Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Ankietownictwo pospolite  (Read 2173 times)
Gefaran
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 413


Shapeshifter


« on: July 29, 2008, 04:50:56 PM »

Nie krzyczcie na naiwność wieku podeszłego, ale zobaczyłem takie coś:
http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=488f2b309da19
Tak sobie myślę kant li to, czy może prawda? Wie ktoś coś o tym? Podobno płacą za wypełnianie ankiet i dodatkowo na zasadzie łańcuszka. Niby jak się ktoś zarejestruje z mojego linka i później wypełni ankiety to nawet i mnie coś skapnie za samą informację. Coś mi to szwindlem pachnie prawdę mówiąc, bo pieniądze praktycznie za nic...?  ;)
Huriel
GM Iron Lady ;-)
Administrator
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 10656


KoHaniutka


« Reply #1 on: July 29, 2008, 06:37:24 PM »

tak, jest takich agencji pare na rynku. I owszem, placa za udzial w badaniach - ale bardzo malo.
Kazde badanie ma swoja wartosc punktowa, a kazdy punkt wartosc pieniezna. Przelicznik bywa rozny. Zwykle po uzbieraniu 50zl mozna wyplacic pieniadze.

Jest jednak pare "ale" - zwykle badanie "kosztuja" kilka punktow (5-7), czyli teoretycznie wcale nie jest trudno uzbierac te 50zl do "wyplaty". Jednak zakwalifikowanie sie do badanie jest z reguly piekielnie trudne (oj, nie, nie wystarczy byc studentem miedzy 24-25 rokiem zycia, najczesciej trzeba byc np kobieta miedzy 34,5 a 34,7 r.z z 5letnim stazem pracy aktualnie na urlopie wychowawczym, ale nie dluzszym niz 2 miesiace, z dochodem na glowe w rodzinie miedzy 1345zl-1347zł), a jak sie kwalifikujesz, to z reguly badanie sie juz skonczylo:)

i zbey nie bylo - badan tez nie jest jakos szalenie duzo.

Jak ktos sie nudzi i lubi czekac na swoje pieniadze, moze sie pobawic, jak ktos szuka stalego zrodla dochodu - niech sobie glowy nie zawraca.
Pages: [1]
  Print