Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Polska-Chorwacja  (Read 4234 times)
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« on: June 16, 2008, 09:41:45 AM »

No cóż, prawdopodobnie już po jabłkach, ale skoro poprzednio pojawiły się dwa wątki na temat naszych meczy na Euro2008, wypadałoby tę tradycję podtrzymać. A i cuda się zdarzają.
ithildan
Gość
« Reply #1 on: June 16, 2008, 09:48:17 AM »

Powiem tak, skoro po pierwszych meczach pojawiły się u nas jakieś kontuje, tu Żurawski, tu Lewandowski to tylko zadajmy sobie pytanie jaka jest kondycja naszego zespołu. Ten zespół powinien składać się z samych nowych zawodników (bez urazy) to powinny być młode czarne konie. Takie, które sprawiłyby nam niespodziankę. Ale jak ja widzę Jopa, Krzynówka, Bąka i innych to ja już wiem na co ich stać. Dla mnie to tak jakby odpicowywać malucha, do pewnego momentu go rozwiniesz, ale jednak będzie to maluch i z "Mercedesem" się nie będzie mierzył nawet z takim fabrycznym . To tylko moja subiektywna opinia.

Co do meczu to może jakimś zbiegiem okoliczności uda nam się pokonać FAWORYTA naszej grupy tj. Chorwację, chociaż tak naprawdę wszyscy dobrze już znamy wynik meczu  :-\
Yarden
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 71



« Reply #2 on: June 16, 2008, 01:55:38 PM »

Najprawdopodobniej pewna awansu Chorwacja wystawi rezerwowy skład i tutaj można szukać naszej szansy.Szansy na to, że zdobędziemy więcej punktów niż na 2 poprzednich mistrzostwach świata. Bo w zwycięstwo Austrii nie wierzę.
mass
Gość
« Reply #3 on: June 16, 2008, 02:02:31 PM »

Chorwaci wystawią rezerwy bo na pewno ma nie grać 5 graczy składu podstawowego. Poza tym Chorwacji na reke jest awans Polski bo lepiej nas ograć w następnej rundzie niż Niemców.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #4 on: June 16, 2008, 02:07:53 PM »

To czy Austria ogra niemcow jest tak samo mało prawdopodobne jak, to ze chorwaci ograli niemcow. Ciekawie będzie ;)

 Ja wogule piłka sie nie interesuje, a te mecze wciągają mnie ze szook.
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #5 on: June 16, 2008, 02:10:47 PM »

ja szczerze wątpię, zeby austria ograła Niemców - przecież to smiechu warte, Austriacy są cieńsi od nas, z Niemcami polegną, no chyba, że ktoś im podyktuje karniaka w 93 minucie:>
ithildan
Gość
« Reply #6 on: June 16, 2008, 03:45:19 PM »

Austriacy to młode szczyle tam średnia wieku zawodników to 23 lata, ich siłą jest siła fizyczna i młodość. Gdyby nie fakt iż liczy się tylko wynik to powiedziałbym, że w meczu przeciwko nam przewyższali nas formą i stylem gry, a tak był remis :). To prawda Chorwacja mogłaby się specjalnie podłożyć i gdyby Austriacy wygrali z Niemcami byłoby "Jej" wówczas łatwiej z nami w ćwierćfinałach, ale pożyjemy zobaczymy.

Ja wogule piłka sie nie interesuje, a te mecze wciągają mnie ze szook.

Chłopie nic nie mów jak nie ma mistrzostw to ja w ogóle nie wiem co się dzieje w świecie piłki, dlatego zawsze jak kraje wystawiają swoje jedenastki to jest dla mnie niespodzianka :)
Karolus
Palladyn i Burglar
Radny
Bohater
****
Offline Offline

Wiadomości: 875



« Reply #7 on: June 16, 2008, 10:57:49 PM »

no to zacytuje z filmu "Tato":

- i znowu nie doceniliśmy Srilankowców... -

 ;)
Dioxin
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 134



« Reply #8 on: June 17, 2008, 09:04:49 AM »

Proponuję zamknąć topic. Wszelkie komentarze zbędne. :-X
ithildan
Gość
« Reply #9 on: June 17, 2008, 09:14:55 AM »

Nie no coś Ty ponarzekajmy trochę  ::) szczególnie na Murawskiego  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #10 on: June 17, 2008, 09:24:39 AM »

podsumujmy całe mistrzostwa: na boisko zawsze przygotowany i gotowy do walki wybiegali Boruc i Brazylijczyk. Troche mało, by wygrac mecz. Zreszta druzyna, w ktorej najlepszym graczem okazuje sie bramkarz ewidentnie nie gra po to, by wygrac, lecz po to, by nie stracic bramki - a to kolosalna roznica.

A te "nic sie nie stalo, naprawde nic sie nie stalo" spiewane za oknem przez co bardziej zaslepionych kibicow doprowadzilo mnie do ataku smiechu :)
Gimlain
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 69



« Reply #11 on: June 17, 2008, 10:27:58 AM »

I cale szczescie, ze juz koniec. Mozna bedzie sie skupic na pilce noznej a nie na amatorszczyznie.

PZDR
erq
Gość
« Reply #12 on: June 23, 2008, 09:12:19 PM »

Jeszcze mi Holendrzy odpadli... ;/ No, ale juz za 4 lata juz 4 lata.... znowu 3 mecze :) Z tym, ze u siebie
Pages: [1]
  Print