008, 02:17:07 PM »

Pewnie kupię, zwłaszcza że sprzęt wymieniłem. Pewnie się zawiodę. Zapowiada się strzelanka z krótkim (ale fabularnie niezłym) wątkiem głównym i brakiem wątków pobocznych z prawdziwego zdarzenia. Walka uproszczona do maksimum, mniejsza ilość uzbrojenia (za to będzie można nosić czapkę, yea!  :-\ ).
Gdzieś widziałem, że szacunkowy czas wątku głównego to ok. 10 godzin. Twórcy bronili się, że poprzedników dało się przejść poniżej 20 minut, ale każdy z falloutów miał przynajmniej 3 zakończenia i to wcale nie czarno-białe (zły/dobry), a w ilości i jakości wątków pobocznych biły praktycznie wszystkie istniejące rpgi.
Niestety od pojawienia się 3 wymiaru zbyt duża część budżetu pakowana jest w grafikę i engine, fabuła olewana jest sikiem prostym koherentnym.

Jednak bardzo chciałbym się mylić, życzę panom z Bethesda sukcesu i godnego następcy falloutów.
Galder
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 769



« Reply #17 on: October 07, 2008, 05:33:00 PM »

Na F3 czekam z niecierpliwością, filmiki wyglądają super, także klimat jaki z nich wyłazi. Super. Mam nadzieję, że nie schrzanią gierki.
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #18 on: October 07, 2008, 06:49:40 PM »

Już sobie kombinuję edycję kolekcjonerską. Jk ktoś z wawy lub krakowa by też chciał to piszcie mi PM-a postaram się załatwić.
Axe
Administrator
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 941



« Reply #19 on: October 07, 2008, 07:13:32 PM »

Ja tym razem odpuszczam sobie edycję kolekcjonerską - jedyne co mi się w niej podoba to standardowo artbook. Ale płacić jedną trzecią ceny więcej za artbooka teraz nie będę ;)
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #20 on: October 09, 2008, 02:42:16 PM »

18 dni 10h 17 min do premiery :D
Grinch/Sheen
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Reply #21 on: October 09, 2008, 03:33:44 PM »

Ja juz zamowilem kolekcjonerke na PS3, roznica w cenie pomiedzy ta a zwykla tylko 10 funow.
Teraz zostalo sie modlic ze kurier przyjedzie jak bede w domu.
Kodda
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 325



« Reply #22 on: October 09, 2008, 09:45:38 PM »

Fallout na MMO.. byłoby ciekawie
Zugrak
Gość
« Reply #23 on: October 10, 2008, 10:31:16 AM »

Fallout na MMO.. byłoby ciekawie

To raczej mokre marzenie połowy tej gildii ;) Ja bym brał w ciemno.
przepraszam za OT
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #24 on: October 10, 2008, 01:36:37 PM »

Nie ma za co przepraszać.

Jeżeli powstanie Fallout Online to też będę w to grał, a przynajmniej spróbuję, zobaczę jak wygląda.

Co do F3, żeby wkręcić się w klimat gry jak tylko wyjdzie ostatnio wykopałem "Extra Klasykę" pod tytułem "Saga Fallout" gdzie znajduje się F1, F2 oraz FT... :D Tyle tak a te gdy są cały czas niesamowicie grywalne. Mam nadzieję że No.3 nie będzie odstawał. Trzymam kciuki i czekam ;)

17 dni 11h 23min
Ejexen
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 91



« Reply #25 on: October 10, 2008, 02:33:53 PM »

A ja się obawiam, że to będzie gra, która nie sprosta wysokiemu poziomowi postawionemu przez poprzedników. Jak już zostało powiedziane to "trochę" inny klimat niż wcześniejsze wersje.
Grafika na pewno odpowiada wymaganiom współczesnych odbiorców ale... Ale kurcze mam wrażenie, że to już nie ten F.
Zielarz
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 188



« Reply #26 on: October 10, 2008, 02:46:25 PM »

Oczywiście że nie jest ten... F2 jest z roku 1998 ... więc jak by nie patrzeć to już 10 lat a dokładnie 10 lat mija w tym miesiącu (dnia nie pamiętam ale F2 został wydany w Październiku 98).

Rozumiem twórców że nie mogli zachować gry w niezmienionej formie, bo po prostu by na siebie nie zarobiła... smutne to ale prawdziwe. Każdy tytuł który jest wprowadzany na rynek musi przynieść zysk, nie ważne że jest to wskrzeszenie legendy.

Jestem dobrej myśli. Jeżeli uda się zachować poziom grywalności, poziom rozgrywki, questy poboczne, humor, na poziomie poprzednich części to nowa grafika i sposób poruszania się po świecie będą miłym dodatkiem. :)

Szkoda tylko że nadal nie wiem czy będzie można tworzyć drużynę.

Marcus zawsze mnie drażnił z tą swoją kosiarką do trawy, zwłaszcza jak Vic stawał na linii ognia... ale lepiej jest mieć mutka w drużynie nawet jak czasem kogoś przerobi na mielone niż nie mieć go wcale :)
Piast
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Reply #27 on: October 10, 2008, 02:55:03 PM »

Wrażenia z dwóch pierwszych recenzji:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5785930,Fallout_3___jest_pierwsza_recenzja__bardzo_pochlebna.html

Podobno na torrentach jest przecieknięta wersja na X360. Z komentarzy wieje czarnowidztwem, ale jak to mawiali starożytni rosjanie: pożywiom, uwidim.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #28 on: October 10, 2008, 03:29:51 PM »

no własnie wynalazłam ten artykulik:
http://gry.onet.pl/1841538,,,wiadomosc.html


Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #29 on: October 10, 2008, 09:19:01 PM »

no własnie wynalazłam ten artykulik:
http://gry.onet.pl/1841538,,,wiadomosc.html




Swietny pr, nie ma co. Nie mozna sie bylo spodziewac czegos innego jak juz miesiac przed premiera pokazuja gre w roznych studiach.
Pages: 1 [2]
  Print