Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: 30 dni za darmochę  (Read 6203 times)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« on: April 13, 2012, 07:26:03 AM »

http://www.swtor.com/legacypromotion?sourceid=eag3622

No miło z ich strony, ale oni już chyba zrobią wszystko żeby graczy utrzymać xD
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #1 on: April 13, 2012, 07:50:35 AM »

Bardzo dobrze, że wychodzą z taka inicjatywą.
W wot bardzo często sowieci daja darmowe dni dużo tańszy premium itp. wiec w dobie freemmo to dobry gest z ich strony. ;)
Lody
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 36


« Reply #2 on: April 13, 2012, 09:06:33 AM »

Jezeli masz postac ktora jest na poziome 50 12 Kwietnia, to dostaniesz 30 dni za darmo.

http://www.swtor.com/news/news-article/20120412-1

A SPECIAL GIFT FOR OUR LEVEL 50 PLAYERS – 30 DAYS OF PLAY TIME ON US!

As a thanks for being one of our most valued players, every active account with a Level 50 character as of April 12th, 2012 at 12:00PM CDT / 5:00PM GMT, will receive thirty (30) days of game time** in appreciation for your support and loyalty.

In order to receive your thirty (30) days of game time, you must meet the following requirements by April 12th, 2012, at 12:00PM CDT / 5:00PM GMT:

* You must have purchased the game and redeemed an official Game Product Registration Code at the Code Redemption Center.
* You must have signed up for a recurring subscription using a valid payment method OR redeemed a Game Time Code.
* You must have at least one level 50 character.
* Your account must not be banned.
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #3 on: April 13, 2012, 10:06:45 AM »

bardzo fajna sprawa :)
dzisiaj dostałem maila z tym :)

niestety ludzie którzy grają od samego początku, mają mase altów ale nie mają 50lvl już marudzą i pieprzą że odchodzą z gry bo też nie dostali...
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #4 on: April 13, 2012, 11:26:10 AM »

Wiesz ;)
Ludzie którzy z "własnej winy" nie dostali bonusa, bo woleli bawić się w alty odchodzą to żadna strata pod względem zawartości community jak dla mnie.
Kryteria są takie jak ustalili. Pewnie za z okazji rocznicy działania będzie kolejny event w stylu "jesteście z nami" dostanie się dodatkowy miesiąc za powiedzmy opłacenie subscrypcji na 2 miesiące w październiku i tez będą płakać, bo nie wiedzieli itp itd ;p tak to już jest ;)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #5 on: April 13, 2012, 12:23:48 PM »

Każde kryterium znajdzie pokrzywdzonych i przeciwników. Nawet gdyby dali literalnie wszystkim to pewnie ktoś by marudził 'Dlaczego on dostał jak ja gram więcej'. Z drugiej strony określenie

"Ludzie którzy z "własnej winy" nie dostali bonusa, bo woleli bawić się w alty odchodzą to żadna strata pod względem zawartości community jak dla mnie."

mnie dziwi. Co to niby ludzie lubujący się w robieniu altów są jacyś gorsi czy jak?
Huzar
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 181



« Reply #6 on: April 13, 2012, 12:59:06 PM »

Gorsi czy lepsi to nie ma żadnego znaczenia.
Ważne jest to jakie kryterium zostało brane pod uwagę kierujących się bonusem.
Może w sumie jeśli ma problem z tego powodu, że ktoś dostał ponieważ miał ciągłość opłat, a jemu się należy za darmo... to tak w moim przekonaniu jest śmieszny.
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #7 on: April 13, 2012, 10:12:55 PM »

Czy jeśli mam aktywną subskrypcje (do 22.04 czy jakoś tak) ale usunąłem już dane karty z konta (nie zamierzałem przedłużać) to dostanę 30 dni czy nie (maila oczywiście dostałem)?
Aldarian
Wojownik Twierdzy
Jeździec
*
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Reply #8 on: April 13, 2012, 10:15:13 PM »

Na razie mam wciąż info na koncie:
"You have 12 days of play time remaining. When your play time runs out, you will be billed automatically".  ::)
Ragas
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 46


« Reply #9 on: April 13, 2012, 11:06:10 PM »

