Pages: [1]
  Print  
Autor Topic: Chytry Plan - poszukuję 10 osób, z możliwości dołączenia do kolejnej gildii.  (Read 4253 times)
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« on: May 05, 2014, 05:41:15 PM »

Jestem zawalony "bardzo potrzebnymi rzeczami", których "na razie" nie potrzebuję. Wpadłem więc na prosty sposób zdeponowania tego "śmietnika" w banku z 500 slotami za free. Potrzebuję tylko 10 śmiałków, którzy dołączą do moje gildii Trading Corp na czas zebrania tychże 10 i zdeponowania przeze mnie tego i owego.
Po czym podziękuję i będziecie mogli zostawić mnie samego z nieograniczoną możliwością czerpania z tych ogromnych zasobów :D.
Sam oferuję udział w podobnych niecnych interesach  ;D

Bardzo proszę o odzew i wpisanie w tym temacie userID co bym wiedział komu inva wysłać.

Please Please Please i bardzo dziękuję.
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #1 on: May 05, 2014, 07:13:07 PM »

Sprawa nieaktualna, nie spodziewałem się tak miłego odzewu ze strony gildiowiczów na czacie. Zebrałem już wymagane 10 osób (tylko jakos dziwnie ten bank działa ;)).
Dziękuję.
Perun
Moderator
Super Bohater
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1015



« Reply #2 on: May 06, 2014, 09:56:20 AM »

Napisz czy jak juz zostaneisz sam w tej gildi to czy wtedy dostep do banku pozostaje czy tez jest zablokowany
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #3 on: May 06, 2014, 10:32:16 AM »

Sprawa nieaktualna, nie spodziewałem się tak miłego odzewu ze strony gildiowiczów na czacie. Zebrałem już wymagane 10 osób (tylko jakos dziwnie ten bank działa ;)).
Dziękuję.
My ogólnie jesteśmy mili z wyjątkiem tych nie miłych ;)
Daj tylko znać kiedy będzie można się ewakuować.
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #4 on: May 06, 2014, 08:14:06 PM »

Już możecie się ewakuować ;). Jeszcze raz dziękuję. Tak, przy ilości członków gildii mniejszej niż 10 nadal można wszystko z banku wyjmować, nie można do banku wkładać.
Rudobrody
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Reply #5 on: May 07, 2014, 11:44:42 AM »

A ja się zastanawiam, czy w tej grze jest wystarczająco duży bank by pomieścić wszystkie znajdźki :) już przestałem zaglądać do każdego worka czy beczki, bo zamiast levelować to co rusz do banku się wracałem :) - wszystko się przyda przecież, taki chomicze usposobienie :)
Maet
Wojownik Twierdzy
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1629



« Reply #6 on: May 07, 2014, 04:38:27 PM »

Jestem typem gracza zbieracza. Każdego RPGa kończę mając zapas scrolli, potionów, etc. wystarczający na przetrwanie apokalipsy.
Bank jest za mały z definicji, a w ESO wyjątkowo mały.
Eor (Czarny)
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 368



« Reply #7 on: May 07, 2014, 05:05:36 PM »

Tak przy okazji, choć altoholicy i zbieracze pewnie znają ... przydatne dla nich addony:

- inventory insight - na każdej postaci masz wgląd, który alt co nosi,
- bank menager - automatycznie przenosi i stackuje itemki z banku i do banku wg. ustalonych wcześniej przez gracza zasad. Zasady można ustalić dla każdego alta inne.
Zoar
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 50



« Reply #8 on: May 08, 2014, 01:50:07 PM »

A ja się zastanawiam, czy w tej grze jest wystarczająco duży bank by pomieścić wszystkie znajdźki :)
Zapewniam, że nie jest. Udało mi się zasypać 8 postaci i bank (7 postaci po 70-90 slotów, main 110 slotów i bank 120 slotów). Dopiero własny guild bank pozwolił mi na odblokowanie banku i głównej postaci oraz większości "mułów".
Rael
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 380


« Reply #9 on: May 08, 2014, 03:03:52 PM »

Zwykły bank możesz rozbudować przynajmniej do 180 slotów (pewnie więcej, ale nie znam nikogo kto ma powyżej :)). Natomiast postacie - 170 slotow to max: 110 z upgradu i 60 z konia. To tylko kwestia czasu i kasy.
Smuga (Iren)
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 171



« Reply #10 on: May 09, 2014, 09:17:50 AM »

tyle tylko że wraz z upływem czasu zapotrzebowanie na miejsce w banku będzie... malało bo albo dojdzie się do wniosku ze na cholerę mi ten craft albo że z craftu potrzebne będą tylko matsy endgame itp itd. Czyli np wywali się całe zapasy ze spiżarni bo do provisioningu potrzeba będzie 4 góra 8 składników, do pozostałych craftów 1 rodzaj materiału a te wszystkie niebieskie i lepsze nagrody w końcu sie rozbije bo ciągnięcie altów okaże się wątpliwa przyjemnością (po raz kolejny jazda z tymi samymi questami i bugami :P) a zgromadzoną biżuterię wyprzeda się :P
TobiAlex
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 177



« Reply #11 on: May 09, 2014, 10:18:10 PM »

Już możecie się ewakuować ;). Jeszcze raz dziękuję. Tak, przy ilości członków gildii mniejszej niż 10 nadal można wszystko z banku wyjmować, nie można do banku wkładać.

No nie wiedziałem, że taka bzdura jest. Czyli mając 8 osobową gildię mam niefunkcjonalny bank :D
Pages: [1]
  Print