Pages: [1] 2
  Print  
Autor Topic: Nowinki na temat przyszlosci Am  (Read 9641 times)
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« on: April 01, 2009, 12:56:33 PM »



Milego czytania.

 Mam nadzieje ze to nie żarcik kwietniowy.

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?t=273626
Camil (Gwyndeith)
Wojownik Twierdzy
Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 693


Casual


WWW
« Reply #1 on: April 01, 2009, 10:08:50 PM »

Quote
1. Increased "Base" Damage for Damage Abilities - Damage on both the AM / SH is low, even when compared to other healers. As such, a moderate increase to damage will happen regardless of further changes

-Archmages and Shaman will see around a 25% increase in most damage spells.

(..)This change represents a complete 180 from the current mechanic and would significantly alter the AM/SH ability to play as a super-dedicated healer or face-melting nuker.
LOL. I co Wy na to? A czepiają się newbie, którzy dpsują AMem zamiast leczyć. ;P Teraz to będzie norma! :D

Może doczekamy się w końcu czasów, kiedy AM będzie szedł w teamie jakp mrdps zamiast BW, a main healerem będzie WP... ;)
Valendorth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #2 on: April 03, 2009, 01:30:43 PM »

Nie chciałbym pozbawiać przyjemności BW`om bycia main rdps`em. :P
AM niech docelowo będzie planem "B' w razie braku odpowiedniego BW albo w ogóle jego brak w danym team`ie. ;] Albo niech po prostu AM pozostanie taki jaki jest. xD

Pozdr.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #3 on: April 03, 2009, 01:40:14 PM »

Nie martw sie, nigdy nie bedzie ;)

 Ale pamitaj tez ze am to nie healboot by design.
Valendorth
Przybysz
*
Offline Offline

Wiadomości: 19


« Reply #4 on: April 03, 2009, 02:01:08 PM »

Wiem. wiem. Jednakże wiele rzeczy może się zdarzyć w mmo.
Ale jakby tak się stało, jak kilka postów powyżej została wysnuta alternatywa, to mechanika gry by ucierpiała. Jednocześnie wielu graczy by się zdenerwowało. ;)
Zatem w dużej mierze nie martwię się i śpię spokojnie. ;P

Pozdrawiam!

-----
A tu mała dygresja. ;]

http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en421&lang=en

EDIT:
Właśnie ściągam tego patcha. Zobaczymy ich pracę i wypróbujemy na własnej "skórze" co proponują ciekawego. ;)
thoern
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 589


« Reply #5 on: April 03, 2009, 02:10:34 PM »

give some love to RP  :P
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #6 on: April 03, 2009, 03:24:19 PM »

WP też potrzebują przytulania. Chcą nam kartki z "Poczytaj mi mamo" powyrywać.
Luna
Wojownik Twierdzy
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 440



« Reply #7 on: April 14, 2009, 03:09:27 PM »

WP też potrzebują przytulania. Chcą nam kartki z "Poczytaj mi mamo" powyrywać.

hehehehehehe :)
dobre
Luna
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #8 on: April 16, 2009, 11:57:17 AM »

Z tego o widze to zmiany polegają wyłącznie na tym, że zwiększono bazowy dmg na niektórych skillach. Oni mnie kiedys zabiją śmiechem :P zamiast 100 zadam 120 punktow obrażeń :P stopień zadrapań u przeciwnika wzrosnie o 1  ;D
Ja od poczatku próbuje tak ustawic AMa aby korzystał ze wszystkiego co ta klasa proponuje. Nigdy nie zgodzę sie z tezą, że to typowy healer jak wiekszośc próbuje nam wmówic. Nigdy nie będzie równiez mocnym dpsem.
Ale ma w sobie to "cos" co mnie w niej ujmuje. Wymaga kombinowania podczas gry jak najlepiej wykorzystać zasoby z high magic. Oczywiscie wszystko zalezy od sytuacji na polu walki. Ale zabawa jest przednia...spamowanie non-stop 1 przycisku od grupowego heala to nie dla mnie.

To klasa która, oprocz wsparcia healem, może zrobić sporo dobrego dla grupy. Oczywiscie mam tu na mysli grupy bojowe a nie instancyjne ( tutaj przypisanie healowania jest oczywiste) ;)
Właśnie testuje sobie na scenariach nowy build. Zobaczymy jak sie sprawdzi. Wprawdzie pug cięzko przekonac do zrobienia czegokolwiek innego niz nabijanie sobie statystyk, ale czasami ktos myslący sie trafi i wtedy zarówno healowanie go jak i wsparcie w walce przynosi niezłe rezultaty.
Klinkerhofen
Wojownik Twierdzy
Weteran
*
Offline Offline

Wiadomości: 247



« Reply #9 on: April 16, 2009, 12:15:56 PM »

Ale zabawa jest przednia...spamowanie non-stop 1 przycisku od grupowego heala to nie dla mnie.

