Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Print  
Autor Topic: Ettens diary  (Read 48004 times)
viferia
Gość
« Reply #45 on: March 03, 2014, 03:55:36 PM »

No to Czarny czekamy:) (bo nie ma to jak Czarny humor:))
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #46 on: March 08, 2014, 07:40:30 PM »

Nie wiem czy ktoś zauważył ale Kruci ma tytuł Hero of Legend, wydaje mi sie że pierwszy na serwerze...

Quote
7 Tiers of Slayer Titles: 94,500 KB's total requirement.

Tier 1 - 10 KB's (The Neophyte / Tormenter)
Tier 2 - 500 KB's (The Warrior / Black Dog)
Tier 3 - 2,500 KB's (The Veteran / Harvester of Sorrow)
Tier 4 - 5,000 KB's (The Battlemaster / Slayer of Light)
Tier 5 - 12,500 KB's (The Warlord / Hand of Doom)
Tier 6 - 25,000 KB's (Hero of the Ettenmoors / Bane of the West)
Tier 7 - 50,000 KB's (Hero of Legend / Herald of Darkness)

iiii wiem że teraz łatwo o te KB, ale mimo wszystko... 50k...
Engril
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1463



« Reply #47 on: March 08, 2014, 08:25:31 PM »

A tak na prawdę 95,5k KBeków :)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #48 on: March 09, 2014, 10:53:18 AM »

Nie KaBeków tylko killsów, gra minstrelem więc na r15 to żaden wyczyn, ja mam na r 11 połowę t6 wbite..
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #49 on: March 09, 2014, 02:41:08 PM »

To że gra Ministrelem to nie ma nic do gadania, wystarczy że się biega w raidzie to szybko wpadnie.
viferia
Gość
« Reply #50 on: March 09, 2014, 02:48:44 PM »

A u mniego nie jest tak jak u defiego ze zlicza nawet te kile ktore popelnia poprostu tych ktorych gdzies tam poleczysz?
Ezpiona
Mędrzec
**
Offline Offline

Wiadomości: 256



« Reply #51 on: March 09, 2014, 02:51:39 PM »

Nie widziałem żeby jakiś solo Mini biegał i leczył raid :D Ja i pewnie nie tylko jak jestem w raidzie to lecze, a poza raidem full dps i tylko siebie healuje. Co innego RK, który ma AOE heala i czy jest w raidzie czy nie, rzuci sobie na radius 20m i sobie biega zadowolony że mu rank rośnie.
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #52 on: March 09, 2014, 02:56:50 PM »

Nie KaBeków tylko killsów, gra minstrelem więc na r15 to żaden wyczyn, ja mam na r 11 połowę t6 wbite..

TERAZ to są "killsy" (od RoR czyli od X.2013), kiedyś to były KBeki, a że Krucipisek gra od początku LOTRO i tłucze creepy od początku to spokojnie można mówić że w jego przypadku nie zleachował czy nie wyhelował takiej ilości tylko masę tego wbił realnie zabijając creepy i łapiąc KB, był Warloredem przed ROR - wiec to wszystko mówi ile realnych KB miał.

Teraz każdy, tak jak Ty czy inny biegający w rajdzie czy to po jednej czy po drugiej stronie nie łapie KB a takie niby coś jak KB, nawet nie kill bo trzeba healnąć osobe która "zabrała" cześć morale creepa/freepa lub "zabrać" troche morale creepa/freepa. Wiec jak tylko healujesz/leachujesz renown to niekoniecznie dostajesz tego KB, choć w większości przypadków tak jest.

https://www.lotro.com/en/forums/showthread.php?&postid=6777478#post6777478
Tu macie opisane te "KBeki"... jak ktoś nie grał wcześniej to nie wie jak to się liczyło/liczy teraz - jedna z największych bzdur na etten jaka została wprowadzona
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #53 on: March 09, 2014, 03:27:02 PM »

Nikogo nie powinien zdziwić tytuł Kruciego. Killsy bardzo mu skoczyły po wejściu F2P, gdy wziął się "poważnie" za rankowanie - w necie dalej można znaleźć filmiki i fotki jak okłada 12 freaverów :) Potem poprawił algorytm i było 11reaverów + wskrzeszacz żeby nie musieli wracać :).
Sporo nabił w rajdach ale w clubbowaniu też co najmnie deed tier7.