Ta sama sytuacja Inkwi u mnie :P

** 30 DAYS GAME TIME STARTS AT THE END OF YOUR CURRENT BILLING PERIOD. OFFER MAY NOT BE SUBSTITUTED, EXCHANGED, SOLD OR REDEEMED FOR CASH OR OTHER GOODS OR SERVICES. VALID WHEREVER SWTOR IS SOLD. MAY NOT BE COMBINED WITH ANY OTHER OFFER, GIFT CARD, REBATE OR DISCOUNT COUPON. VOID WHERE PROHIBITED, TAXED OR RESTRICTED BY LAW. LIMIT ONE OFFER PER ACCOUNT.
Kassei (Claymore)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 386



« Reply #10 on: April 14, 2012, 09:41:29 AM »

Na razie mam wciąż info na koncie:
"You have 12 days of play time remaining. When your play time runs out, you will be billed automatically".  ::)

Ja mam anulowanego suba od miesiąca i też dostałem maila 30 dni free. W wiadomości którą przysłali jest info kiedy się te 30 dni aktywuje. Pewnie to będzie moje ostatnie 30 dni w swtor, jeśli w ogóle jeszcze mi przyjdzie ochota na zalogowanie ;)
Fantazmagori
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 151



« Reply #11 on: April 14, 2012, 11:21:40 AM »

You have 93 days of play time remaining. When your play time runs out, you will no longer be able to play. Please sign up for a recurring subscription plan or redeem a Game Time Code.

ja mam tak i wciąż brak info. a maila dostałem.

btw
Quote
Hello everyone! At BioWare we're always listening to our fans and we've heard our community's comments around players with Level 50 characters being the only group awarded 30 days of play time. We appreciate the feedback and are pleased to announce that we are expanding our Legacy Promotion, also awarding 30 days of play time at no charge to players that have reached Legacy Level 6 (who may not have a 50th level character).

We just released the innovative Legacy System as part of Game Update 1.2, and felt that looking at Legacy point progression across all of your characters was a great way to reward our most avid players. This means that any of the experience you earn with any of your characters brings you closer to the goal of Legacy Level 6. The choice of how to get to Legacy Level 6 is yours.

First, you need to have passed Chapter 1 to unlock your legacy. Examples of how to get to Legacy Level 6 include:

    A pair of characters Level 45 and 42
    A trio of characters of Levels 45, 32 and 32
    A bunch of characters Levels 35, 33, 31, 29 and 20
    A single 50th level character that has enjoyed the endgame for a brief time

Remember these are just examples – you’re free to choose how to earn your Legacy experience to gain Legacy Level 6.

We've also got another significant piece of good news: everyone will have until April 22nd at noon CDT (5:00pm GMT - click here for a time zone converter) to have a Level 50 character or Legacy Level 6 on their account to get 30 days of game time on us. (Your 30 days of game time will be applied to your account on April 25th by 11:59pm CDT.) Players will now have multiple options, as well as more time, to try and reach these goals and play all the great new content in Game Update 1.2.

As always, we appreciate your feedback and will do our best to surprise and delight our customers.

Dr Greg Zeschuk
Studio GM, BioWare Austin
Ragas
Wojownik Twierdzy
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 46


« Reply #12 on: April 14, 2012, 12:11:51 PM »

Na razie mam wciąż info na koncie:
"You have 12 days of play time remaining. When your play time runs out, you will be billed automatically".  ::)

Ja mam anulowanego suba od miesiąca i też dostałem maila 30 dni free. W wiadomości którą przysłali jest info kiedy się te 30 dni aktywuje. Pewnie to będzie moje ostatnie 30 dni w swtor, jeśli w ogóle jeszcze mi przyjdzie ochota na zalogowanie ;)



Clay spokojnie, podciągną healowanie u commando. Healowanie Sage'em teraz tez jest o wiele gorsze
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #13 on: April 14, 2012, 06:14:54 PM »

Dokładnie tak zacząłem przypadkiem ostatni flame Ragas proszę nie powtarzaj moich błędów
Inkwizytor
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1639



« Reply #14 on: April 24, 2012, 08:53:04 PM »

No i dupa. Mimo otrzymania maila z info o 30 dniach za free dzisiaj mam nieaktywne konto.

Do wczoraj miałem subskrypcje :(


EDIT - wróć. Nie zauważyłem, że w mailu podane są dwie daty CDT i GMT. Wychodzi na to że jutro będę miał swoje 30 dni. ;)

A i support odpowiedział mi w niecałą godzinę na maila wysłanego przez stronkę ;)
Pages: [1] 2
  Print