No i nie zdzierżyłem ;) Niezwykle boli mnie uproszczony obraz WP healera, jako lekko przygłupiego kolesia z mocno rozwiniętym paluchem wskazującym  ;D Jednym palcem to niestety nawet przy książkach bestsellerach, WP nie będzie w stanie utrzymać aktywnych dpsów. Na SC to może i da się nabijać miliony punktów heala, tylko że to nie musi się przekładać na żyjących kompanów, nie wspominając o instancjach i rvr. Ja na ten przykład, używam do heala 4 (słownie: czterech) palców lewej ręki. Dla jasności, nie znaczy to, że pod każdym mam gruphila :P Nie uwzględniam tu oczywiście innych wykorzystywanych przydatnych umiejętności.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #10 on: April 16, 2009, 12:16:55 PM »

Proponuje wnikliwe przeczytanie wielu ciekawych postow na wha forach w dziale Ama.

 To co teraz zmieniają to nie śmiech na sali a pierwsza część modyfikacji klasy am.

 Am to klasa hybrydalna i najlepszy brust healer w grze. Dps będzie bardzo zbliżony do innych rdpsow, ale bez aoe, którego nie dostaniemy na szczęście.

 High magic o której piszesz w aktualnym stanie jest śmiechem na sali. Czeka nas jeszcze kilka przeróbek i akurat mechanika hM będzie zmieniana dopiero w 1.3  ;)

 Ale są oczywiście plusy i minusy. Jako dps, (kilka dps skili pod rzad) twoje heale będą stosunkowo mocno gimpniete. Jako healer (ta sama zasada) twój dps będzie do bani. ;) Jedyne czego na razie nie idzie ustalić/wyjaśnić to to jak będzie wyglądała ścieżka debuffowania.

 Do tego sety, sprzęt, talizmany, potki i różne modyfikacje. Jak na razie mamy większość setow skupiających sie na booscie inteli z set bonusów.  Dla mnie jako dedykowanego healera są po prostu co najmniej kiepskie.

 Am healer to nie tylko spamowanie party heala.  To akurat rola Wp ;)

 Jesli chodzi o różnicę w dungach, to są tylko takie ze wiesz czego po mobach spodziewać się można, a na orvr po graczach raczej nie.  Jednak jedno drugiego nie wyklucza i dobrzy am chodzą nawet na dungi jako dps a nie tylko heal.
 
 A leczenie amem na orvr nie polega tylko na rzucaniu hotow.

Film zrobiony przez ama ktory wie co robi i jak się gra ta klasa:

http://warhammermovies.com/movieview.php?id=2671

Takich Amow nam potrzeba.

 Zagadka?  Jaki build ma ten am? healer czy dps ?
 
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #11 on: April 16, 2009, 01:07:16 PM »

Po skillach na pasku widze ze to build healujący + troche z drzewka dpsujacego.
W sumie z tymi klasami ktorymi walczył nie powinnismy mieć poważniejszych problemów. WE zadawała mu jakies smieszne obrażenia...to jest dla mnie zagadką.
Weźmy pod uwagę, że przeciwnicy reprezentuja różny poziom. Są WE które będą katem przez cały żywot avataru a są takie które spokojnie można zdjąc. To samo sorcki i magusy.
Polatajmy  Xabbu kiedys w nocy w Praag...zobaczysz jakie tam walki odchodzą. W 2 Amow stworzymy team mordercow  ;D
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #12 on: April 16, 2009, 01:11:03 PM »

No ba nie ma sprawy ;)  A kto zarobi na rachunki kiedy bedziemy sie bawic po nocach ? ;D

 To ona.

 jej Build:

http://www.wardb.com/career.aspx?id=20#15:43520:0:0:8:32:29:592:9282:9278:9283::::9302:695:9304:9308


Jej staty:

I stack wounds, followed by initiative, followed by toughness. 7490hp without 100 wounds pot, 346 initiative, 340 toughness, 700 willpower.
Tarell
Weteran
**
Offline Offline

Wiadomości: 187



« Reply #13 on: April 16, 2009, 01:27:56 PM »

Klink>> alez ja pisałam o Amach a nie o WP :D
Chodziło mi o to, że oczekiwania innych supiaja sie tylko wokół tej grupówki. Może nieprecyzyjnie sie wyraziłam.
Ręce po prostu czasami opadają jak szufladkuje sie niektóre klasy.
AM z powołania ma być hybrydą, no i posiadać silna psychikę aby wytrzymać docinki gildiowiczów i partnerów na scenariach usiłujących przekonać nas że jest inaczej.
Xabbu
cigrela sabmel
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2234



« Reply #14 on: April 16, 2009, 01:38:48 PM »

Docinki biora sie z tego ze ludzie grajacy takimi klasami nie potrafia sie najczesciej dopasowac do sytuacji na sc. Kiedy grupa pada a am czy wp krzyczy o pomoc dziwiac sie ze wszyscy nie zyja.

 Za duzo ludzi gra hybrydami jak by hybrydami nie byly :o
Pages: [1] 2
  Print