To, że gra healerem akurat ma duże znaczenie. Bo liczy mu nie tylko co dpsuje ale i tych co dpsują z jego healem na sobie.  Isav ma rację, ze zmiany jakie wprowadzono są po prostu głupie, moim zdaniem przewyższają nawet pomysł na zepsucie mechaniki liczenia infamy/renown (PvE buffy, 100% store buff, zupełne oderwanie wartości killa od rankingu/ilości tłukących graczy. Ile razy za solo dostajesz 30 a za przejechanie rajdem po niedobitku 50). Jedyne co bym zatrzymał z tych zmian to inf dla postaci leczących. Algorytm powinien być poprawiony bo promuje leechowanie ale idea jest słuszna. Ostatnio na OOC jeden z graczy ochrzania defiego, że rzucał mu hoty choć był na 100% morale a dał zginąć reaverowi obok. Odpowiedź była krótka - nie opłaca się leczyć tych co mogą zaraz zginąć - bez komentarza. Dla mnie to ta sama kategoria bezsensu to OP Wars, czy "nie walczymy z rajdem bo trzeba drzewko zabić w DoFie"

Szkoda, że Turbinki tak zdewaluowały wartość tych deedów. Za starej mechaniki gość biegający z Harvesterem to był ktoś, a Slayerów było bardzo niewielu. Teraz jak masz AOE, leczysz i biegasz w rajdzie to szybka piłka. Gorzej mają klasy single target bez leczenia :)


Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #54 on: March 09, 2014, 03:40:17 PM »



TERAZ to są "killsy" (od RoR czyli od X.2013), kiedyś to były KBeki, a że Krucipisek gra od początku LOTRO i tłucze creepy od początku to spokojnie można mówić że w jego przypadku nie zleachował czy nie wyhelował takiej ilości tylko masę tego wbił realnie zabijając creepy i łapiąc KB, był Warloredem przed ROR - wiec to wszystko mówi ile realnych KB miał.


Był Warlordem przed RoR czyli miał wbite 20k killsów z 95k wymaganych, 1/4 tego co potrzeba do t7 deeda, sugerujesz mi że przez rok czasu wbił 4x tyle KaBeków co przez 5-6 poprzednich lat, bądź realistą Milo..

Co do mnie, ja kabeków nie mam nawet stu, slayer deedy na poszczególne klasy mam na t3-4 (otwarty t5 na minstrelach co pokazuje jak wielu ich wyłoniło się po HD, ludzie lubią iść na łatwiznę), ogólny na t6, zasługa rajdów zapewne i leczenia creepów ogólnie, ale głownie tego że jako creep healer nie mam żadnej innej możliwości przyłożenia się do pokonania freepa jak leczyć inne creepy, gdybym miał możliwość depesowania jak jedna czwarta minstrela chociaż, uwierz mi, robił bym to..

Dla porównania na wardenia który ma ledwo r9 na 8k killsów prawie połowa to KB i jest to zasługą tego że w rajdzie byłem może 2 razy i tego że w 90% przypadków nawet jak padałem to zabierałem kogoś ze sobą..
Milo
Przybysz.
Super Bohater
*
Offline Offline

Wiadomości: 1844


Why so serious... Its only a game.


« Reply #55 on: March 09, 2014, 04:47:07 PM »



TERAZ to są "killsy" (od RoR czyli od X.2013), kiedyś to były KBeki, a że Krucipisek gra od początku LOTRO i tłucze creepy od początku to spokojnie można mówić że w jego przypadku nie zleachował czy nie wyhelował takiej ilości tylko masę tego wbił realnie zabijając creepy i łapiąc KB, był Warloredem przed ROR - wiec to wszystko mówi ile realnych KB miał.


Był Warlordem przed RoR czyli miał wbite 20k killsów z 95k wymaganych, 1/4 tego co potrzeba do t7 deeda, sugerujesz mi że przez rok czasu wbił 4x tyle KaBeków co przez 5-6 poprzednich lat, bądź realistą Milo..
(...)

Isav nic nie sugeruje, wbił Deeda na KB, a nie zdobył 95k KB, przecież pisałem... :).

W zakładce the War ładnie widać własne realne KB (chyba to jest nie zmienione), jedynie głupi deed sie zalicza w nowy sposób. Napisałeś że masz też tyle w deedlogu i że to żaden wyczyn a jednak nikt inny nie ma tego tytułu co on, wiec dla niego to jakiś tam jego sukces i skoro jest pierwszy na serwerze to myślę że warte uwagi i wspomnienia na naszym forum...
A to ile kto wbił przez ostatnie 2 lata a ile wcześniej - to po każdym rankowym creepie czy freepie widać zarówno w ilośći zdoytych "kb" jak i inf/renown. Ludzie 5 lat wbijali R10, a teraz Isav ile zajmuje? Miesiąc? :)
Isav
Banita
Mędrzec
*
Offline Offline

Wiadomości: 492



« Reply #56 on: March 09, 2014, 09:00:37 PM »



To jeden (Encornado), widziałem t7 tytuł u Rataspirit, u Helpmunrz (WL, mogłem przekręcić nick), u Woblah. Na pewno jeszcze kilka creepów ma ten deed zamknięty..
viferia
Gość
« Reply #57 on: March 09, 2014, 09:02:07 PM »

A dzis freepy zawitały do gramsow.... :P
Bondur
Wojownik Twierdzy
Forum Addict
*
Offline Offline

Wiadomości: 2731



« Reply #58 on: March 09, 2014, 09:04:58 PM »

Co za odmiana :)
viferia
Gość
« Reply #59 on: March 09, 2014, 09:09:01 PM »

Ale do srodka:P
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Print