Pages: 1 [2] 3
  Print  
Autor Topic: Nowy balans klas  (Read 8531 times)
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #15 on: May 28, 2018, 05:46:54 PM »

Najprawdopodobniej pierwszy etap zmian w klasach: hunter, minstrel, warden, champion, lore-master, guardian i pewne zmiany dotykające inne klasy, wejdzie w życie w przyszłym tygodniu.

Czekam na 4ty build, na razie poza champem i wardem, mało mi się to podoba.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #16 on: May 30, 2018, 07:40:18 PM »

Lista zmian w ostatniej podobno wersji updatu na Bullroarerze przed wejściem na serwery w przyszłym tygodniu https://www.lotro.com/forums/showthread.php?664389-Bullroarer-Update-22-2-(Build-4)-Release-Notes

Na razie patchuję. W samym notkach nie widzę żadnych zmian/poprawy u miniego... :(
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #17 on: May 30, 2018, 09:36:56 PM »

Mam nadzieję, że jest to ostateczna wersja. Zmiany w skilach są w niektórych klasach zbugowane. Nie zmieniali teraz nic u mieniego - dalej anthem of war w 4tej linii czerwonego drzewka, marne wyboru przy tworzeniu hybryd :( Mam wrażenie, że poza dłużej trwającymi anthemami i urozmaiconym leczeniem, mini na tym "balansie" stracił. Nawet bije słabiej po znerfieniu relików.

Za to lolek błyszczy. Krótsza indukcja, większy dps. Może aoe nie na wielką ilość targetów, ale i tak miły upgrade.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #18 on: May 31, 2018, 06:08:49 PM »

Buhaha - w becie, guardian w czerwonej linii ma lepszy dps od czerwonego miniego :D 
Ranaras
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 74


Ranaras lub Ranoriel, Ranit, Ranot (słowem Ran)


« Reply #19 on: June 01, 2018, 09:44:45 AM »

Nie mam BR ale na podstawie tego co czytałem mam wrażenie, że to śmierć yellow mini. Leczenie w niebieskiej, dps i buff w czerwonej (anthem of war), w żółtej zostało samo g?  :'( Czy mam rację Fall?
Ranaras
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 74


Ranaras lub Ranoriel, Ranit, Ranot (słowem Ran)


« Reply #20 on: June 01, 2018, 12:38:46 PM »

Chyba że bieganie z 400% mastery będzie standardem, wtedy te +% na anthemach będzie coś znaczyło
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #21 on: June 01, 2018, 01:59:21 PM »

Nie mam BR ale na podstawie tego co czytałem mam wrażenie, że to śmierć yellow mini. Leczenie w niebieskiej, dps i buff w czerwonej (anthem of war), w żółtej zostało samo g?  :'( Czy mam rację Fall?

Część leczenia przerzucili do żółtej... bolster znerfiony, aoe dot dorzucili do Raise the Spirit - trait właśnie w żółtym drzewku. Wszystko to wygląda jakby pijana małpa decydowała o zmianach, bo jakiegoś większego sensu w tym nie widzę. 

Dla leczenia i tak robiło się kombinacje niebieskiej i żółtej ścieżki, więc no problem, ale niszczą styl żółtego buffera hybrydy, bo jak chce leczyć to musi iść w niebieską ścieżkę, a jak chce buffować to do 4 poziomu w czerwoną po Anthem of War. Przy wydłużonym działaniu Anthemów w każdej ścieżce, żółta traci raczej rację bytu, bo buffy/bonusy nie powalają.

To już lepszy kapeć co to i zbuffuje i podleczy i jeszcze przytankuje jednocześnie. Żółtemu miniemu dali w pierwszym rzędzie jakiś toggle tryb "Shield focus" - 30% run speed dla  5% block chance - nawet by mi się w to klikać nie chciało. 

Jest kilka fajnych traitów w żółtej, ale nie uzasadnia to biegania w niej jako głównej.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #22 on: June 03, 2018, 09:40:10 PM »

Update z balansem wchodzi na serwery jutro, chlip.

Release notes: https://www.lotro.com/forums/showthread.php?664457-Update-22-2-Release-Notes
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #23 on: June 04, 2018, 12:24:48 AM »

Buhaha - w becie, guardian w czerwonej linii ma lepszy dps od czerwonego miniego :D 

hmmm, a to nie tak jak powinno być? :)

ciekawsze jest to:

Quote
Warden damage over time damage has been increased by about 20%.

jeśli dostajesz więcej z DoTa - znaczy był kolejny update ...
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #24 on: June 04, 2018, 05:34:55 PM »

Można patchować.

Oczywiście jest bug i nie dostaje się tokenów na wymianę runek, które znikają nam z broni bo nie można już mieć runki dps w przedmiocie klasowym, ani leczącej w broni. Także jak ktoś ma runki 2 takie same, a nie musi logować się na tacticala to może niech lepiej na razie tego nie robi.

Update - jak ktoś ma Premium wallet, to nie musi się martwić. Tokeny prawidłowo idą do walleta.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #25 on: June 04, 2018, 10:44:14 PM »

Jeśli wolniej odpala Wam się launcher, to z powodu tego:

Quote
"Windows Only: We are renaming the launcher from TurbineLauncher.exe to lotrolauncher.exe. In order to preserve existing shortcuts, a tiny TurbineLauncher.exe will be downloaded, but only if your installation already includes one. New installations will not include a TurbineLauncher.exe. If you wish to create new shortcuts, please point them at lotrolauncher.exe."

Wystarczy zmienić element docelowy skrótu i śmiga.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #26 on: June 05, 2018, 09:47:10 AM »

yeap.

Could not patch file 'patchclient.dll' Trudno, poczeka.
Falladriell
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1111


« Reply #27 on: June 07, 2018, 01:20:29 PM »

Warto zrobić sobie wycieczkę po okolicach Bree i w Ered Luin. Wiele gór jest przejezdnych, co odkryło niedostępne wcześniej dolinki, dodano nowe budynki i inne urokliwe miejsca. Mała rzecz, a cieszy.
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #28 on: June 11, 2018, 08:43:19 AM »

yeap.

Could not patch file 'patchclient.dll' Trudno, poczeka.

Udało się rozwiązać problem, a już myślałem, że Anniversary Encore mnie ominie cały:)
Ranaras
Jeździec
**
Offline Offline

Wiadomości: 74


Ranaras lub Ranoriel, Ranit, Ranot (słowem Ran)


« Reply #29 on: June 13, 2018, 06:32:54 PM »

Noooo nie! W update 22.2.2 tak zbalansowali leczenie u minstrela, że poczekam z graniem nim na update xx.yy.zz. Instant fellow heal na Chord of Salvation i Raise the Spirit ~230 morale LOL
Pages: 1 [2] 3
  Print