Pages: 1 [2]
  Print  
Autor Topic: cRPG old school'owe  (Read 5775 times)
Garethir
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 349



« Reply #15 on: July 10, 2013, 03:34:14 PM »

ad DS: Ale jaką frajdę sprawia ubicie takiego np. Gaping Dragona czy Pinwheela od pierwszego podejścia. Na razie zatrzymałem się na Sen Fortress :)

ad oldschoolowe cRPG: wygląda na to, że Shadowrun Returns to będzie to. I też będzie mieć edytor. Mniam.
Co do DS'a to ja nie bardzo orientuję się o czym mówisz, udało mi się ostatnio Gargoyle rozwalić i łażę po lesie teraz :)
A Shadowrun się zapowiada badziewnie, jest jednak szansa że edytor go uratuje.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #16 on: July 11, 2013, 08:34:45 AM »

Quote from: Garethir link=topic=8698.msg105696#msg105696
A Shadowrun się zapowiada badziewnie, jest jednak szansa że edytor go uratuje.
[/quote

Że tak prosto zapytam: Gdzie Ty tam badziewność widzisz?
Garethir
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 349



« Reply #17 on: July 11, 2013, 09:35:10 PM »

Gra jest strasznie niedopracowana, przynajmniej na chwilę obecną :( Nie mówię o systemie.
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #18 on: July 12, 2013, 09:08:31 AM »

Grałeś?
Garethir
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 349



« Reply #19 on: July 12, 2013, 09:39:51 AM »

Nie, czytałem trochę wrażeń z gry w betę. Oczywiście to czyjeś opinie.
Rozwiązania wykorzystane przez nich podobają mi się i pewnie wypróbuję, natomiast liczę że do sprzedaży trafi trochę bardziej dopracowany produkt :)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« Reply #20 on: July 12, 2013, 10:24:43 AM »

Do tego właśnie dążyłem. Na razie to i tak beta więc do bugów i innych potknięć mechaniki nie ma co się czepiać, ważne że zamysł i sama ekipa tworząca jest ok. Gra zapowiada się dobrze i niech tak zostanie. Nie siejmy defetyzmu ;)
Filavorin i Spółka
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 710



« Reply #21 on: July 12, 2013, 05:11:58 PM »

Huri, pogrywałaś? Czy tylko patrzyłaś jak się ktoś inny męczy? :)

BTW: do DS jest fix do grania myszą, ale nawet nie próbowałem. Wolę zostać przy padzie.

Z w miarę nowych tytułów drużynowych są gry z serii Drakensang, ale sam nie grałem, więc nie wiem czy warto polecić.

Z nadchodzących powiedzmy-że-oldschoolowych: Shadowrun Returns (znowu opóźnili premierę, tym razem na lipiec - ale ma wyjść z edytorem), Project Eternity (2014), Torment: Tides of Numenera (2015), The Banner Saga (cyt. "later this year"), Divinity: Original Sin (2013/2014).

Szlag Iago pewne to? Byłem pewien że gdzieś czytałem ze Tides of Numenera w grudniu 2014? Trochę by lipa była bo to i tak czekania sporo, zasadniczo wiem że na 101% warto, ale mimo to...
Pages: 1 [2]
  Print